Брем Стокер, Акустика у місті Тернопіль

Брем Стокер, Акустика - фото
Дата події: 15 листопада 2019
Місце проведення:
Початок: 20:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Ламповий акустичний вечір з Льохою Казанцевим фронтменом та гітаристом гуртів "Брем Стокер" та "Татухі"
В Тернопіль він везе акустичну програму "з Палестини". Палестиною і палестинцями на Волині називають мешканців Полісся. Пісні наповнені поліщуцьким суржиком та субкультурою поліського краю.

Переливи баяну, брискотіння розтрощеної акустики та наповнені колоритом пісні... і непомітно для себе ти почнеш підспівувати пісням гурту та станеш частиною дійства, що зветься Брем Стокер.
 
Вхід 50 грн.
 
Бронювання столиків за вказаним номером телефону.
Телефон: +38 (067) 208-13-31
Перегляди 78
Анжела Нечипоренко (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:Затишний, атмосферний і по домашньому насичений вечір.
Проводився захід в уже звичному арт-барі "Коза". Столики попередньо можна було замовити, з чим я успішно справилася. Всі сидіння були зайняті, але стоячих глядачів було мало.
Захід розпочався із запізненням на 20 хв, оскільки довго налаштовували музичні інструменти. Виступ тривав десь до 45 хвилин, а далі Льоха попросив перерву, яка тривала дуже довго. Особисто я не дочекалась подальшого виступу і покинула вечір із неоднозначним відчуттям. Трохи неприємна безвідповідальність з приводу цього автора виступу. Інші глядачі теж розійшлися.
Цінова політика не є надто високою, тому в такий вечір варто приємно його провести.
Офіціанти були ввічливі та приємні, вчасно приносили замовлення та приносили рахунок.
Оформлення було незвичне та цікаве. Гітара Льохи була розклеєна різноманітними логотипами. Баян теж був маленький, але додавав ритму гітарі задористого.
Сама музика панк-року і тексти пісень були актуальними та чіпати. А за ритми це окрема тема. Це дуже цікаво дивитись і слухати у поєднанні.

Загальне враження: Враження лише приємні від вечора. Дякую сайту за квиточки❤❤❤👍👍👍
Переглянути всі відповіді ()
Ваня Таценко (Друг LIST'а)
Сподобалось
Досить непоганий, як на мене , вечір.
Сподобалось: Дуже позитивний гурт. Вони своєю харизмою і позитивним настроєм вміють запалити публіку і змусити підспівувати їхні пісні. Хоч і на початку вони з Ангеліною признали що почали виступ з не найкращих пісень, але буквально за кілька хвилин ми вже з ними підспілували слова)))
Не сподобалось: Оголосили невеличку перерву в 5 хвилин, сіли за столик і мабуть забулись, що в них ще виступ..Ми пів години почекали, подивились що вони не спішать назад і пішли, хоча початок був бомбезний))))
Переглянути всі відповіді ()