Дулітл у місті Тернопіль

Дулітл - фото
Дата початку: 19 лютого 2020
Дата кінця: 21 лютого 2020
Місце проведення:
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Приголомшлива екранізація відомої історії доктора Дулітла (Роберт Дауні-мол.). Одного разу ексцентричний доктор з’ясовує, що розуміє мову тварин! Дулітл вирушає у велику мандрівку назустріч дивовижним пригодам з чудернацькою різношерстною компанією.
 
Квитки можна придбати в касі кінотеатру та за нижчевказаним посиланням. 
Перегляди 40
Oksana Kulyk (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:
Сюжет цього фільму просто чудовий і дуже фантастичний, добрий, казковий.
Фільм настільки цікавий і смішний, що не хочеться відриватися від нього.
Головний актор ну просто на ура впорався зі своїм завданням. По мимо того що він смішний, він навчить цінувати наших братів менших, піклуватися про них і любити їх. Але не тільки наших братів менших, а й близьких нам людей.
Адже з цього складається щастя людини.
Переглянути всі відповіді ()
Іван Захватихата (Критик)
Сподобалось
Сподобалось:
Після перегляду цього фільму я залишився під приємним враженням.Цей фільм я можу рекомендувати для сімейного перегляду.Я вважаю, що любителям тварин особливо буде цікаво вразило вміння людини розуміти тварин, розмовляти з ними.
Загальне враження від фільму дуже приємне і позитивне.З радістю пораджу кожному подивитися цей чудовий фільм.
Переглянути всі відповіді ()
Natalka Borysko (Визнаний експерт)
Нейтрально
Йшла відвідувати даний фільм із запалом, в очікуванні чогось крутецького та дивовижного. Тут же розказується історія доктора Дулітла, якого Мерфі зіграв просто прекрасно, особливо першу частину. До цього мала додатись досить потужна сучасна графіка та Дауні - один з моїх наулюбленіших акторів, хоча і ролей в нього не так уже і багато. Його харизма мала витягнути фільм, тим більше зйомкою займалася і його родинна студія.
Та щось в цій схемі дало збій. Хочеться запевнити, що графіка тут дійсно не підкачала. Пластиліновості тварин не зустрічається, досить органічна картинка. Але ось сюжет, промальовування характерів героїв, антагоністи - ось тут все погано. Таке відчуття, ніби картина для наймолодших відвідувачів. Дітям можливо і сподобається, та і повчальний зміст присутній. Та все ж фільм ну досить таки простенький, що явно від нього не очікувала.
Переглянути всі відповіді ()