Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке у місті Тернопіль

Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке - фото
Місце проведення:
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Фільм-казка для всієї родини про козаків, козацький рід, Рай і Пекло, Різдво й нечисту силу. Та не просто казка, а саме химерна українська казка, яка притаманна тільки українській культурі і українському характеру. Сама історія, яка є продовженням веселого козацького химородництва Котляревського і Гоголя, вщерть напоєна українським народним гумором, козацькою героїкою і закорінена в український фолькльор і українську народну міфологію й вірування. В основу сценарію покладено твір найвідомішого казкаря України Лірника Сашка (який і є сценаристом) "Про старого козака, різдвяного чорта, чотири роги і козацький рід".
 
Квитки можна придбати в касі кінотеатру та за нижчевказаним посиланням. 
Перегляди 75
Volodymyr Rolskyi (Ревізор)
Сподобалось
Таки вирішив на Різдво переглянути цю казку - фільм " для сімейного перегляду" авторства Олександра Лірника. Почитав схвальні відгуки на сайті " Сінема сіті" то ж це і мотивувало сходити в кінотеатр
Сподобалось: схвальні відгуки себе оправдали, мені і моїй дівчині фільм також сподобався.
Гарно відобразили ті позитивні сторони які приписують козакам, зокрема чари характерників, виховання синів , та молодої хоругви " чортенят" 😀. Сюжет навіть розважальний, жартів вистачає, при цьому не третьосортних і " нижче поясу" , а більш народних і веселих.
Трошки показали процес нальоту наших ворогів, але розбили їх також досить легко, воїстину згинули " як роса на сонці".
Для дітей фільм цілком підійде.
Не сподобалось: ну, в вихідні дні на сеанси вечірні 110-120 грн стало цілковитою нормою. Може все ж з зміцненням гривні трохи ціна подешевшає?😀
Загальне враження: фільм звісно ж " на один раз", розважальний, такі фільми однозначно також потрібно знімати. При цьому і присутня певна мораль, пропагують сімейні цінності, наша відповідь всяким гендерноорієнтованим течіям з " загниваючого заходу" 😂
Козаки - це просто величезне поле для наших фільмів, можна поназнімати чимало шикарних навіть блокбастерів. Як серйозних історичних, так і таких казок чи легенд.
Переглянути рекомендую, радий за український кінематограф.
Переглянути всі відповіді ()
Ольга Таценко (Критик)
Сподобалось
Фільм дуже сподобався. Ходила на нього перед Різдвом. Зацікавив мене після перегляду трейлеру до нього. Фільм українського виробництва, по мотивам твору Олександра Лірника, з перших кадрів захоплює увагу глядача. Поєднує в собі і казково-фантазійну тематику з багатьма вигаданими сюжетами цього і потустороннього світу, і тематику однієї з найяскравіших сторінок Української історії - Козацтва, їх звички, побут, їх мужність і доблесть під час боїв проти ворогів України, також в фільмі висвітлена тематика життя українського села, традиції, звичаї українського народу, а також -це Різдвяна казка, яка описує магію Різдва, і фільм про людяність, слово честі, дружбу і навіть знайшлось місце там і для кохання.
Загальне враження: Фільм для сімейного перегляду, сміливо можна брати з собою діток, захоплює глядачів всіх вікових категорій, і як на мене, його варто подивитися хоча б раз і на великому екрані .
Переглянути всі відповіді ()
Ваня Таценко (Друг LIST'а)
Сподобалось
Друзі рекомендували і я сходив на цю різдвяну казку😏.
Фільм транслюється в нашому сінема сіті від початку року. Прокат триває, якщо не помиляюсь до 15го Січня включно, тож хто ще вагається чи йти, однозначно рекомендую даний фільм, а саме чому:
✔️ Фільм українського походження, що є великим плюсом, так як українське кіно не завжди останніми роками часто бачиш в кінотеатрах.
✔️ Фільм про козацтво, українські цінності і побут козаків тих часів.
✔️ Фільм 0+, тобто він є сімейним і на нього треба йти з дітками, якщо вони у вас є чи просто з друзями. Тут буде весело як дорослим, так і дітям.
✔️ Це ж містерія з елементами гуморууууууууууу, де ще таке побачиш українського походження , так щей на Різдво і про Різдво.
Не сподобалось: Шкода що обмеження в два сеанса на день, в обід і в 6й вечора, сильно не розженешся.
Загальне враження: Хороша містерія українського походження про Першу Українську Хоругву імені Дітька Лисого , яка підніме вам настрій на вечір і покаже що в Українському кіно ще є порох в порохівницях!!!

(PS. Так розсмішив момент при виході, там в кінці фільму колядують на екранах. Так от, виходим з залу, а наступні глядачі очікують під дверима і тут фраза від них: Там що колядники зайшли?😄)

майже 5 місяців тому
Переглянути всі відповіді ()
Анжела Нечипоренко (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: Фільм вартий перегляду для гарного настрою та просто хорошого проведення часу.
Для Різдва фільм пасує ще й як. Тут поєднано всі види гумору та сарказму.
Вже з самого початку фільму видно чисто українські традиції та ті, які присутні лише у селах України.
Вечорниці, жарти та перегукування між парубками та дівчатами, стосунки між батьками та дітьми, справжній козацький запал та дотримання усіх традицій.
Найбільше тут вражають козаки-характерники, які показують таланти напускання туману та приховування самих персонажів від турецького зоркого ока.
Та і варто відмітити відданість та відважність козацького роду до різних битв, ставлення до смерті, якої вони взагалі не боялися.
А чорт... Його роль тут просто особлива! Вона вражає своєю винахідливістю та знахідками у різних ситуаціях знайти вихід незважаючи ні на що.
А замазури-діти!!! Головний герой прекрасно з ними поладив, знайшов підхід та і вони навзаєм йому допомогли.
Загальне враження: Однозначно рекомендую для відвідування та перегляду)))
Переглянути всі відповіді ()