Ярослав Станчак. Дерева у місті Тернопіль

Ярослав Станчак. Дерева - фото
Дата початку: 16 cічня 2020
Дата кінця: 5 лютого 2020
Місце проведення:
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Запрошуємо на виставку львівського художника Ярослава Станчака.
Відкриття 16 січня о 19:00.
Вхід вільний.

"На створення цієї серії мене надихнуло оповідання «Дерева» Бруно Ферреро. Захотілося присвятити серію робіт цим прекрасним велетням, які утримують для нас небо, щоб вітер не відірвав його від землі. Малюючи ці дерева, я намагався зобразити не те, що є переді мною, а те, що хотів би бачити, прагнув відтворити характер, відчуття або мить, яку переживає дерево."
Перегляди 62
Юлія Вайнер (Друг LIST'а)
Сподобалось
Розміщення :У вже відомій всім тернополянам та гостям файного - картиній галереї ресторану "Bunkermuz" нещодавно відкрилася виставка вже відомого на Україні та за її межами художника Ярослава Станчака, під назвою "Дерева". Картини яскраві, сучасні, незвичні сповнені енергією та внутрішньою силою. Кожна картина, кожне дерево це відчуття — відчуття спокою, відчуття вітру чи невинності, відчуття пори року — зими чи весни, кожне має свою філософію буття, філософію служіння людству, вони наші обереги. Яскраві фарби, індивідуальний стиль, всі роботи виконані мастихіном, та олійними фарбами, що додає деревам більше рельєфності та природності.
Сподобалось: Можна обрати свою улюблену мені сподобалось картина під назвою "Наївність" на ній молоденьке дерево, як то кажуть "молоде — зелене" , але спокійне та сильне, яке готове до всіх життєвих негараздів та випробувань. Також сподобалась картина "Протистояння" на ній дерево випробовує сильний вітер, але воно протистоїть йому, енергія вітру майстерно передана яскраво — червоним кольором. Картини зачаровують та заспокоюють, захищають від неспокою сучасного світу надлишкової інформації, кожна картина може стати окрасою будь-якого інтер'єру.
Дуже сподобалось рекомендую зайти та насолодитися вишуканими картинами, вони покращать настрій та подарують позитивні емоції.
Переглянути всі відповіді ()
Tania Tania (Гурман)
Сподобалось
Сподобалось:відвідала дану виставку з подругою, дуже гарно і дуже сподобалося. Гарна кольорова гама,яку використав художник
Переглянути всі відповіді ()
Ірина Пасько (Друг LIST'а)
Сподобалось
Сподобалось:Мене дуже причарувала виставка даного художника. Здається кожен відвідувач міг обрати саме те,дерево яке йому до душі.Особисто мені сподобалась картина *Зима*
Переглянути всі відповіді ()
Оленка Холодян (Критик)
Сподобалось
16 січня 2020 року у картинній галереї ресторану "Bunkermuz" було відкриття серії картин "Дерева" львівського художника Ярослава Станчака.
Діє виставка до 5 лютого. Всім поціновувачам мистецтва рекомендую завітати.
Полотна хочеться розглядати зблизька і на відстані бо митець вклав в свою роботу глибокий зміст.
Кожна картина це не тільки фарби і полотно, але і настрій, який кожне дерево переживає в даний момент. Виставка зачарвує своїм приховати змістом і таємними роздумами над вищою матерією.
Раджу всім відвідати дану виставку!
Переглянути всі відповіді ()
Ірина Західна (Критик)
Сподобалось
Дуже гарна виставка картин, відвідувала з подругами, мені дуже сподобалося у цих картин є філософський зміст.
Переглянути всі відповіді ()
Іра Капуста (Ревізор)
Сподобалось
У картинній галереї популярного в Тернополі ресторані «Bunkermuz» нещодавно, а саме 16 січня о 19.00 годині, відкрилась виставка популярного художника в Україні і не тільки – Ярослава Станчака. Сам художник із міста Львів, дуже талановитий, а його картини просто зачаровують.
Виставка називається «Дерева», кожна картина відображає якусь певну емоцію здавалося б простого дерева – «Спокій», «Дилема», «Наївність», «Квітковий ранок» та багато іншого. На полотнах художника дерева просто оживають.
Кожна дерево різне, відображає різні емоції, почуття! Надихнула митця розповідь італійського журналіста та письменника Бруно Ферреро. Кожна картина надзвичайно красива, індивідуальна, різна, автору вдалося на всі 100% відобразити!
Мені дуже сподобалося, раджу кожному завітати подивитися на цю красу, виставка буде діяти до 5 лютого!
Переглянути всі відповіді ()