Виставка «Дорослий друг дитячої фантазії» у місті Тернопіль

Виставка  «Дорослий друг дитячої фантазії» - фото
Дата початку: 3 cічня 2020
Дата кінця: 31 cічня 2020
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Виставка приурочена до 90-річчя від дня народження Всеволода Нестайка, українського драматурга
Перегляди 41
Natali White (Гурман)
Сподобалось
В ТОУНБ у відділі міського абонементу є книжкова виставка Всеволода Нестайка - письменника дитячої української літератури.
Є серія книжок Дивовижні пригоди в лісовій школі, а також найвідоміша книжка "В країні сонячних Зайчиків".
Переглянути всі відповіді ()
Іра Капуста (Ревізор)
Сподобалось
"Дорослий друг дитячої фантазії" - під такою назвою у відділі міського абонементу Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки розгорнуто книжкову виставку, приурочену дню народженню відомого українського пмсьменника, драматурга, дитячого письменника - Всеволода Нестайка.
З дитинства я дуже любила читати книжки Нестайка, з перших сторінрк мені полюбилася серія "Дивовижні пригоди в лісовій школі". Це розповідь про веселі пригоди їжачка, зайчика та їхніх однокласників у музичній школі, де все викладалося ведмежою мовою. Серія призначена для дітей шкільного віку. Мені найбільше подобається "Лісові пригоди в лісовій школі сонце серед ночі. Пригоди в Павутинії" - дуже весела, життєрадісна розповідь про звіряток та їхні пригоди в лісовій школі. Вся серія неймовірно круто оформлена - яскраві малюнки, які надзвичайно подобаються дітям!
Крім "Дивовижних пригод в лісовій школі" Всеволод Нестайко написав ще низку творів для дітей, які з охотою читають не тільки діти, а і дорослі!
На виставці преставленні книжки "Неймовірні детективи", "Чарівний талісман", "В країні сонячних зайчиків", "Тореодори з Васюківки" та багато інших.
Завітайте у бібліотеку на відділ міського абонементу Тернопільської ОУНБ та обов'язково зверніть увагу на дану виставку! А якщо ви ще не читали книжок Всеволода Нестайка, то неодмінно візьміть прочитати!
Переглянути всі відповіді ()
Оленка Холодян (Критик)
Сподобалось
У відділі міського абонементу Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки діє виставка "Дорослий друг дитячої фантазії". 30 січня - 90 років від дня народження українського письменника, драматурга, класика сучасної української дитячої літератури - Всеволода Нестайка.
Кожному з нас знайомі його твори. Хто ж з дорослих не пам'ятає "Тереодори з Васюківки" чи "Дивовижні пригоди в Лісовій школі"?
Кожна частина "Дивовижних пригод..." легка для прочитання, життєрадісна, сповнена доброго гумору, яка розповідає про дивовижні пригоди зайчика, їхніх однокласників, учнів спеціалізованої музичної лісової школи з ведмежою мовою викладання.
Дітям буде дуже цікаво прочитати і поринути у світ фантазії та справжнього дитячого дива!
Світ Всеволода Зеновійовича - це світ, який є тонким візерунком дитячої казки.
Ще один цікавий факт про Всеволода Нестайка - він завжди хотів швидше вирости, стати великим і дорослим. А все через те, що в дитинстві автор чудових творів для дітей був невеликим на зріст і дуже худим. Через це його всі дражнили. Та коли маленький Всеволод вже став дорослим то раптом збагнув, що дитинство це найпрекрасніша і найчудовіша, найщасливіша пора людини. Бо коли, як не в дитинстві ти почуваєш себе найщасливіше??
Письменник доносить це своїм читачам через шикарні книги для дітей!
Кожному! Кожному варто прочитати хоча б 1 книгу Всеволода Нестайка!
Переглянути всі відповіді ()
Ірина Пасько (Друг LIST'а)
Сподобалось
Сподобалось:У Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці на абонементі представлена книжкова виставка яка приурочена до 90-річчя від дня народження Всеволода Нестайка. Казвові повісті на якому виросло не одне покоління українців.
Дитячий письменник, чиї книги дуже великим попитом користуються у бібліотеках. Звичайно, хтож не знає його відому трилогію "Тореодори з Васюківки" ( а чи знали Ви, що «Тopeaдopи з Вacюкiвки» пepeклaдeнo двaдцятьмa мoвaми i внeceнo дo Ocoбливo Почесного списку) чи "Пригоди в лісовій школі". Думаю всі виросли на даних творах автора.
Крім цих творів на виставці представлені ще і інші його книги, а саме: ""Неймовірні детективи", "Чарівні окуляри", "Найновіші пригоди Колючки та Косі вуханя" , "Дивовичні пригоди в лісовій школі", було і більше книг, та за словами бібліотекаря книги дадоного автора не затримуються на полицях і розбираються з великою швидкістю. Книги видаються терміном на один місяць, можна брати максимум п"ять книг, або в залежності скільки ти прочитаєш.
на мою думку, книги варто брати батькам маленьких дітей, а також всім поціновувачам дитячої літератури високого рівня. Адже це веселі пригоди,з фрмовим авторським гумором, кожен його твір вчить добру і виховує у діях лише гарні якості
Варто відвідати дану бібліотеку,щоб взяти книгу для читання.
Переглянути всі відповіді ()