Презентація книги Аліни Червоноокої "Божена" у місті Тернопіль

Презентація книги Аліни Червоноокої "Божена" - фото
Дата події: 31 жовтня 2019
Початок: 14:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
«Крізь терни до зірок» — життєве кредо Божени, студентки педагогічного університету. Молода амбітна дівчина з провінції приїжджає до великого міста здобувати вищу освіту і забезпечити собі краще життя. Улюблена професія, фінансова свобода й незалежність — ось її мрія. Та для неї доля приготувала дещо більше — жагуче п’янке кохання з великим статком на додачу. Кажуть, що мрії не зраджують — її просто змінюють. Чи зміниться мрія Божени? Чи наважиться вона подолати прірву соціальної нерівності заради обіймів коханого? Чи зможе довірити йому зранене серце? Відповідь дасть лише час.
Перегляди 33
Оленка Холодян (Критик)
Сподобалось
Прямо зараз у Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці проходить презентація книжки "Божена" Аліни Червоноокої.
Надзвичайно цікава особистість!
У дедлайні читацького користування "Сучасна Попелюшка" роман "Божена" посів 3 місце!
Аліна Червоноока заохотила підписатись на її сторінку в Instagram, адже там міститься інформація про найзагадковіші події роману.
"Критика не повинна впливати на самооцінку.. скільки людей, стільки й думок...самоаналізуй, а не заздри.. вчіться відрізнятися. ."
Аліна не назвала жодного спойлеру! Вже хочу почитати книжку з "штучним фіналом", який згодом авторка довершила.
Автобіографічний роман з студентського життя авторки
Переглянути всі відповіді ()
Іра Капуста (Ревізор)
Сподобалось
У Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці проходить презентація книги "Божена" письменниці Аліни Червоноокої.
Авторка надзвичайно харизматична, цікаво розповідає про свій роман, про деталі написання, про сюжет.
Рекомендую обов'язково прийти і взяти прочитати цей роман!
Переглянути всі відповіді ()
Галя Шведа (Гурман)
Сподобалось
Сподобалось:Мені подобається такий стиль написання,тому я зрадістю Відвідала дану презентацію у Тернопільській ОУНБ. З нетерпінням чекаю дану книгу у бібліотеці щоб взяти прочитати дану книгу
Переглянути всі відповіді ()
Ірина Пасько (Друг LIST'а)
Сподобалось
Сподобалось:Була присутня на презентації книги А.Червоноокої "Божена" і мені дуже сподобалося як саме презентувала авторка свою книгу. Безліч запитань і відповідей які цікавили відвідувачів стосовно цієї книги. Підкупило навіть те, що авторка запросила всіх приєднатись до своєї сторінки де розповідає,показує відео, коментує своє написанння книги. Було дуже цікаво і захоплюючи.
Переглянути всі відповіді ()