Виставка живопису Олександри Панфілової у місті Тернопіль

Виставка живопису Олександри Панфілової - фото
Дата початку: 1 грудня 2019
Дата кінця: 31 грудня 2019
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Панфілова Олександра народилася в м. Кременець на Тернопільщині. Мальовнича природа краю надихнула потягнутись до пензля та фарби. Навчалась у Волинському університеті техніки рисунку та живопису. Полюбляю писати пейзажі та натюрморти, або щось таке..? Працюю викладачем в кременецькому інституті. Проводила виставки після яких складається враження, що люди які цікавляться художніми роботами вимерли, а мистецтво цінується там де за нього платять гроші, і цим надихають на нові роботи.
Перегляди 118
Юлія Вайнер (Друг LIST'а)
Сподобалось
Розміщення: Тернопільський обласний художній музей завжди організовує цікаві тематичні та персональні виставки художників, як українських так і закордонних. Це улюблене місце тернополян та гостей Файного.
Нещодавно у Тернопільському обласному художньому музеї відбулася виставка сучасної Кременецької Художниці Олександри Панфілової. Крім захоплення малюванням Олександра викладач – кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри методики викладання мистецьких дисциплін Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка. Учасниця мистецького гурту "Палітра". До створення своїх чудових картин Олександру надихнуло тонке відчуття прекрасного.
Працює у техніці олійного живопису, акварелі та розпису на склі.
Її картини світяться дивним світлом, легкістю та гармонією, дарують відчуття затишку та психологічного розвантаження.
Казкові дерева, помаранчево-гарячі соняхи, рідні з дитинства мальви, ранкова дорога в полі, яка веде у майбутнє — це все на картинах талановитої художниці, в кожному дотику пензля — радість від можливості передати красу рідного краю, поділитися настроєм та талантом особливим даром бути вдячною за кожну хвилину життя, і ділитися цим з людьми.
Виставка дуже сподобалось своєю неповторністю, гармонією, різножанровістю, картини живі та душевні....
Твори художниці знаходяться у музеях та приватних колекціях України, Росії, Польщі, Канади.

Сподобалось: Рекомендую всім відвідати виставку, і відчути щось своє особливе - відсторонитися від щоденної рутини.
Переглянути всі відповіді ()