Воркшоп "Фінансова грамотність" для підлітків у місті Тернопіль

Воркшоп "Фінансова грамотність" для підлітків - фото
Дата події: 26 жовтня 2019
Початок: 10:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
У вихованців дитячих закладів (інтернатних закладів) недостатній теоретичний і практичний рівень знань в темі "Фінансової грамотності", оскільки вони самостійно не купляють собі продуктів, одягу, канцелярських приладь, взуття і т.д. Це все за них здійснює держава (інетрнатний заклад).
І в зв'язку з цим, випускники-старшокласники не володіють загальними поняттями фінансової грамотності та звідки беруться гроші загалом.

А тому, воркшоп "Моя фінансова грамотність", допоможе 16 підліткам 8-11 класів навчитися складати особистий бюджет та планувати майбутні витрати і аналізувати, як вони зможуть раціональніше використовувати свої кошти як тепер, так і в майбутньому житті після завершення інтернатного закладу!

Як свідчить практика, найбільш "невідкрита" тема перед самостійним життям у випускників, це тема "Фінансів".

А тому самей цей практичний воркшоп допоможе підліткам знайти відповіді на питання "Як ефективно керувати своїми коштами у самостійному житті?"

Вже цієї суботи, 16 молодих людей з 3 інетрнатних закладів Тернопільщини (с.Нове село, м.Бережани, Тернопільський дитячий будинок), пізнаватимуть прості науки фінансової грамотності в українському суспільстві.
Буде цікаво і практично!
Перегляди 27

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук