Mind Game 5 гра 8 сезону у місті Тернопіль

Mind Game 5 гра 8 сезону - фото
Дата події: 4 грудня 2019
Організатор:
Початок: 19:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Ось непомітно ми дійшли до середини 8 сезону! 

Уже в середу, 4 грудня о 19:00 в РК Максим, зустрінемось з вами, щоб зіграти останню рейтингову гру в цьому році!

Збирай друзів та колег і формуй велику команду, щоб збільшити ваші шанси на перемогу та зайняти вище місце у рейтинговій таблиці сезону!

Реєстрацію відкрито - все, як завжди, дуже просто: заходь на сайт, обирай місто Тернопіль та залишай заявку своєї команди

Бути розумним модно!
Телефон: +38 (098) 923-98-99 (Оксана)
Перегляди 59
Ваня Таценко (Друг LIST'а)
Сподобалось
Локація: ✔️гра 8 сезону за традицію відбувалась в тому ж закладі, що і завжди, бо засісти стільком командам в одному приміщенні в Тернополі дуже важко. в 19:00🕖 як по графіку, почалась запекла боротьба за призові.
Перший тур, Інтуїтивний щось нам не дуже пішов, хоча по статистиці попередніх ігор якраз перших 3-4 тура ми граєм досить непогано. На другому турі після Північної Македонії, ми зрозуміли тему туру і пішов рух в зворотню сторону, з корекціями попередніх відповідей. Хоча трохи усміхнуло Атлантида замість Помпеїв🗻))Сподобалось Запитання про Львине ♥️ і Наполеона🍰. Аудіоконкурс🎶 був каверний🎻, потрібно було відгадати Виконавця Оригіналу. Замітив, що в нас в команді вже появилось чимало меломанів, які нам заповнили відповіддями весь конкурс. Ще у 📽️ турі трохи вагались між Єхидними і Медузами, але все таки повернулись до правильної відповіді. Шампунь і Танець живота нам дався легко. Трохи пішли не в ту сторону з відеороликом про Сідней...чогось нас затянуло до Стамбулу🇹🇷. В 8мому турі - сюрпризі були фотошаржі, потрібно було вгадати замаскованого чоловіка під жінку і навпаки. Не усе, але більшість відгадали. Особливо усміхнуло де ми впізнали помилково Єлизавету ІІ . Тепер задумався що пора дивитись фільми жахів, бо Людину - невидимку впізнати було проблематично...
Сподобалось: Гра була вдалого організованою, все відбувалось швидко і без зупинок і нюансів. Ще була Новорічна фотозона📸, де ми , як і більшість команд , зробили чудові знимки.
Не сподобалось: мало переррррррррррррррррррррвввввввв...
Загальне враження: Маса позитивних емоцій, так подобається грати в команді, стільки позитиву можна нахвататись. Цікаві тепер і різні запитання, я б сказав більш якісніші. Дякую РК"Максиму" що приймав, організаторам за гру і ,звісно, list.in.ua за можливість пограти в найпозитивнішій команді.
Переглянути всі відповіді ()
Ольга Таценко (Ревізор)
Сподобалось
5 гра 8 сезону зібрала всіх, а до речі сьогодні нас було, як в принципі і завжди, немало, понад 20 команд, в тому ж місці (локація - РК "Максим") в той же час - о 19-00. Всі команди прийшли сюди спробувати свої сили, знання та ерудицію, комусь вдалось здобути призові місця і винагороди, а комусь ні, на жаль всі переможцями не можуть бути, але без сумніву гра кожному принесла море позитивних емоцій, азарту, адреналіну і гарних вражень.
Саме більше сподобався мій улюблений 2-й тур, сьогодні об'єднуюча тематика в ньому - полководці. Як завжди цікавий музичний і відеотур
Особлива подяка нашому незмінному ведучому, команді, яка помагає проводити гру і підраховувати бали, організаторам, які пишуть цікаві питання.
Переглянути всі відповіді ()
Volodymyr Rolskyi (Ревізор)
Сподобалось
Шось рановато вирішили сезон рейтингових ігор закрити, але вже як є. Прийши вкотре о 19.00 з заготовленими 100 грн в "Максим", на саме християнське свято " Введення", сіли так що проектор видно було погано як не крутись, і почали гру , особисто я налаштований був посередньо.Взльоти і падіння. І перший тур вгнав в легку депресуху. 4 з 4ми " знооову налажали". Я казав за Туреччину так але налажав з кішкою і ше чимось там. Зате вистрілив в 2му, лише Сезар не вгадали решта взяв практично одноосібно, принаймні найшвидше називав. Про Ганнібала допер коли зрозуміли тему. Написали Лев ( Леон)замість Сезара, пригодився потім в 9му турі удачно (Річарда. Левине Серце колись вже відгадував). 10 балів після 3го нам додали впевненості, хороший музичний конкурс тим більше.
Все ж після 5го туру " аа, знов 6ті , поняяятно" але вирішили раз вже непогано, не здаємось. РОбили по 1 помилці кожного наступного туру і ажно дві в 9му( музика і так/ні не взяли). Сидимо такі " ну бал непогаааний, але стабільно десь 5ті, мабуть"
Украдене щастя " Єнотів" а от тут почалось найцікавіше. Сашко которий капітан, злий після кількох помилок (" я ж казав, тре більше варіантів казати і до останнього думати а ви як завжди"), був змушений іти на батл за 3тє місце. Суперники- команда яка виграла 2 попередні гри, ще й батл ми ніколи не вигравали. За цікавою логікою він у відповідь ( якого року вперше провели операцію по зміні статі), згадавши книгу про Преображенського, назвав рік виходу перших " Зоряних війн" (!). Ще й так що походу суперник почув ( 😟). І рік гееть неправильний. Але суперник щастям не скористався і назвав ще неправильніший. І тут ми широ засміялись і повеселились в результаті😀 бал хороший, місце теж, і чесно- для нас покищо це за щастя, тяяяжкий сезон, багато сильних команд зараз появилося.
Але сезону половина позаду, середній бал вже можна лише покращувати, треба 2 а в ідеалі 3 результати переправити. Впринципі, для "Каркаде" то не є щось нереальне, ми може розслабились, но можемо і розібратися з суперниками коли в настрої😂 і нам іде гра
Загальне враження: справді цікаві питання. Оцінили про " люди які були нагороджені медаллю пошани", добре що потащили " Васабі" і Марію Кюрі, про Пулюя хто вчився в ТНТУ і не взяв це питання- нехай буде стидно!😀
За столом було весело і зібрано, інколи приємно не чекати аж так хорошого місця- і випадково його вибороти. Команда молодці, дякую і іншим командам за такі гонки, і організаторам за якісні запитання.
З нового року рубитимемось далі, а поки розслабляємось і...може пограти той корпоративний майндгейм , якого він там числа?
Переглянути всі відповіді ()
Tetyana Muzyka (Друг LIST'а)
Сподобалось
Остання рейтингова гра у цьому році, в принципі, нічим не відрізнялася від попередніх ігор, була така ж цікава та захоплююча. Порадував ресторан «Максим», де вже є новорічна фотозона, а столи прикрашені святковими підсвічниками.
1-й тур «Правда/Неправда» почали так собі... 5 з 8-ми. Дещо знали точно, як от про Андерсена чи храм Артеміди, дещо здогадалися, як про Стуса, а дещо взагалі не відгадали…
2-й тур дався нам не просто. Розпочавши з неправильних відповідей, ми ніяк не могли вловити тему. І лише після Північної Македонії зрозуміли, в якому напрямку рухатися, і почали підганяти інші питання. Правда, перші 2 все-таки не відгадали…
На 3-му «Ерудиті» питання виявилися не легкі. Ми відгадали лише про метро, Марію Склодовську-Кюрі та самотність. Дуже здивувало питання про васабі. І зовсім не сподобалось питання про Медаль Пошани.
Музичний тур, як не дивно, зіграли непогано, 5 з 6-ти. Потрібно було відгадати оригінали каверів дуету віолончелістів 2Cellos. Добре, коли в команді є люди з різними музичними смаками!))
У 5-му відеотурі не впізнали Леді Гагу, а зрештою, навіть якби впізнали, навряд чи пригадали б її справжнє прізвище…З портових міст вибрали чомусь Стамбул, а не Сідней))
І от в першій половині гри всього лиш 16-ті… Та ми не здаємось!
6-й тур "Ерудит" дався нам легко, і ми відгадали все! І танець живота, і відомий мультсеріал, і художника, і українського вченого!
Фототур був для нас важкий. Єдине, що вгадали – це протоку Ла-Манш та «ароматний» фрукт. Не впізнали «Щелепи», Емінема в дитинстві, відому статую. Та найбільш соромно за монету Кот-д'Івуару, на якій була така підказка!
Дуже цікавим був 8-й тур «Сюрприз». Потрібно було відгадати відомих людей по фото, якби вони змінили стать. І тут почалось…))) Хлопчиків ми почали плутати з дівчатками, і навпаки))) Не впізнали таких відомих акторів як Том Генкс та Роберт де Ніро.
Ну і стандартно намагалися відігратися у 9-му «Ерудиті». Усі можливі бали зібрати не вдалося (промахнулися з музичним гуртом та англійським письменником), та все ж 12 назбирали. Дуже цікаві питання про татуювання Андрія Шевченка та про ліпограф.
В результаті – 10 місце! Зовсім непогано для нашої команди!
Дякую list.in.ua за приємний бонус, організаторам за цікаві питання, а команді «Без паніки» - за чудову гру!
Переглянути всі відповіді ()
Yulia Chuiko (Критик)
Сподобалось
Місце проведення - РК "Максим". В 19:00 незмінний ведучий Тарас Миколайович вітає всі команди з початком 5 гри 8 сезону.

Сподобалось: мої улюблені 3 і 9 тури), святкова новорічна фотозона, сяючі гирлянди, милі підсвічники ручної роботи на столах кожної команди.
Загальне враження: Завжди з нетерпінням чекаю на Mind Game. Команда "Без Паніки" , дякую вам за позитив, класні емоції, підтримку і мудрі голови)) List.in.ua ви круті)
Переглянути всі відповіді ()
Юлія Вайнер (Друг LIST'а)
Сподобалось
Час летить швидко, ось за вікном вже грудень і Mind Game 5 гра 8 сезону, команда "Без паніки", готова до нових звершень та перемог!!!. Привітно зустрів Розважально-відпочинковий комплекс "MAXIM", вже оздоблений до затяжних Новорічних свят. Гра почалася як завжди в 19-00.
В нашій команді нові учасники, яким ми завжди раді!!! Перший тур — Так чи Ні, завжди трошки налажали з "кицьками" та "вовчицями" з горами, і зіграли не дуже могли краще! Другий тур після останнього питання про торт, вгадали тему: Полководці і тиф швиденько переправили на кір. Цікавим був аудіоконкурс, потрібно було вказати виконавців кавер-версій віолончелістів 2Cellos. Вгадали майже всіх крім першого, чомусь написали "Kiss". Також порадували питання про Танець живота", Тату Шевченка, Сподобався тур сюрприз — як виглядали б знаменитості при зміні статі. Добре що послухали ся і написали на останнє фото Ілон Маск, а не Майкл Джексон. Специфічне питання про пожежну сигналізацію та васабі, і питання яке вже повторюється Доріан.
Дуже прикро, що не вгадали Герберта Уеллса. В першій турнірній таблиці ми були 16, але потім взяли себе в руки і опинилися на 10 місці. Але я впевнена ми здатні на більше. Дякую організаторам чудової гри Mind Game за таке креативне дозвілля.
Дякую сайту list.in.ua за чудові бонуси та можливість відвідувати гру, дякую команді "Без паніки" за хорошу гру та взаєморозуміння. Ми найкращі!
Переглянути всі відповіді ()
Андрій Бориско (Друг LIST'а)
Сподобалось
Довелось відвідати чергову гру серії. Це була остання рейтингова зустріч у 2019 році.
Як і зазвичай, захід пройшов у середу о 19:00 (на щастя без затримок) у розважально-відпочинковому комплексі "MAXIM". Про останній варто відзначити, що тут вже панує новорічна атмосфера. Заклад був прикрашений вогнями, зимовими букетами, а також оформлена фото-зона із Дідом Морозом та ялинкою. Атмосфера ж панувала досить таки різдвяно-новорічна.
Що до організації, враження двоякі - веселий ведучий, хороший звук, заклад обслуговував добре, швидко та смачно. Єдине, що нарікання викликали проектори. Не зі всіх місць їх було добре видно - це звична проблема, але виникає лише тоді, коли команді не пощастить з місцем. Цього ж разу два з трьох були зміщені до однієї частини залу, тож інша відчувала незручності при перегляді відео. Також проектори були погано налаштовані. Ближній до нашої команди не був сфокусований, зображення розпливались. Співвідношення сторін та викривлення на різних проекторах також було різне. Це яскраво було видно під час конкурсу з редагованими фото знаменитостей - якщо на одному проекторі силует людини передавався впізнавано, то на іншому через викривлення здогадатись було важко.
Загалом же, сама гра пройшла досить таки непогано та вдало. Питання хороші, хіба нарікання викликало лише одне, про гори 8-тисячники. Фактично ж, сукупність гірських масивів відносить до Гімалаїв, але є різні назви в них, на які і ставилась ставка в питанні. Оцінили також "кепське запитання" про людей, які були нагороджені медаллю пошани.
Вечір вдався, було класно та весело. Обов'язково завітаю ще.
Переглянути всі відповіді ()