Дужанки та Коліжанки у місті Тернопіль

Дужанки та Коліжанки - фото
Дата події: 23 грудня 2019
Місце проведення:
Початок: 17:30 год.
Вартість: 500 грн
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Дорогі ДУжанки і колежанки!!!
Передноворічний час, і сам Новий рік – це час чудес! Очікування і передчуття свята та дива, зігріває наші душі й серця, навіть якщо ми вже давно не віримо у дива. А зустріч Нового року 2020 має особливий шарм, людство робить крок у нове десятиліття. Він запрошує у вир подій та хорошого настрою підсумувати здобутки, розділити радість перемог і досягнень, виокремити незначні помилки і окреслити плани на майбутнє.

23 грудня ( понеділок) о 18:00 за підтримки ВП ГО « Ділові Українські Жінки в Тернопільській області» «ДУЖанки і колежанки» відбудеться новорічне святкування.

ЦЕ чудовий привід зібрати Жінок, Дівчат та гостей файного міста найкращих, серйозних,красивих, успішних, домогосподинь… у комфортній атмосфері.

Вишуканий авторський дизайн інтер’єру першої старотарнопільська ресторація « Леліва» додасть вечірці особливого шарму. Спеціально розроблене меню зможе задовольнити навіть найвибагливіших гурманів.

Передноворічна програма наповнена феєрією , сюрпризами, квестами,жартами, фотосеією,смачними подарунками та неймовірними історіями!

Вартість участі - 500 грн

Дрес - код: довільний святковий , сукня вечірня або костюмована,тематична за бажанням.

Запрошуємо приєднуватися до святкування усіх дужанок і їх колежанок Запрошуйте своїх подруг,знайомих а хто бажає друга !!!
Спілкування, враження , шквал емоцій ,будемо ділитися враженнями колі друзів,знайомих ,подруг, поціновувачів чарівної половини..!!! 

У пануванні синергії новорічних див, добра , краси
Перегляди 24

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук