6 гра 8 сезону Mind Game у місті Тернопіль

 6 гра 8 сезону Mind Game - фото
Дата події: 15 cічня 2020
Організатор:
Початок: 19:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Ну як, скучили? 
Надіємось, що ви гарно відсвяткували-відпочили і уже готові продовжувати боротьбу у 8 сезоні інтелектуальних ігор MindGame 
Відкриваємо реєстрацію на 6 гру 8 сезону 
 Зверніть увагу, реєстрація на новому сайті за нижчевказаним посиланням. 
Тисніть "зареєструватися на найближчу гру" і обирайте місто Тернопіль 
Гарантуємо з користю проведений час
Перегляди 65
Юлія Вайнер (Друг LIST'а)
Сподобалось
Сподобалось: Після тривалої перерви , ми повернулись у сім'ю MIND GAME, ситі та змучені тривалими зимовими святами. І з радістю кинулися у вир заплутаних та каверзних питань. У першому турі нас як завжди підвела інтуїція багато не вгадали.
Вгадали про відсутність паспорта у королеви Великобританії та про Армстронга, який не писав книги"Місячна хода" . 2 тур "знав би тему", вгадали тільки одне питання про королеву Анну, - тризуб, і тема для нас взагалі була дуже далека. Цікавий був музичний конкурс у якому треба було вгадати виконавців в піснях яких є слово сонце — вгадали Hard Kiss, Гайтану Боба Марлі. Тур сюрприз був досить сумним потрібно було назвати відомих людей, які померли у 2019 році. Це Мушкетик, Карл Готт, Карл Лагерфельд, лоханулися з актором з фільму "5 елемент" не впізнали в ньому Ділана з Беверлі Хілз — актор Люк Перрі. Також гарні питання — про відомого футболіста та блоху, про хліб, перлину, броненосець, Нормандію та свинець на пляжі, штани Бермуди. Загалом зіграли так собі в першій частині гри були на 18 місці, але потім взялися за розум і не щасливе - 13 місце, що дуже для нас слабенько.
Напевне це " синдром змученості від затяжних зимових свят" ! Але вечір пройшов швидко, весело та інтелектуально! Дякую творцям ігор MindGame, команді "Без Паніки", Розважально-відпочинковому комплексу "MAXIM" та всім партнерам та спонсорам цієї чудової гри. Дякую сайту https://list.in.ua за бонуси на Mind Game Ternopil .
Переглянути всі відповіді ()
Volodymyr Rolskyi (Ревізор)
Сподобалось
Нарешті відсвяткували, наїлись, пора себе поганяти як фізично так і розумово. Улюблена гра традиційно в середу в "Максимі"за тих же 100 грн платні вкотре принесла бурю емоцій, і таки хороший результат😀Сподобалось: явно гра нам сьогодні ішла. 8 з 8ми запитань 1 туру це просто фантастика! Другий тур після " Тризуба" ( так, я знав цей факт , вкотре він приземляє адептів " Анни русскаї", вона була Українкою )і ще якогось "тишототамзавра" ми назвали Тритій ( гравець який вперше до нас приєднався, проявив себе ефектно цією відповіддю) здогадались що перше таки Трипільська культура, і під очевидну тему туру ( Три- слово яке починається з цього префіксу)дописали про Триполі і Тринідад.
Третій тур помилились в 2х запитаннях, музичний і відео зіграли на " добре " і " відмінно" і були дуже раді 2му проміжному місцю після 5ти раундів. А після максимуму в 6му турі зрозуміли - призи сьогодні наші! Наступні 3 тури помилялись по 2 питання в кожному але суперники щастям не скористались, відрив 4 бали скоротився до 1го але зберіг нам " срібло".
Перша таблиця рейтингу команд в 8 сезоні, ну ми вже чуть її поправили цієї гри нашим результатом ( 67 балів то теж дуже вагомий плюс до нашого активу), досить цікаві результати деяких команд, а перших 8 команд знову рубаються досить запекло.
Так, повернемося до запитань. Кільце всевладдя, Фортепіано Ліста, Жак Ширак ( таки я його впізнав), перлини, Триполі, Тринідад і Тобаго та всього взятого я і не згадаю , команда сьогодні грала як ніколи.
Зарам' яталося ото про Ніжинський огірок, таки премія Жюля Верна ( ми нарисали Тура Хеєрдала). Ще було кілька помилок але сьогодні вони нам гри не зіпсували.
Не сподобалось: нема до чого придертись
Загальне враження: покращились подарунки за призові місця, а от вино приблизно однакове, пробував я вже і за 3тє, і друге місця...а ще колись і за 1ше- легеньке символічне вино від Winetime настрій підніме але не оп' янить, і це насправді чудово!
Дякую своїй команді, особливо 2м гравцям " підсилення", свій вклад в цей успіх сьогодні вніс кожен з нас.
Розумним бути модно!
До нових зустрічей на грі
Переглянути всі відповіді ()
Tetyana Muzyka (Друг LIST'а)
Сподобалось
Перша гра після екватору та свят! Розпочалась майже вчасно. На початку гри показали зведену таблицю за 5 ігор. Як не дивно, але ми потрапили в першу десятку.
Оголошення спонсорів, правил гри для нових команд і...
…1-й тур «Правда/Неправда». У ньому ми покладаємося швидше на інтуїцію, ніж на знання, але зазвичай більшу частину питань відгадуємо. Так було і цього разу. Джек Лондон, марихуана, паспорт королеви – дещо знали, дещо здогадались))
Чи то ми погано відпочили, чи ще не відійшли від свят, але у 2-му турі «Знали б тему...» все чомусь йшло проти нас. З усіх питань ми знали лише про тризуб. Звісно, теми ми не відгадали...
У 3-му «Ерудиті» знову ж зіграли слабенько, відгадавши лише 2 питання.
У музичному турі вдалося впізнати лише Гайтану, The Hardkiss, Боба Марлі. На жаль, сплутали Девіда Гетту з Avici, а Aerosmith з Nickelback.
Ідеально зіграли у 5-му відеотурі, відгадавши усе: Марка Твена, Ольгу Сумську, Пітера Джексона та ін.
Результат після першої половини гри не порадував зовсім: 18-е місце серед 23-х команд…
6-й "Ерудит" ми вже зіграли краще від 3-го, помилившись лише в одному запитанні.
Фототур запам’ятається цікавим питанням про Ілона Маска, канадські гроші, «Дракулу».
8-й тур «Сюрприз» був цікавим та сумним одночасно. Потрібно було відгадати відомих особистостей, яких не стало у 2019 році. Сам тур включав різні види запитань: текстові, відео, фото.
9-тур завжди важливий, адже можна або піднятись, або навпаки добряче опуститись в таблиці. Ми дуже старались, і не марно. Правда, ніяк не могли пригадати соліста The Prodigy.
Загалом у другій половині гри результат ми покращили, та все ж могли зіграти і краще…
Дякую команді «Без Паніки»та list.in.ua за приємний вечір!
Переглянути всі відповіді ()
Андрій Бориско (Друг LIST'а)
Сподобалось
Вкотре довелось відвідати гру. Емоції залишились досить таки хороші.
Як і зазвичай, все відбувалося у розважально-відпочинковому комплексі Максим в середу о 19:00. Що порадувало, то це відсутність затримки, захід почався вчасно. Заклад досі новорічно прикрашений, атмосфера свят підтримується під час гри. Місце дісталося посередині, тож проблем з доступом до зображення не було, що теж прекрасно. Єдине, до чого можна придертися - офіціант до нашого столику дістався лише під кінець.
Сама ж гри проходила досить стандартно - все ті ж стандартні дев'ять раундів. Лише восьмий дещо відрізнявся від попередніх - тут був мікс відео, аудіо та текстових запитань про померлих минулого року відомих людей.
Як і завжди, проходили конкурси, цього разу із розповіддю в Інстаграм. Кожному, хто виконав вимоги призначався номер, а рандомізатор вибирав щасливчиків. У мене ж був номер 30, а серед переможців номери 29 та 31. Серед спонсорів можна було зустріти клінінгову компанію - переможці отримували їхній сертифікат, також призи були від квест - кімнати, магазину алкоголю та ресторану.
Що до конкурсних питань - досить таки добре підібрані, включали невелику кількість вузькоспеціалізованих, натомість - дуже багато саме логічних. Окрім всього довелось і дізнатися досить багато нових фактів: бермуди - виявляється шорти, а перлини бувають і понад 20 кг - овва, чи не так? Найбільшу дискусію в команді викликало питання про наявність огірків на гербі Ніжина. Дискусії точились до останньої секунди - тепер же їхній герб точно знають всі відвідувачі заходу.
Дана гра принесла просто купу емоцій, адже вперше довелось зайняти призове місце. Переживання були до кінця, до моменту оголошення результатів. Та і сам процес приніс позитивний настрій, як і завжди. Із задоволенням чекатиму наступної гри.

Volodymyr Rolskyi: (Ревізор)
Андрій Бориско, отой мандраж " ну які ж ми там, може призові" то даа. Завжди тримає до останнього😀
майже 4 місяці тому
Переглянути всі відповіді ()
Анжела Нечипоренко (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: Не завжди буваю на таких іграх і цього разу довелося вдосталь помізкувати над питаннями , що виявилося дуже насичено і драйвово.
Місце проведення гри уже незмінним залишилось - ресторанний комплекс "Максім", який надає велику залу для проведення такої масштабної гри.
Інтер'єр весь у білих тонах. Столики розміщені у три ряди. Команд на цей раз було, як і завжди, дуже багато. Навіть, як виявилося, були і нові команди, крім тих, що були уже затятими ігроманами. Дівчата, які збирали відповіді на запитання тепер мають круті чорні футболки з хештеками #60 хвилин та "розумним бути модно. Незмінним ведучим був Тарас Миколайович. Питання зачитувались на стінах самого закладу.
Персонал, що працював під час цієї гри, поводив себе дуже ввічливо та привітно. Якісно обслуговував відвідувачів та приносив замовлення. Дівчата, що збирали відповіді, встигали всюди та швидко виконували свою роботу.
9 етапів гри пройшло на одному диханні. Навіть ті перерви у 15 хв пройшли дуже швидко.
Запитання були найрізноманітніші та з різних галузей науки. Як на логіку, так і відповіді на конкретні питання. Це є пізнавальним та і водночас кожна команда показує свій результат знань. В першому періоді команда "Без паніки" була на 17 місці, потім уже трохи розшевелились то зайняли 13 місце.
Всім рекомендую відвідувати подібного роду ігри. Це цікаво та неперевершено драйвовий настрій))) 🤗🤗🤗
Переглянути всі відповіді ()