Mind game 3 гра 8 сезону у місті Тернопіль

Mind game 3 гра 8 сезону - фото
Дата події: 6 листопада 2019
Організатор:
Початок: 19:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Реєстрацію відкрито! Приходь з командою друзів, позмагайтесь за призові місця, та доведіть, що Розумним бути модно! MindGame це можливість розширити свій світогляд, зустріти цікавих людей і просто класно провести час!
 
Необхідна попередня реєстрація за нижчевказаним посиланням.
Телефон: +30 (989) 239-88-99 (Оксана)
Перегляди 95
Volodymyr Rolskyi (Ревізор)
Сподобалось
Немає слів одні емоції Ми втретє в 8му сезоні зібрались на 7му годину в розважальному комплексі " Максим", скинулись по 100 грн і зіграли рейтингову гру.
Дуже хороші цього разу результати, в таблиці видно підсумковій, точилась запекла боротьба.
Різноманітні запитання, тему 2го туру випадково назвали після першого ж питання ( переконали мене що не панцерфауст а танк"Пантера" і хтось видав " може чорна пантера і все решта теж чорне? Лише " Заздрість" не взяли. І Стіві Вандера хоча він теж чорний і не з того туру😂
Ішло правильно все, і історія ,і хімія і решту галузей. Я не маю що сказати на наше виправдання, ми грали як ніколи і 67 балів- прекрасний результат. Хто ж знав що 69 балів матимуть одразу 3 команди і саме батл оприділить першу трійку😟 а ми вже обирали яка настолка з призів нам дістанеться😂.
Музичний тур завалили, мабуть він для нас виявився дещо фатальним. Мабуть, не всі виключили " шазам", то звісно ж жарт.
Не вірив що той атракціон таки в Німеччині але правда. " тора" взяв легко, як і Жюля Верна. 13те століття думаю взяли всі а от Пеппі Довга Панчоха мало хто, но ми спромоглися. Чому тростина- просто загадка, але такий уже історичний факт
Загальне враження: хороший бал який дуже навіть пригодиться в підсумковій таблиці сезону. Хороша сьогодні гра , я щиро вітаю переможців, хоча не розумію " як вони це зробили?"
Розумним бути модно, 4м буде хто завгодно😎😂
Переглянути всі відповіді ()
Ваня Таценко (Друг LIST'а)
Сподобалось
Локація: III гра 8го сезону відбувалась в Розважальному комплексі "Максим".
Почалась о 19:00 , без запізненнь.
Гра була досить цікавою і насиченою, де позмагатись за перемогу цього разу прийшло понад 20 команд. Розіграшів сьогодні не було від організаторів, проте усім хто був настроєний на них і по накатаній схемі встиг вже запостити в своєму інстраграмі в сторіс фото з гри і позначити mindgame отримав халявне пиво на барній стійці.
Трохи по грі: Наша команда була в доброму гуморі, тому ми оперативно підкорювали тур за туром.
➕В першому було чимало цікавих каверзних фактів, але на 6 ми дали правильну відповідь, Повірили Луї Вітону і сказали ні Ламборджіні.
🕶️Другий тур був тематичний. Цього разу це були речі і предмети, яких об*єднував чорний колір ( Типу Чорна Пантера , Чума - як чорна смерть чи чорний гумор).
💡Третій тур як і шостий є турами ерудит, де за кожну відповідь можна добряче підзаробити балів. Взнали багато на них цікавих фактів: про карат, трохи сплутали Венецію з Дубаями через позначки висот...і геть чисто нам вилетіло з голови що Домінік - Торетто - це ж персонаж , якого грав Він-Дізель в культовому фільмі. А ще усміхнуло полінезійське Тату і хліб на гейзері.
📸Ще був цікавий фотоконкурс, де потрібно було відгадати лондонське око, діснейленд і Марка Твена....тільки от відгадати в молодості братів Гемсворт, це щось на грані з фантастикою напевне..
✨8й тур мав тематику гуглівських дудлів, де по ньому треба було відгадати якій людині чи події він присвячувався. Андерсон і Хатіко пішли нам зразу, а от з іншими трохи попотіли.
Загальне враження:Ненапряжлива, пізнавальна і цікава гра. Дякую mindgame -> list.in.ua -> Бориско Андрій за хороший вечір, можливість посидіти в хорошій компанії і гарно провести час.

Volodymyr Rolskyi: (Ревізор)
Ваня Таценко, Дизеля я зразу взяв, як ви так?
майже 6 місяців тому

Ваня Таценко: (Друг LIST'а)
Volodymyr Rolskyi, геть чисто лисік вилетів нам з голови:)
майже 6 місяців тому

Volodymyr Rolskyi: (Ревізор)
Ваня Таценко, лисий з уорнер бразерс😂
майже 6 місяців тому
Переглянути всі відповіді ()
Tetyana Muzyka (Друг LIST'а)
Сподобалось
От і пройшла 3-я гра сезону. Ще дві - і екватор))
Як завжди ресторан «Максим», як завжди ведучий Тарас Миколайович, уже відомі та кілька нових команд. І команда "Без Паніки" у майже незмінному складі)))
19-00: гра починається майже без затримки!))
1-й тур «Правда/Неправда» зазвичай є для нас інтуїтивним)) питання лиш в тому, підведе інтуїція чи ні))) сьогодні майже не підвела, хоча вагались з багатьма питаннями, проте 2 все-таки не відгадали...
2-й тур «Знали б тему...» піддався нам не відразу, але взяли весь разом з темою, промахнулись лиш з цитатою Ларошфуко про заздрість.
На 3-му «Ерудиті» знову розслабились... Дубаї сплутали з Венецією, у рекламі Пежо не провели аналогії з Він Дізелем, не вловили очевидної підказки у питанні про Стіві Вандера...
Музичний тур, як завжди, зіграли слабенько, відгадавши лише Шакіру та Сабріну (яку все ж норовили переправити на C. C. Catch). Backstreet Boys навпаки чомусь не переправили на ’N Sync (яку ми до того ж ще й плутаємо з No Mercy), хоча така версія також була. Джеймса Бланта згадали занадто пізно...
У 5-му відеотурі заробили 3 з 6 можливих балів, не відгадавши футболіста, міста з атракціонами та реклами порохотяга.
Як могли, намагались виправитися в 6-му «Ерудиті». Не відгадали інженера та місто розкопок, та довго сперечались про гейзери та бога, проте правильні версії все ж перемогли!
Фототур знову завалили. Відгадали лиш London Eye, Марка Твена та Діснейленд.
Несподіваним і цікавим був 8-й тур «Сюрприз». Потрібно було впізнати дудли гугла. Два не вгадали, хоча правильні версії були.
Дуже-дуже намагалися наздогнати втрачене у 9-му турі. Пеппі Довгупанчоху, думаю, відгадали усі, адже є не так багато героїв шведських авторів, які могли б мати щось спільне з героїнею Стіга Ларссона. Не впізнали співака та актора, і дуже здивувало нас питання про тростину...
В результаті ми поплатилися за усі неправильні відповіді 16-им місцем...
Дякую команді організаторів «Mind Game» за цікаву гру, сайту «List.in.ua» за можливість безкоштовно брати участь, гравцям команди "Без Паніки" за чудово проведений час разом!
Переглянути всі відповіді ()
Юлія Вайнер (Друг LIST'а)
Сподобалось
Розміщення:І знову Розважально-відпочинковий комплекс "MAXIM" манить всіх розумних модників чи модних розумників у свої тенета. MIND GAME 3 ГРА 8 СЕЗОНУ. Дуже цікава та динамічна видалася гра. Гра розпочалася майже точно у 19.02. Перед початком, для нових команд ведучий Тарас Миколайович розповів правила гри.
Загальне враження
Тепер все по порядку: у першому турі " так чи ні" не дотягнули трошки з Аляскою. Другий тур вгадали тему Чорний, не вгадали тільки питання з заздрістю - написали горе. Музичний конкурс в піснях з 3 рази повторювальних словах треба було вказати виконавця не вгадали destiny's child і ще пару виконавців, вгадали Шакіру та Сабріну. Хочу зазначити, що організатори вже почали повторюватися з Лондонським Оком та чудом Стіві Вандером. Також цікаве питання про " стару коптильню", електричний стілець. Розкопки та печі у Помпеях. В питанні про хліб в Ісландії вагалися, що писати гейзер чи вулкан, написали правильно.
Дуже сподобалося питання про автора Дівчини з тату Дракона, кого він уявляв прототипом своєї героїні в дитинстві, у швецькій літературі. Це Пеппі Довга панчоха — дуже красиве питання. Неочікуваним був і тур сюрприз дудл — гугли, давно вже його чекали щось знали, наприклад Хатіко, Андерсен та Жуль Верн, а щось не дуже й у підсумку -16 місце.
Але це гра і сприймати все серйозно не варто. Гра яка піднімає настрій, особливо в осінні депресивні вечори, вона вчить слухати один одного, насолоджуватися компанією, командою, тут завжди взнаєш щось нове та цікаве.
Дякую!організаторам, Розважально-відпочинковому комплексу "MAXIM"
спонсорам, сайту https://list.in.ua, за чудові емоції, нові знання, драйв, адреналін, дякую команді "Без Паніки". за злагоджену гру, згуртованість та успіх!!!
Переглянути всі відповіді ()