Панельна дискусія: «Кіно vs. Література: шлях від роману до сценарію» у місті Тернопіль

Панельна дискусія: «Кіно vs. Література: шлях від роману до сценарію»	 - фото
Дата події: 14 листопада 2019
Початок: 13:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Вхід вільний. Захід відбудеться в рамках фестивалю FilmWawe 2019
Перегляди 27
Оксана Будзанівська (Критик)
Сподобалось
Сподобалось: Цікаво було слухати спікерів дискусії, які розповідали як все створювалося. Про їх презентацію книги «Заборонений», який презентувався навіть дітям, які зацікавились цією книгою. Розповідали, що в книзі автори можуть втілювати все, що захочуть, але у кіно відобразити це важче і відповідно все залежить від бюджету. Я навіть не уявляла, що фільм також має ліміт, тобто вам поставлений час і ви в це повинні вкластися. Цікаво було сказано «Кіно показує образи, а книга дає час подумати». Також почула про фільм знятий про Василя Стуса, те що аудиторія кіно частіше хоче бачити придумані речі ніж життєві факти, це і підтвердив Андрій Кокотюха, який працює вже 21 рік у кіно. На мою думку цікаво слухати про створення книги, сценарію та фільму, як все відбувається покроково. Чому вбільшості сюжет відрізняється від книги, і ніколи ніхто незнає, який буде кінець.
Хто задава собі колись такі запитання, то варто було відвідати Вам цей захід.
Загальне враження: захід цікавий, варто було відвідати людям, які захоплюються кіно, які полюбляють ходити на прем'єри у кінотеатри, а не чекати коли будуть показувати по телевізорі. Можна було задати запитання і почути відверту відповідь.
Переглянути всі відповіді ()
Ліля Воробець (Гурман)
Сподобалось
Сподобалось: Панельна дискусія у фоє УД Перемога з А. Кокотюхою, А. Осіпом, А. Кірсанов, С. Дзюбою,
та інші. На тему шлях від роману до сценарію. Спілкування з рижисером і авторами книги Заборонений. Що перше зявилось фільм чи книг.
Обговорення екранізація фільму по книзі Андрія Кокотюхи "Червони". Моменти і особливості зняття фільму по книзі, що краще кіно чи фільм , та багато інших питань які виникають у читача та у глядача коли читаю книгу і дивиться фільм. Загальне враження: Нове знайомство і незабутні враження від почутого.
Переглянути всі відповіді ()