Звукова терапія у місті Тернопіль

Звукова терапія - фото
Дата події: 30 листопада 2019
Місце проведення:
Початок: 16:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Практика, яка по-справжньому змінює якість Життя!

Хочеш змінити свою життєву програму та отримати навички, які дозволять вибирати те, що приносить у життя радість, комфорт, відчуття повноти та справжнього смаку?

Хочеш змінити свій внутрішній емоційний стан, перейшовши в режим стабільного задоволення собою та усім, що відбувається навколо?

Запрошуємо тебе у SanaStudio на Йогу звуку!

ЙОГА ЗВУКУ (нада йога) - це практика, яка змінює нас із середини. Вона відновлює первинні налаштування, які здатні змінити зовнішній хаос на внутрішню стабільність, боротьбу з собою на мир та спокій.

Ця практика для тих,
хто готовий працювати над собою задля отримання відповідних результатів!
хто бажає глибше пізнати себе через Звук, навчитись самостійно керувати своїм емоційним станом, ламати деструктивні програми, які несвідомо керують нашими вчинками.

Йога звуку дасть неймовірний ресурс енергії для життя, можливість відчути свій унікальний шлях, побачити свої пріоритети, та максимально реалізувати свій внутрішній потенціал можливостей.

Заняття проводять подружжя Володимир та Тетяна Сарахман 

Володимир – інструктор з нада йоги, звукотерапевт, з досвідом групової та індивідуальної роботи, і унікальними авторськими напрацюваннями в галузі звуко-резонансної терапії. Більше 10-ти років практик духовного та особистісного росту.

Тетяна - майстер цілющого звуку з досвідом групової та індивідуальної роботи.
⠀Тривалість з 16.00 до 19.00
Вартість: 350 грн.
Перегляди 38

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук