Ліга сміху у місті Тернопіль

Ліга сміху - фото
Дата події: 24 жовтня 2019
Початок: 19:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.
Перегляди 74
Інна Кипибіда-Рачковська (Ревізор)
Сподобалось
Проходила Ліга Сміху в ПК Березіль. І, як завжди, вчасно шоу не розпочалось, що дуже шкода, так як відбиває бажання знову відвідувати такі заходи. Прочекавши 30 хвилин, це нарешті відбулось.
В цьому півфіналі виступало 7 команд: Збірна Заробітчан України, Як варіант, Сі-4, Зебра, Дикі гуцули, Теребовлянський формат і Лоток. Ведучим був незмінний Віктор Гевко. Тема гри: професії (спорт, наука, мистецтво, медицина, освіта, ЗМІ, правоохоронці).
Найбільше мені сподобались команди ''Як варіанти'' і їх жарт про телефон нокіа, балет у виконанні ''Сі-4'' і їх капітана Олега Свіща був шикарним, ''Дикі гуцули'' здивували безліччю хороших жартів, ''Лоток'' просто порвав зал з викраденням )))
В другому етапі ''Полотно'' брали участь всі команди. Найбільше смішних варіантів видавала команда Теребовлянський формат. Далі долю вирішувала розминка у виглялі запитання і пісні.
Сподобалось: багато класних, вдалих жартів. Капітани, звичайно ж, викладалися на всі 100 і витягували рівень своїх команд.
Загальне враження: час провели дуже весело. Все чудово! Крім затримки в півгодини.
Переглянути всі відповіді ()
Natalja Stetsyuk (Друг LIST'а)
Нейтрально
Вперше побувала на Ліга сміху у Тернополі. Хороший захід, є на що подивитись і є з чого посміятись. Команди молодці. Було цікаво за ними наблюдати. Особливо припали до душі Дикі гуцули і Тремовлянський формат. Тривало 2,5 години і ще із запізненням почалось на пів години.
Переглянути всі відповіді ()
Андрій Кипибіда (Гурман)
Сподобалось
Загальне враження: звичайно рівень команд різний, в когось жарти дуже вдалі і смішні, в інших ні. В загальному гарно проведений час. Іноді відвідую такі заходи. Ліга сміху півфінал тривала трішки більше 2х годин.
Переглянути всі відповіді ()