Показ фільму «Крути 1918» у місті Тернопіль

Показ фільму «Крути 1918»	 - фото
Дата події: 14 листопада 2019
Початок: 19:00 год.
Вартість: безкоштовно
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Художній фільм за реальною історією бою на залізничній станції Крути взимку 1918-го року. На тлі доленосних подій в країні двоє братів Андрій і Олекса Савицькі закохуються у прекрасну Софію. Більшовики підступають до Києва, місто наповнене «червоними» агентами. Уряд УНР кидає на боротьбу з ворогом усі боєздатні частини армії, включно з юнкерами і студентами. Чотири сотні юнаків, серед яких Андрій і Олекса, стають проти 4-тисячного добре озброєного війська.
Перегляди 15
Ліля Воробець (Гурман)
Сподобалось
Сподобалось:Фільм про історію яку потрібно пам'ятати. Хлопців які загинула за честь і гірність України та українського народу. Філь знятий на реальних подіях про битву під м.Крутами 1918р. Одні з головних героїв брати Андрій і Олекса і Софія.
Показ фільму відбувався в рамках IV кінофестивалю FilmWave в УД Перемога.
Загальне враження: Фільм просто бомба. Я вважаю що кожному справжньому україйцю, особливо підростаючому поколінню потрібно подивитись цей філь, щоб знали і пам'ятали історію України, яку ніколи неможна забувати.
Переглянути всі відповіді ()
Оксана Будзанівська (Критик)
Сподобалось
Сподобалось: Показ фільму відбувався в межах IV кінофоруму "КіноХвиля", який тривав три дні у місті Тернополі. Режисери зуміли відобразити реальну історію бою, яка була в зимку 1918-го року на залізничній станції Крути. Станцію Крути знімали у Черкаській області в селі Сигнаївка. Початок фільму розкриває любов двох братів до однієї дівчини, які є одними з головних героїв цієї стрічки.
Все те, що потрібно пам'ятати показали тут. Нам не варто забувати свою історію.
Загальне враження: Добре, що в Тернополі проходить такий фестиваль, люди можуть ходити на фільми, які тільки вийшли в Українське кіно.
Переглянути всі відповіді ()