Виставка «Карел Чапек: хрещений батько роботів» у місті Тернопіль

Виставка «Карел Чапек: хрещений батько роботів» - фото
Дата початку: 3 cічня 2020
Дата кінця: 31 cічня 2020
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Виставка приурочена до 130 річчя від дня народження чеського письменника
Перегляди 35
Іра Капуста (Критик)
Сподобалось
9 січня - 130 років від дня народження чеського письменника Карела Чапека (1890-1938) і тому бібліотекарі відділу міського абонементу Тернопільської ОУНБ розгорнули книжкому виставку, яка включає різноманвтні збірки автора!
Переглянути всі відповіді ()
Ірина Пасько (Друг LIST'а)
Сподобалось
Сподобалось: Людина, яка вигадала та поширила слово "Робот". На даній книжковій виставці можна ознайомитись із п*єсами, романами, оповіданнями, казками та оповіданнями. Виставка цікава.
Переглянути всі відповіді ()
Юлія Вайнер (Друг LIST'а)
Сподобалось
"Книга має творити читача" - Карел Чапек
Розміщення:Тернопільська обласна бібліотека зараз перетворилася на сучасний освітній, інформаційний та дозвіллєвий центр, але не забуває про свою основну місію — популяризацію книг і читання.
Сподобалось Нещодавно я відвідала виставку присвячену відомому чеському письменнику Карелу Чапеку, в цьому році відзначається 130 річниця з дня народження. Карел Чапек почав писати з 14 років, його друкували у невеликій газеті, згодом став журналістом. хороша освіта та природній письменницький талант дозволили йому спробувати себе в усіх галузях літератури: есе, статті, дитячі оповідання, п'єси, роздуми, романи-утопії. Непересічний дар передбачення, тонкий гумор, іронія, та вміння фантастичні речі змалювати як реальні, робить його твори надзвичайно популярними. Деякі твори писав у співавторстві з братом Йозефом.Колись у школі зачитувалась його фантастичними романами "Повстання роботів" та "Війна з саламандрами".
Карел Чапек був гуманістом, пацифістом, ненавидів несправедливість, та війни, а кожну ЛЮДИНУ вважав Вінцем Творіння Божого. В інтернеті можна ознайомитися з його цитатами з різних творів, вони надзвичайно актуальні в наш непростий перевантажений інформацією час. Рекомендую для читання кожному! Собі обрала перечитати "Повстання роботів" .
Переглянути всі відповіді ()