Стендап-комедія "Про що мовчать чоловіки" у місті Тернопіль

Стендап-комедія "Про що мовчать чоловіки" - фото
Початок: 19:00 год.
Вартість: 140 - 290 грн
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Відверта розмова про жінок і не тільки ...

"Ох вже ці жінки!" Як часто Ви чуєте цю фразу з вуст роздратованого чоловіка? "Ці чоловіки нічого не розуміють!" - нерідко скаржаться один одному подруги.

Те, що чоловіки і жінки - істоти з різних планет - доконаний факт! Але як їм навчитися гармонійно існувати на Землі? Як вирішити це одвічний конфлікт боротьби жіночого і чоловічого начал?Чого хоче жінка? Про що мовчать чоловіки? Відповіді на ці та інші питання - спробує дати один з найталановитіших акторів сучасності Олексій Гнатковський під час інсценування комедії в форматі стенд-апу "Про що мовчать чоловіки, або Дикун FOREVER".

Stand-Up комедія Роба Беккера, яка по праву стала володаркою премії Oliver Awards і протягом 23 років захоплювала мільйонів глядачів в близько 50 країнах світу, не тільки не втратила своєї актуальності і популярності, а й до сих пір продовжує збирати фанів і на цей раз в Україні.

Вибір жанру стенд-апу для отримання всієї "гостроти" проблеми і "безвиході" ситуації - дуже символічний, адже головний і єдиний персонаж в ній - особа, намагається збалансувати шальки терезів між світом чоловіків і простором жінок, зобразивши конкретні життєві колізії саме такими, які вони є, без прикрас.

Тонкий іскрометний гумор, майстерна гра актора, акцент на глибокі психологічні проблеми - це далеко не повний перелік того, на чому базується уявлення.
Перегляди 43

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук