«Спомини бабці Кавунихи»: презентація тому «Дитинство Тернополя» у місті Тернопіль

«Спомини бабці Кавунихи»: презентація тому «Дитинство Тернополя» - фото
Дата події: 25 листопада 2019
Початок: 19:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Учасники: Тарас Циклиняк, Юрій Матевощук (модератор)

Книгарня «Є» запрошує на презентація п'ятого тому історичного проекту Тараса Циклиняка «Дитинство Тернополя» «Спомини бабці Кавунихи», яка відбудеться 25 листопада.  

Нова книга «Спомини бабці Кавунихи» містить кілька інтерв'ю із знаною тернопільською краєзнавицею Любомирою Бойцун про давній Тернопіль. Окрім спогадів книга містить дані про тернопільські підземелля.

Він знає Тернопіль таким, яким не бачить його жоден корінний тернополянин. Він відкриває гостям місто через історії мешканців. Його екскурсійні маршрути пролягали через покинуті будинки, кладовища і Богом забуті дворики. Він знає, як жилося охоронцю кладовища, хто першим у місті почав поливати вулиці і в якому з будинків відбувається щось містичне. Він – це дослідник, краєзнавець та екскурсовод Тарас Циклиняк.

Проект «Дитинство Тернополя» – це результат 10-річної праці краєзнавчих розвідок про Тернопіль, яка втілена у відео та книгах. Краєзнавча хроніка про радянський Тернопіль, а також це розповідь про життя дітлахів, яким вони сприймали світ, яким вони сприймали Тернопіль, розбитий війною, розповіді про українців євреїв та поляків, які жили у місті з XVI по XX століття
Перегляди 45

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук