Олег Каданов у місті Тернопіль

Олег Каданов - фото
Дата події: 9 листопада 2019
Місце проведення:
Початок: 20:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Олег Каданов - музикант, поет і актор. Засновник і лідер гуртів "Оркестр Че", "Мантра Керуака". Є учасником проекту "Лінія Маннергейма" (разом із Жаданом і Турчиновим).
Протягом багатьох років Каданов ділиться своїми посиланнями через альбоми, які поєднують реальність та метафізику. Він росте з кожним альбомом, занурюючись в алхімію слова і звуку. На живих виступах діапазон звучання досить широкий - від акустичних пісень до експериментів, створених за допомогою лупера, семплера і різноманітних гітарних ефектів. Ламані розміри, нойзове звучання і сюрреалістичні тексти - три кити, які перенесуть вас прямо на зворотний бік місяця!
Вхід 60
Резерв столиків за нижчевказаним телефоном.
Телефон: +38 (067) 208-13-31
Перегляди 98
Анжела Нечипоренко (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: Як виявилося, вийшов досить атмосферний та цікавий вечір.
Проводився авторський концерт Олега Каданова у арт-барі "Коza" на вже привичній сцені.
Інтер'єр для виступу був розміщений цікаво. Лише одна гітара на сцені, різні допоміжні семплери та ефектні відлуння звукових тональностей. Зал для глядачів був зайнятий столиками, де сидів кожен бажаючий. Вже майже при кінці виступу підійшли ще відвідувачі, які просто стояли і підтанцьовували у такт музики.
Цінова політика концерту не є великою - 60 грн. Тому варта того, щоб послухати і насолодитися вечором.
Персонал вечора був привітний, оскільки посадив нас за вільний столик і говорили ввічливо та привітно.
Щодо самого виступу Каданова, то тут були різні барви: від лірики до репу. Також звучала поезія поета Сергія Жадана, яку поклали на музику, кавер Сергія Бабкіна "Моя Ямайка ", нотки хіп-хопу та просто музика у поєднанні з гітарними експериментами. Це був дуже насичений та пізнавальний вечір😍😍❤❤Дякую list.in.ua за квитки.
Загальне враження: Дуже приємне та гарне враження склалося про автора пісень та підкорив неординарністю звучання у музиці.
Переглянути всі відповіді ()
Антоніна Лахманюк (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:Було цікаво, пізнавально та драйвово!
Знаю Олега Каданова як поета, а от як музиканта слухала вперше. Дійсно самобутні глибокі сюрреалістичні тексти (авторські та написані Сергієм Жаданом). Гітарні ефекти створювали нове цікаве звучання.
Концерт тривав півтори години. Був контакт з аудиторією, глядачі навіть підспівували.
Позитивом зарядилась однозначно.
Переглянути всі відповіді ()