MindGame 4 гра 8 сезону у місті Тернопіль

MindGame 4 гра 8 сезону - фото
Дата події: 20 листопада 2019
Організатор:
Початок: 19:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Гарантуємо класний настрій, цікаві питання та драйвову атмосферу для твоєї команди! Реєстрацію уже відкрито, поспішай! Кількість команд обмежена.
Перегляди 75
Volodymyr Rolskyi (Ревізор)
Нейтрально
Таакс, писати відгук коли зіграли поганенько- емоційно непроста задача, та все ж це лише фанова гра, тому варто " не тримати це в собі, проговорити"😂 хто зна, може стане легше
Традиційно "максим" о 19:00, участь 100 грн, якщо цікавить реєстрація команди і правила- вся інформація в описі події до якої і написаний цей відгук.
Сподобалось: що ж, відчувається новий почерк авторів. Питання виникають обговорення, і частенько проскакує правильна відповідь в якій сумніваємось і не берем те питання. Не вгадали моря, перший тур 4 помилки, ганебних 4 бали в 6му турі...Тараса разів 4 не послухали, а він же і про надгробки казав, і про корали, і так- вінсент ван гог. Капітана теж не слухали,мій "мармур "забракували. Але бували і винятки, мене з середзем'ям та погодою послухав удачно.
Хороший "Сюрприз "та Музичний конкурс, нам сподобалося про сімпсонів.
Не сподобалось: таки сильно суперечливе питання про зуби в жаб. Вікіпедія може помилятись, так стверджують медики та люди які вивчали біологію, з моєї команди. Сильно не факт що то коректне питання. Але радує, що за 4 гри це перший такий випадок
Загальне враження: треба уважніше прислухатись в команді один до одного. Ми можем , вчорашня інша гра це показала. І знову ж таки переконуюся- якщо почали препаршиво, то закотивши рукави і зціпивши зуби, емоції в сторону- і виправляйте ситуацію наскільки це можливо. 54 бали- мало, 12 місце геть не наше. Але могло бути і гірше😂
Переглянути всі відповіді ()
Tetyana Muzyka (Друг LIST'а)
Сподобалось
От і знов пройшла чергова гра...Як завжди, вибух емоцій та адреналіну! Але про все по порядку...
Гра розпочалась, як завжди, майже вчасно. Ми, як завжди, майже не спізнилися))
Оголошення спонсорів, правил гри для нових команд і... вперед!
У 1-му турі «Правда/Неправда» рідко бувають питання, відповіді на які ми знаємо напевно)) Тому тут або пан, або пропав)) 6 з 8-ми досить непоганий результат. Трохи соромно, що зовсім забули про річку Северн, і ніяк не могли визначитися з українськими легкоатлетками.
У 2-му турі «Знали б тему...» все чомусь йшло проти нас, починаючи з першого питання, у якому ми впевнено написали перлини замість корали... Замість "Чорного квадрата" відмітили картину Матісса "Човен", яка також, до речі, висіла догори дригом у галереї. "Мертвий півень" сплутали з "Братами Гадюкіними". Ну і зовсім нас розчарували збочені переодягання німецької молоді. Єдине питання, яке нам піддалось - про мармур. Звісно, теми ми не відгадали...
На 3-му «Ерудиті» ми дуже намагались відігратись, і нам це вдалося. І італійський астроном, і надписи на цвинтарі в Данії, і "запашний" фрукт, і художник-мариніст - все виявилося нам відомим.
Музичний тур, як не дивно, зіграли непогано, 5 з 6-ти, але, як завжди, маючи правильну відповідь, замість Iron Maiden вибрали чомусь Led Zeppelin...
У 5-му відеотурі все йшло чудово, однак у питанні про гейзери ми подумали, що Ісландія - це занадто банально, і вирішили, що дія відбувається в «Єллоустоні»))) також не відгадали напарницю Антоніо Бандераса, відповідно, бал нам не зарахували...
У 6-му "Ерудиті" ми були зовсім молодці, відгадавши все! І орден, і пророкування майбутнього комп'ютерів, і художника, і роман Несбьо!
Фототур був не важкий. Але ми знову серед двох відповідей вибрали неправильну, і замість Пеле написали Мухаммеда Алі...
8-й тур «Сюрприз» був цікавим - пародії на фільми у "Сімпсонах". Ми помилились тільки в одному.
9-тур завжди важливий, адже можна або піднятись, або навпаки добряче опуститись в таблиці. Ми дуже старались, і не марно. Не відгадали лише водорослі, і відкриттям для нас був зв'язок Далі з Гітлером...
Що ж, 9-те місце - непоганий результат для нашої команди!
А після гри напрошуються 2 наступні, трохи суперечливі, висновки:
1. Век живи - век учись!)) Так, кожної гри ми взнаємо щось нове для себе, і це нормально!
2. Будь проще, и... балы потянутся к тебе!))))) Так, часто зайві знання заважають прийняттю правильного рішення.
І все-таки, дякую організаторам за цікаву та захоплюючу гру, команді "Без Паніки" за чудовий настрій, а list.in.ua за приємний бонус!
Переглянути всі відповіді ()
Юлія Вайнер (Друг LIST'а)
Сподобалось
І знову команда "Без Паніки" майже у повному складі у Розважально-відпочинковий комплекс "MAXIM"
на MINDGAME 4 ГРА 8 СЕЗОНУ У МІСТІ ТЕРНОПІЛЬ
Перший тур зіграли добре — майже все правильно відповіли крім Темзи та спортсменки з легкої атлетики Кравець.
Другий тур знав би тему: нажаль вгадали тільки одне — мармур, переплутали все і групу мертвий півень, і перлини замість коралів і човен замість — Чорного квадрату, так що до теми море нам було дуже далеко.
Дуже сподобалось питання про Галілео Галілея, Айвазовського, інтригуюче питання про Сніговика Несбе.
Цікавий музичний тур з хімічними елементами вгадали всі тільки останній написали Led Zeppelin замість Iron Maiden і знову правильна версія була. І у одного з гравців команди, яка зайняла перше місце на кофтинці був надпис Iron Maiden - це був знак!!!
Сподобався і тур — сюрприз - фільми відомі з Сімпсонів, ми вгадали всі крім " Політ над гніздом зозулі". Я вважала що знайома з творчістю Сальвадора Далі, але картину " Таємниця Гітлера" ніколи не бачила.
Гра дуже динамічна ми з 17 місця у першій турнірній таблиці до кінця гри ми піднялися до 9, і таки вийшли у 10 -ку. Дуже цікаві призи, для тих хто знімав сторіз і фоткався з милою лисичкою від магазину вайн тайм. Дякуємо, всім за чудовий вечір, чудові емоції, драйв та адреналін!!!
Вже понад рік відвідую цю гру, і завжди різні відчуття, але позитивні, ця гра не залишить байдужим нікого. Треба зібрати команду, прийти та спробувати! Рекомендую!
Дякую! організаторам, Розважально-відпочинковому комплексу "MAXIM"
спонсорам, сайту https://list.in.ua, за чудові емоції, нові знання, драйв, адреналін, дякую команді "Без Паніки". за злагоджену гру, згуртованість та успіх!!!
Переглянути всі відповіді ()
Андрій Бориско (Друг LIST'а)
Сподобалось
Вкотре довелось відвідати даний захід у складі команди спонсора - Без паніки.
Час та місце стандартні та незмінні - розважально-відпочинковий комплекс "MAXIM", середа о 19:00. Частенько відбуваються затримки, та цього разу все почалося вчасно, тож респект організаторам. Цього разу було таки три проектори, що досить таки зручно, адже не треба крутитися на кріслах щоб розгледіти питання.
Вже вкотре переконуюсь, що у порівнянні із попереднім сезоном якість питань досить таки виросла. Були відсутні некоректні питання чи то спірні. Все досить конкретно та добре підготовлено. Музика, ведучий та обслуговування закладу нарікань не викликали, все було досить таки стандартно. Варто виокремити наявність конкурсу від спонсора - магазину Winetime. Треба було сфотографуватися із лисом - логотипом їхнього закладу та викласти фото у Instagram. Можна було отримати пляшку віскі та інші подарунки.
Тим не менше, сама гра пройшла досить таки стандартно, все ті ж дев'ять раундів з типовими питаннями. Тематика конкурсів також була різноманітною, від назв морів, які були у другому конкурсі, де треба було об'єднати всі відповіді однією темою і до мультфільму Сімпсони, де яскраво зображувалися пародії на фільми, які і треба було відгадати. Обговорення викликало і наявність у жаб зубів, та проти Вікіпедії не попреш.
Наша команда досить таки добре зіграла, якби здогадалася про назви морів, то могла і бути у трійці лідерів. Навіть в шостому турі ми єдині набрали 12 балів, тож надія на перемогу трималась до кінця. В команді були нові люди, тим не менше грали на рівні вже досвідчених гравців. Згуртувавшись, таки доводилось брати і нереально важкі питання, тож потенціал є, будемо старатися брати все вищі вершини.
Загалом, класно, весело та повчально. Розумним бути модно (с).
Переглянути всі відповіді ()