QuizКОТЕка. Чемпіонат. Гра 6: Тегеранська конференція у місті Тернопіль

QuizКОТЕка. Чемпіонат. Гра 6: Тегеранська конференція - фото
Дата події: 28 листопада 2019
Місце проведення:
Початок: 18:30 год.
Вартість: 400 грн
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
28 листопада 1943 року у Тегерані вперше зібралась «Велика Трійка». Це була перша конференція СРСР, США, Великої Британії за час Другої світової війни, її спадкоємицями були Ялтинська та Потсдамська конференції.

За 76 років, 28 листопада 2019 року, у Тернополі відбудеться шоста у цьому сезоні офіційна "конференція" - #QuizКОТЕка. На вас очікує 8 раундів по 10 запитань. За три години у нас ви дізнаєтесь багато цікавого та будете згадувати "ну це ж цей, як його...". Буде весело та пізнавально, приходьте!

Під час гри ви можете смакувати страви та різноманітні напої, а ось використовувати гаджети під час нашої гри заборонено.

Отже, збирайте команди та реєструйтеся. Ігровий внесок з команди (максимальна кількість гравців - 6) - 400 грн.

Внесок за гру - 400 грн. з команди.

Реєстрація на гру за посиланням нижче.

Перегляди 49
Volodymyr Rolskyi (Ревізор)
Сподобалось
Вже звична зустріч людей, які вдають з себе " знатоків" інтелектуальних квізів, в Водограї на 19:00 , цього разу знову в четвер. Було 11 команд, навіть одна з них новенька , котру знаємо по Mind game.
Тематикою була Тегеранська мирна конференція 1943 року, були пов'язані питання про Черчілля, Рузвельта і Сталіна, один з фактів не встиг вичитати тому не взяли запитання про замах на всіх 3х лідерів " Великої трійки".
Також зовсім і зовсім слабо цього разу дався конкурс " конекшн". Лише 2 бали з 10ти тобто 2 питання з 10 взяли...фільм " 11 друзів оушена" і лайка. Чесно, почули сусіді що фейсбук і написали тему " соцмережі". Справедливо що незарахували. В інших турах Твір Ремарка не впізнали 2є людей які його читали. Зате "100 років самотності" і "11 хвилин" випалили одразу. .кажу " народ а скільки б ви написали якби я не знав правильну відповідь" розсмішив наш суто чоловічий склад команди. Адже закрутили " скілтки триває найоптимальніший статевий акт на думку головної героїні"😄
Окремо виділяти цікаві запитання немає сенсу бо їх переважна більшість і 80 сумарно. Варто спробувати зіграти, тут специфіка інша ніж в , скажімо, Mind Game.
Ми потягнули всіх на конкурсі з картинками, були ініціали " відомих татусів" і вгадайте чиї то сини на фото. От по фото до відгуку можете себе перевірити
80 грн вартість гри цього разу бо нас прийшло 5ро.. Кухня Водограю похвальна.
Ми знову 4ті! Хоча старались але й помилялися. Тре випити коктейль " поту, крові і сліз" ( не вгадали, до речі☝), і може таки осилюватимемо частіше вершини . Добре що інколи освоюєм і амбіції в команди присутні. А поки вітаю призеріа і до нових зустрічей на Quizkoteka Тернопіль!
Переглянути всі відповіді ()