Презентація книги Бориса Крамера "Пастка на полоза" у місті Тернопіль

Презентація книги Бориса Крамера "Пастка на полоза" - фото
Дата події: 24 жовтня 2019
Початок: 12:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Темної ночі до слідчого прокуратури Артема Нагорняка прибігає директору універмагу Микола Осовський і повідомляє, що за ним стежать невідомі. Роздратований слідчий не вірить йому. Хто в маленькому містечку може стежити за відомим бізнесменом? Якби повірив зразу, то не вбили б наступної доби Миколу, а ще через кілька днів — його друга Андрія Сабанова. У містечку розгулялись убивці, які їздять на краденій машині. Третьою жертвою ледь не став спадкоємець Осовського його дядько Всеволод Антошевський, але невідомі помилились із отрутою. Конвеєр смерті не зупинявся, і слідчий вирішив заманити вбивцю у пастку. Кого він там виявив? І сам не сподівався на сюрприз.
Перегляди 40
Yulia Chuiko (Критик)
Сподобалось
Відвідала презентацію книг талановитого Бориса Крамера.
Письменник має здібність не тільки до написання книг, а ще й до цікавої і захоплюючої розповіді про сюжети своїх історій.
Так зааною музою для пана Бориса є, була і буде його чудова дружина, яка теж була на презентації.
Часто ідеї для своїх таорів автор придумує , сидячи вдома біля каміну.
Переглянути всі відповіді ()
Natali White (Гурман)
Сподобалось
Була в ТОУНБ на презентації книги Бориса Крамера "Пастка на полоза".
Насправді прізвище автора Добрянський, а Крамер - це його псевдонім. У автора є також 5 книг на тематику: роман, новели.
За роман "Зламані сходи" письменник получив статуетку.🏆
Письменник коротко розповів про твір.
Переглянути всі відповіді ()
Юлія Вайнер (Друг LIST'а)
Сподобалось
Розміщення: Тернопільська ОУНБ завжди виділялась цікавими презентаціями та подіями. Ось і 24 жовтня я відвідала презентацію неперевершеного майстра детективу Бориса Крамера. Дуже люблю читати трилери та детективи, і відвідала цей захід. Борис Крамер це не справжнє ім'я, а псевдонім відомого прикарпатського письменника та журналіста Василя Добрянського.
Сподобалося: Автор дуже заінтригував книгою без жодного спойлера, та провів майстер-клас " Як написати якісний детектив" З його слів це дуже просто, сюжет народжується з одного речення, забутої історії, або старовинної речі.
Поділився основними принципами побудови класичного детективу. Також розповів про письменників детективного жанру яких читав в юності — це Королева класичного детектива Агата Крісті. Зараз читає з сучасної літератури твори Кокотюхи, Роздобудько, Куркова, Андруховича з зарубіжної літератури Тесс Герітсен та Рекса Стаута.
Також розповів про свої інші твори детективи, історичні та психологічні романи. - "Зламані сходи", "Пернач полковника Вухналя", "Справа про страчений одяг".
Прочитаю всі книги; дуже цікавий, наповнений та досвідчений автор. Дякую за чудову презентацію організаторам події — видавництву "Богдан" та працівникам Тернопільської ОУНБ. Рекомендую!
Переглянути всі відповіді ()
Ірина Пасько (Друг LIST'а)
Сподобалось
Сподобалось:У Тернопільській ОУНБ відбулася презензація книги Бориса Крамера "Пастка на Полоза". Презентація була дуже цікава і захоплююча.Автор розповідав чому саме вирішив писати детективи, як виник його псевдонів, хто є його муза і до чиєї думки він прислухається найбільше, яка з його книг отримала відзнаку Коронація слова, було безліч цікавих запитань та відповідей . Інтрижкою стала його розповідь про книгу, яку презентував, де сказавши декілька уривків з книги, так захопив публіку що хотілося одразу на зустрічі і прочитати.
Переглянути всі відповіді ()
Tetyana Muzyka (Друг LIST'а)
Сподобалось
Нещодавно в Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулася презентація книги Бориса Крамера «Пастка на полоза». Та точніше буде сказати – відбулося очне знайомство з письменником та усією його творчістю.
Василь Добрянський – прикарпатський журналіст, літератор та публіцист. Майже все життя пропрацював у місцевій пресі. Ініціатор і один із засновників та перший головний редактор літературно-художнього журналу «Перевал», який виходить з 1991 року. У 2003 - 2009 роках був головою Івано-Франківської обласної організації Національної спілки письменників України.
Як письменник (більш відомий під псевдонімом Борис Крамер) - володар чисельних нагород та відзнак, зокрема Гран-прі в номінації «Романи» Міжнародного конкурсу романів, кіносценаріїв, п’єс та пісенної лірики «Коронація слова» - 2019 (за роман «Зламані сходи»).
Одразу на початку зустрічі письменник поділився історією виникнення псевдоніму. В Японії є дуже поширений звичай брати псевдоніми в середовищі письменників, поетів, художників тощо. Більш того, там існує ще й таке правило: через кожні дев’ять років переходити на нове ім’я, що означає творче оновлення і здобуття нових вершин. Добре знаний у своєму середовищі журналіст Василь Добрянський вирішив слідувати цьому прикладу.
Пан Василь, розповів, як народжуються ідеї для нових творі. Як на початку написання книжки він абсолютно не знає, як розгорнеться сюжет. Першим читачем, головним критиком та редактором є дружина письменника Марія Добрянська, яка також була присутня на презентації.
На зустрічі присутні коротко ознайомилися з кількома творами Бориса Крамера: «Пастка на полоза», «Пернач полковника Вухналя», «Зламані сходи», "Справа №… "Про страчений одяг".
Автор виявився цікавою особистістю, дуже добре обізнаною з історією детективного жанру та основними його представниками. А його твори – конкурентними, та з цікавими та інтригуючими сюжетами.
Переглянути всі відповіді ()