Вечір класичної музики у місті Тернопіль

Вечір класичної музики - фото
Дата події: 17 листопада 2019
Початок: 18:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
«Ні високий інтелект, ні уява, ні те й не разом узяті не творять генія. Любов, любов і любов – от у чому сутність генія», - так говорив геніальний австрійський композитор, 18 століття Вольфганг Амадей Моцарт. Саме про таку любов пропонує поспілкуватися, завдяки музиці, Муніципальний Галицький камерний оркестр. Програма, яку своїм шанувальникам представить колектив 17 листопада 2019 року, матиме назву «Вечір класичної музики». Відтак, звучатиме на концерті класика – твори Моцарта та Россіні.
Як розповів художній керівник і диригент оркестру, народний артист України Василь Феленчак, твори, що увійшли до програми, вважаються найбільш доступними для широкого загалу слухацької аудиторії. Зокрема, на присутніх у залі чекатимуть Дивертисмент фа-мажор, романс «До Хлої», найвідоміші фрагменти із опер «Весілля Фігаро» та «Дон Жан», симфонія №40 (фрагмент) Моцарта. Порадують публіку артисти і його дзвінкою та світлою «Маленькою нічною серенадою».
Щодо Джоакіно Россіні - італійського композитора кінця 18-початку 19 століття, то у програмі «Вечора класичної музики» звучатимуть твори, які найяскравіше представлять дві його найпопулярніші опери –«Сорока-крадійка» та «Севільський цирульник».
Осіннього недільного вечора, коли ранні сутінки, ранні приморозки, тумани і ностальгія, ніщо так тепло не радує душу, як класична музика. Отож, осінь, листопад і музика Моцарта та Россіні у виконанні Муніципального Галицького камерного оркестру…
Квитки – в касі Українського Дому «Перемога». Вартість квитків - 60-70 гривень. Довідки за телефонами
Перегляди 56

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук