Тренінг з підготовки стартапів "Сreative Spark" у місті Тернопіль

Тренінг з підготовки стартапів "Сreative Spark" - фото
Дата події: 28 листопада 2019
Початок: 09:30 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
28 листопада (четвер) о 9.30 год. для активних і креативних студентів-маркетологів буде проведено тренінг з підготовки стартапів.
Захід реалізовується у рамках програми від Британської Ради "Сreative Spark", яка спрямована на розвиток підприємницьких навичок у студентів, молодих підприємців та викладачів.
У межах проекту здійснюється навчання стартаперів та підприємців за провідними світовими методиками. Даний проект буде реалізовуватись другий рік поспіль.

Окрім професійних тренінгів, усі учасники отримають доступ до безкоштовного онлайн бізнес-курсу вивчення англійської мови LearnEnglish Select від Британської Ради. Щомісяця Creative Spark Alumni мають можливість обмінятись досвідом, знайти нові контакти та поспілкуватись завдяки організованим зустрічам, мотиваційним лекціям чи запрошенням на конференції. Також передбачається участь у змаганнях “Enterprise Pitch Competition” та “Big Idea Challenge” із призовими винагородами та менторством від провідних підприємців світу та можливість розміщення кращих проектів на краудфандинговому майданчику “StartEra” із фінансовою підтримкою проекту.
Додаткова інформація: куратори груп та ст.викладач кафедри маркетингу ТНЕУ, к.е.н. Борисяк Олена Володимирівна (Olena Borysiak)
Перегляди 39

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук