7 гра 8 сезону MindGame у місті Тернопіль

7 гра 8 сезону MindGame - фото
Дата події: 29 cічня 2020
Організатор:
Початок: 19:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Як казав Енштейн "Логіка веде тебе з пункту А в пункт Б, а уява - куди завгодно"
А от цікавість веде тебе на MindGame 
Тому 29 січня збираємо команду однодумців друзів/колег і зустрічаємось на 7 грі 8 сезону MindGame!
 Зверніть увагу, реєстрація на новому сайті за нижчевказаним посиланням.
Тисніть "зареєструватися на найближчу гру" і обирайте місто Тернопіль 
До зустрічі
Перегляди 44
Volodymyr Rolskyi (Ревізор)
Сподобалось
Як же я люблю цю гру! Вкотре дякую своїй команді, організаторам та закладу " Максим" за чудову атмосферу, 100 гривень за такий вечір заплатити зовсім не накладно
Сподобалось: легкі були досить запитання. Сподобалось що нашу команду згадали в одному з запитань😀, брали багато чого але разом з тим конкурс про пісні з " бондіани" нас чесно шокував. Також обідно помилилися з Гуллівером ( не послухали мене) та Єжи Лєцом ( ніхто точно не знав, як і з столицею Індонезії. Хан Соло нас дезорієнтував, деякі новорічні фільми, а також Кохання та Гаррі Поттер😕. Решту, здається, все відгадали. Інші команди також грали достойно, від 3го мімця ми відстали лише на 2 пункти ( і це розділяючи 6-7му позиції), результатом 62 бали ми впринципі задоволені.
Не сподобалось: то ніразу не придирка, ми все розуміємо, але. Наша команда категорична не згодна з тим, шо ще нас можна називати " гібіскус"😀 і байдуже нам на ту "вікіпедію"
Загальне враження: дуже напружена ситуація в першій 7рці команд...три гри розсудить хто здобуде підсумкові трофейні місця, точно буде не скучно. Рекомендую всім командам самостійно підраховувати бали після кожної гри, і слідкувати за конкурентами😀 звісно ж головне - гарно провести час, але змагальний дух додає і пристрасті, і чудового настрою. Тому випийте чашку " каркаде" в ці сирв зимові деньки, наберіться сил- і до нових зустрічей на грі!
Переглянути всі відповіді ()
Ірина Пасько (Друг LIST'а)
Сподобалось
Сподобалось:Вже котре гра залишає лиш гарні емоції. Дякую list.in.ua за можливість відвідати дану подію.
Переглянути всі відповіді ()
Анжела Нечипоренко (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: І знову вдалось побувати на цій чудовій грі, яка дає можливість поринути у світ знань.
Проводилась гра у незмінному ресторанному комплексі "Махім", де вирують неперевершені емоційні зривиу позитивному плані.
Перед проведенням гри, офіціанти завчасно поклали нам меню, щоб могли щось собі замовити. Вели себе толерантно та ввічливо.
Ведучий тут, звичайно, залишається незмінним - Тарас Миколайович. Він проводив і розказував кожен етап конкурсу.
Розміщення команд було лише на першому поверсі, але їх було більше 20, що дуже радує. Навіть були команди, які тут вперше👍👍👍
Серед нових фішок гри стало те, що потрібно було фото команди закидати не у сторіс інстаграм, а в фейсбук на сторінку гри. Моя помилка - закинула у сторіс фб з позначкою назви гри😟😟😟і в рандом не пройшли)))
Команда "Без паніки" перший тур грали непогано, що зайняли 13 місце, а після перерви спустились до 15 місця😟
Серед запитань найбільше було суперечок за правильність відповіді про гібіскуста каркаде. Але і не менш скандальним був тур про Бондіану, адже це більш належить до вузькоїспеціалізації) Але, як на спасіння команди, ми відповіли на всі питання. Знайшли таки такого знавця Бонда👍👍👍
Загалом, гра дуже виявилась цікава та захоплива)))

Загальне враження: Лише позитивні емоції та набування нових знань і, звичайно, що "розумним бути модно"...
Переглянути всі відповіді ()
Андрій Бориско (Друг LIST'а)
Сподобалось
І знову довелось відвідати чергову гру серії Mind Game.
Як і завжди, гра почалася у середу о 19:00 в розважально-відпочинковому комплексі "MAXIM". Хорошу традицію останніх ігор починатися вчасно порушено не було - ура. Загалом, можна сказати, що організаторська частина незмінна із гри в гру. Єдине, що засмутило, офіціант прийшов прийняти замовлення за 15 хвилин до початку, а після того як попросили його підійти ближче до гри, щоб більше людей зібралися за столиком - до кінця гри його так і не було видно, навіть запрошення під час перерв нічим не закінчилось, що дивно.
Команд цього разу було не багато, лише близько 20, та "заруба" була жорсткою. Більше третини команд відділяло одну від іншої по одному балу. Цьому сприяли досить таки легкі запитання, хоча і траплялися досить таки специфічні та вузькоспеціалізовані, як от саундтреки Бондіани. Який наша команда, до речі, і завалила, адже ніхто не міг згадати назви останнього фільму. )) Також не сподобалося питання про Хана Соло, якого ми "бачили живим востаннє у 2014 (+/-) році", хоча і фільм із ним новий вийшов у 2018, це коштувало призового місця.
Тим не менше, гра була досить напруженою та веселою. Командні дискусії як дозволяли брати важкі питання, так і заганяли у ступор на простих. Загалом же було весело та позитивні емоції не змусили себе чекати.
Ще цікавий момент. Цього разу проводився розіграш алкоголю для якого треба було зробити пост у Фейсбуку. Нажаль, таким мало хто промишляє, тож багато відвідувачів навіть не знали як цього зробити, а інша ж частина просто опубліковувала історію. Тож під час розіграшу, учасників можна було порахувати на пальцях. Варто би на майбутнє хоча б інструкцію розказати. PS: я все ж справився, за інших дбаю =).
Переглянути всі відповіді ()
Tetyana Muzyka (Друг LIST'а)
Сподобалось
Сьома гра восьмого сезону розпочалась для нашої команди «Без Паніки» чудово як ніколи! У першому турі «Правда/Неправда» ми набрали максимальну кількість балів.
Та одразу все перкреслили другим туром, не відгадавши теми, і давши правильну відповідь всього лиш на два питання – про Івасюка та годинники.
3-й тур «Ерудит» знову ж зіграли слабенько, відгадавши лише 2 питання – про Ерне Рубіка та 30 серебряників.
Музичний тур був, напевно, несподіванкою для багатьох. Потрібно було по саунд-треку впізнати відповідну серію про Джеймса Бонда. Але нашій команді пощастило, адже один наш гравець виявився прихильником Бондіани. І в цьому турі ми набрали максимальну кількість балів!
У 5-му відеотурі помилились лише у питанні про американський римейк відомого французького фільму «Intouchables».
Шостий тур «Ерудит» не був важкий, та все ж два питання ми не відгадали.
Фототур зіграли непогано, помилившись лише з Уолтом Діснеєм.
Дуже слабо зіграли 8-й тур «Сюрприз». За постерами потрібно було відгадати різдвяні фільми. Ми впізнали лише два…
Не зважаючи на усі старання, у 9 турі ми змогли вибороти лише 6 балів, і в кінці гри опинилися на 15 місці.
Ще три гри і вже фінал… Ми не плекаємо великих надій, просто намагаємося отримувати задоволення не лише від результату, а й від гри загалом))) Дякую команді «Без Паніки»та list.in.ua за приємний вечір!
Переглянути всі відповіді ()