Творча зустріч з Наталією Гурницькою у місті Тернопіль

Творча зустріч з Наталією Гурницькою - фото
Дата події: 3 грудня 2019
Початок: 15:30 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Книги Наталії Гурницької сьогодні потрапляють практично у всі переліки кращих українських романів про кохання та кращих книг про Львів. І перше, і друге – цілком заслужено. Корінна львів’янка, письменниця не приховує любові до рідного міста, вивчає його історію і майстерно переносить атмосферу, життя і побут міста Лева на сторінки своїх книг. Те саме і з коханням – в описаних історіях воно зображено так глибоко, проникливо і щиро, що не повірити в нього неможливо. Кожне слово, кожного персонажа Наталя Гурницька неначе пропускає через себе. Це відчувається, підкупляє і зворушує.
На професійній письменницькій ниві Наталія Гурницька дебютувала зовсім недавно. Її перший роман «Мелодія кави у тональності кардамону» з’явився у 2014 році,. У 2015-му вийшла збірка оповідань «Львів. Кава. Любов», однією із авторок якої була пані Наталя.
Перегляди 23
Natali White (Критик)
Сподобалось
В ТОУНБ відбувся дуже цікавий захід з Львівською письменницею.
Було дуже гарно та цікаво. Емоції неповторні, таке відчуття ніби ти сидиш у львівській кав'ярні і смакуєш запашну каву з кардамоном.
Дякую працівникам за чудово проведений час, за гарні емоції.
Переглянути всі відповіді ()
Іра Капуста (Ревізор)
Сподобалось
3 грудня 2019 року в Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулась надзвичайно цікава зустріч із львівською письменницею Наталею Гурницькою.
Наталя Гурницька авторка книг - "Мелодія кави у тональності кардамону"- історія кохання юної дівчинки, яка закохалася у польського шляхтича, який ще й був старшим за неї. По цій книзі невдовзі вийде дуже цікавий фільм, тизер до якого ви вже можете переглянути в інтернеті. Також це авторка книг -"Мелодія кави в тональності сподівання" та "Багряний колір вічності". Та є співавтором книги "Львів. Кава. Любов". Всі її книги є дуже цікаві, з неймовірною історією та трепетливим, напруженим сюжетом.
Зустріч проходила в рамках клубу шанувальників книги, модератором зустрічі була Леся Коковська-Романчук- керівник цього клубу, золотий письменник України. Зустріч пройшла на одному подиху, було надзвичайно цікаво. Іноді виникало відчуття, ніби ми сидимо десь у Львівському дворику, п'ючи смачну,запашну та ароматну каву з кардамоном.
Мені дуже сподобалось!
Переглянути всі відповіді ()
Ірина Пасько (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:Ніяк нехотілося закінчення цієї зустрічі.Атфосфера настільки чаруюча і дружня що хотілося ще і ще її продовження. Авторка цікаво презентувала свої книги , лунали цікаві запитання на які давались такі ж цікаві відповіді. Було неймовірно гарно і можна навіть сказати що було з ароматом кави.
Переглянути всі відповіді ()
Юлія Вайнер (Друг LIST'а)
Сподобалось
Розміщення:І знову Тернопільська обласна книгозбірня організовує цікаву презентацію вже досить відомої львівської письменниці Наталі Гурницької, яка працює у жанрі жіночої прози.
Загальне враження:Я раніше читала її книги, тож з радістю відвідала презентацію. Загальне враження: Якісна жіноча проза, "Мелодія кави в тональності сподівання" це книга не на один день, вишукана, багата українська мова, виразна стилістика дає змогу заглибитись у події позаминулого століття, які описують складну життєву долю головної героїні.
Наталю Гурницьку порівнюють з відомою буковинською письменницею Іриною Вільде, я колись зачитувалася її романами, особливо подобався -"Повнолітні діти". Але в Наталі є особлива мова, родзинка, яка відрізняє її від інших. Книга дуже тонко поділена на розділи, кожен з яких має назву музичного або театрального терміну: мінор, анданте, інтермедія.
Презентація відбулася у рамках клубу шанувальників книги. Модератором зустрічі була незрівнянна Леся Коковська-Романчук- керівник цього клубу. Також були присутні шанувальники творчості Наталі Гурницької. Зустріч пройшла у щирій, теплій атмосфері, було багато цікавих запитань, емоцій, сподівання на нові книги улюбленої авторки.
Всім рекомендую до читання книги Наталії Гурницької в них є все і кохання, і тяжкі випробування, і сподівання і неповторна кава з кардамоном, яка смакує з першого ковтка!
Переглянути всі відповіді ()