Майстер-клас "Лялька-бабуся" у місті Тернопіль

Майстер-клас "Лялька-бабуся" - фото
Дата події: 3 листопада 2019
Початок: 14:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Новим цікавим і дуже затишним проектом буде пара ляльок - бабуся та дідусь , які стануть ностальгійним спомином про дитинство. Автор проекту Надія Луцишин.
На другому занятті продовжуємо робити основу ляльки, її тулуб. Список необхідних матеріалів, а також усі питання ведемо в коментарях.

Благодійний внесок на потреби бібліотеки 10 грн.

Гарантуємо чудово проведений день в щирому товаристві однодумців , душевне майстрування , смачне кавування з домашніми смаколиками і, звичайно, можливість отримати приємний презент від нашого партнера - салону рукоділля "Золоте Руно".
Не проґавте!
Краще прийти і побачити все самому, ніж потім почути, як було файно, від інших.
Перегляди 37
Ірина Пасько (Друг LIST'а)
Сподобалось
Сподобалось:Ну ось, відбулося друге практичне заняття по виготовленні цих чудових ляльок. Час, який був відведений на проведення цього майстер-класу так збіг,що і навіть непомітила. Атмосфера була чудова, цікаве спілкування та смачне частування. З нетерпінням чекаю наступної зустрічі))))
Переглянути всі відповіді ()
Оксана Будзанівська (Критик)
Сподобалось
Сподобалось: Дуже подобається відвідувати такі проекти, тут збираються однодумці або люди, які просто бажають зробити щось незвичне для себе.
Я не думала, що коли зможу таке зробити, але з допомогою все виходить.
Загальне враження: Для свого розвитку варто відвідувати такі заняття. Адже це все ти робиш своїми руками, і ніхто не проти якщо в дома буде стояти така лялька-бабуся. Неможу дочекатися вже наступного заняття.
Переглянути всі відповіді ()