IV міжнародний кінофорум "Film Wave/КіноХвиля" у місті Тернопіль

IV міжнародний кінофорум "Film Wave/КіноХвиля" - фото
Дата початку: 13 листопада 2019
Дата кінця: 15 листопада 2019
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Уже вчетверте Тернопіль перетворюється на столицю українського кіно.
13-15 листопада тут відбудеться IV міжнародний кінофорум «Film Wave».

Уже відома фокусна тема цьогорічного форуму — "З України до Голлівуду".

…зустрічі з відомими акторами, режисерами, продюсерами, актуальні інформаційно-дискусійні панелі, десятки кінострічок, кастинги, локації…

Ви просто не може пропустити головну кіноподію року!
Очікуйте анонсів та море інформації!
Перегляди 108
Оксана Будзанівська (Критик)
Сподобалось
Сподобалось: Цей фестиваль проходить уже в 4-те у Файному місті Тернопіль. Цього року вибрано дві локації це Сінема Сіті та Український Дім «Перемога». Триватиме вінтридні з 13 листопада по 15 листопада. Протягом трьох днів проводять різноманітні презентації книг, показ фільмів, дискусій та обговорень, майстер-класів. У перший день фестиваль відзначився тим, що було урочисте відкриття у «Перемозі» під назвою «FilmWave», також презентували такі фільми, як: « Іван Сила» режисерм є Віктор Андрієнко; «Малевич» режисер Володимир Луцький; провели майстер клас від Любомира Левицького під назвою «Баланс між творчістю і бізнесом»; презентували проект «Історія тих, хто бачить серцем», який відбувся у Тернопільській міській бібліотеці, також презентація книги Андрія Осіпова «З особливою жорстокістю», яка пройшла дивовижно люди з цікавістю слухали притамовуючи подих, хоча сидячих місць не вистачало але це не була перешкода для любителів творчості. Завершився вечір показом фільму «Давай танцюй».
Другий день фестивалю включає у програму показ фільмів «Шлях до світанку» режисера Тараса Ткаченка, «Жива УПА. Я не з неба», «Дубно: На скрижалях історії» режисер Богдан Голич. Також у програмі є творча зустріч та презентація книги з Андрієм Кокотюхою, крім цього бібліотеки міста виготовили мистецьку книгу Артбук по його творчості. Третій день також повинен бути насичений різними фільмами, дискусіями та творчими зустрічами.
Під час фестивалю зроблено дві фотозони одна від квіткового центру інша під стиль старого кіно та виставка мистецьких книг Артбуків про відомих кіноматографів України.
Загальне враження: Хто ще не був обов'язково прийдіть тут є, що подивитись, і можна зустрітись та познайомитись з відомими режисерами, акторами країни.
Переглянути всі відповіді ()
Ліля Воробець (Гурман)
Сподобалось
Сподобалось:Уже в четверте у файному місті тернопіь проходить кинофестиваль FILMWAVE яки розрахований на три дні 13-15 листопада. Протягом цих днів можна подивитися різноманітні покази фільмів на двох локаціях: сінема сіті та УД Перемога.
У перший день я побувала на перегляді фільму" Поліна і таємниця кіностудіїї" режисер Оліас Барко, фільм мені сподобався своєю повчальністю і оригінальністю, він підходить як для старшого так і для підростаючого покоління. Потім на офіційному відкриті FilmWave яке відбувалось у концертному залі УК Перемога на якому побачила світлове шоу, гостей та запрошених відомих людей.
Також мені сподобалась презентація книги Андрія Осіпова "З особливою жорстокістю"
Другий день фестивалю не менш захоплевий і насичений показом різноманітніх фільмів і подій. Тим більше це все безкоштовно.
Загальне враження: Хто ще ніколи не бував на цьому фесталі варто піти і подивитись ви обов'язково знайде для себе щось нове.
Переглянути всі відповіді ()
Olga Panchuk (Ревізор)
Сподобалось
Побувала вперше на міжнародному кінофорумі в Українському домі "Перемога". Це відбувалося протягом трьох днів з 13 по 15 листопада.
Під час форуму проводять презентації книг, зустрічі з акторами, письменниками.
Особливо сподобався фільм "Гуцулка Ксеня". Це фільм - мюзикл..Трошки комедія. Але цікаво.
Гарно проведений вечір.
Переглянути всі відповіді ()