Всеукраїнський день піжам у місті Тернопіль

Всеукраїнський день піжам - фото
Дата події: 19 листопада 2019
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
ДеньПіжам — всеукраїнська благодійна акція на підтримку відкриття Сімейних Кімнат Рональда МакДональда в Україні, що вперше відбудеться 19 листопада 2019 року.

Фундація Дім Рональда МакДональда допомагає батькам бути поруч зі своїми хворими дітьми під час проходження лікування. Кімнати відкривають у державних лікарнях і облаштовують усім необхідним для задоволення побутових потреб родин. Батьки дітей, які перебувають на лікуванні, можуть відпочити у комфортних умовах, а діти – відволіктися від процедур, провести час разом з близькими та відчути їхню підтримку.

Сьогодні в Україні працює 3 сімейні кімнати: у Києві, Львові та Вінниці. За останні 2 роки їх відвідало понад 7 000 родин.

Приєднатися до благодійної акції може кожен: школярі та студенти, офісні працівники і журналісти, культурні організації та державні установи, представники бізнесу та соціальних ініціатив, водії таксі та гостинні ресторатори — жодних обмежень!

Для участі в акції потрібно:
19-го листопада одягнути вашу улюблену піжаму;
на роботі, навчанні або просто вдома зробити фото в піжамі та опублікувати його у соціальних мережах з хештегом #ДеньПіжам та передати виклик трьом друзям;

Підтримати відкриття Сімейних Кімнат у лікарнях України:
Зробити внесок на будь-яку суму за нижчевказаним посиланням або надіслати sms на номер 88009 (одна sms вартістю 10 грн).

Зібрані кошти буде направлено на відкриття Сімейних Кімнат у лікарнях України.
Перегляди 31

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук