Благодійна акція «Казковий автомобіль» у місті Тернопіль

Благодійна акція «Казковий автомобіль» - фото
Дата початку: 18 грудня 2019
Дата кінця: 29 лютого 2020
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Діти з інвалідністю, вихованці  Тернопільського обласного начально-реабілітаційного центру  начитали казки та вірші наших тернопільських авторів та випустили диск, для діток з вадами зору. Це був складний і довготривалий процес але в квітні робота над диском завершилася. В кінці квітня в Тернопільському обласному начально-реабілітаційному центрі відбулася презентація даного диску. На якій, як інформаційний партнер, були присутні представники «Вуличного радіо». Саме під час презентації виникла ідея благодійної акції «Казковий автомобіль».  «Казковий автомобіль» –  це спеціалізоване авто для перевезення дітей з інвалідністю. Всі діти соціально активні, займаються спортом, беруть активну участь в життєдіяльності і свого навчального закладу і міста в цілому. А відвідувати спортивну секцію, концерт чи інший захід в місті, я вже не говорю про подорожі чи виїзди за межі міста,  для них величезна проблема. Тому спеціалізоване авто для вихованців Тернопільського обласного начально-реабілітаційного центру це не розкіш, а життєва необхідність.

ТОВ  «Українське інформаційне агентство «Вуличне радіо» та благодійний фонд «Єднання поколінь»  виступили ініціаторами та організаторами благодійної акції «Казковий автомобіль», мета якої допомогти вихованцям Тернопільського обласного начально-реабілітаційного центру продати диски з казками які вони записали, а за виручені кошти придбати автомобіль. 

Терміни: грудень  2019 – лютий 2020 року.

Як кожна людина може допомогти зробити казкове авто реальністю?

Ви можете придбати диск самі та порадити придбати його друзям
Ви можете підписатися на офіційну сторінку та поширювати інформацію про благодійну акцію «Казковий автомобіль» в соціальних мережах.
Ви можете інформаційно підтримати акцію розмістивши промоматеріали (афіші, аудіо, відео ролики в своїх площинах чи медіаносіях)
Ви можете підтримати челендж #КАЗКОВЕАВТО
Ви можете надати місце для реалізації дисків.
Ви можете фінансово підтримати акцію перерахувавши кошти на благодійний рахунок.
Кошти можна перерахувати:
Картка Приватбанк 5168 7573 4199 0721 Твердун Ірина
Призначення платежу: На «Казковий автомобіль»

Благодійний рахунок: 
БО БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ЄДНАННЯ ПОКОЛІНЬ БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ЄДРПОУ: 41892464
Р.Р.: UA493387830000026003055115364
Призначення платежу: На «Казковий автомобіль»
Перегляди 54

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук