List stand up у місті Тернопіль

List stand up - фото
Дата події: 3 листопада 2019
Організатор:
Місце проведення:
Початок: 19:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Сміється той, хто сміється останнім. А добре сміється той, хто приходить на стенд-ап! Вже 23-й комедійний відкритий мікрофон Stand up Ternopil відбудеться у Koza Bar в неділю після Геловіну. Вечір нового, свіжого гумору без цензури та обмежень. Обіцяємо, буде страшно смішно.

Кращий комік отримає приз 1000 грн!
Хочеш спробувати свої сили? Реєструйся за нижчевказаним посиланням, не бійся.

Активні користувачі list.in.ua Тернопіль зможуть прийти на подію безкоштовно - замовляйте доступні бонуси.
Вхід - 60 грн.
Резерв столиків за нижчевказаним телефоном.
Телефон: +38 (096) 364-22-17 (Бронювання столиків)
Перегляди 81
Мирослава Мехенді (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: Максимально задоволена від 23 стендапу в Тернополі. Дійство проходило в арт-барі Коза. Ведучим вкотре був Тарас Миколайович. Усі учасники цього разу приклали купу зусиль,щоби розсмішити глядачів. Від учасника зі Збаража як на мене,гумор був найкращим, бо щоки та живіт болить досі,в хорошому сенсі. До Тернополя також приїхали учасники зі Львівської області, з Ужгорода та із Рівного. Переможців було сьогодні аж 3,оскільки учасники були настільки талановитими та дотепними,що члени жюрі доклали ще 5 сотень та порадували найкращих. Все організовано,весело та класно
Переглянути всі відповіді ()
Kristina Savchuk (Перехожий)
Сподобалось
Сподобалось: Вперше була на стендапі, емоції просто неперевершені, було з чого посміятись аж до сліз. У фінал вийшло троє переможців, які отримали приз у розмірі 500 гривень на кожного.
Загальне враження: Вдячна друзям які запросили на цей вечір сміялась аж до сліз.
Переглянути всі відповіді ()
Оксана Будзанівська (Критик)
Сподобалось
Сподобалось: Я задоволена, зі всіх стендапів на яких я побувала це був найкрутіший і найсильніший між учасниками. Було дуже смішно, що аж плакати можна😂.
Участь брали 9 учасників. Початок був не дуже смішний, але з 4-го виступу весь зал просто «падав». У фінал вийшли 3-є переможців, які отримали грошовий приз.
Загальне враження: Дякую організаторами за чудовий вечір.
Переглянути всі відповіді ()
Максим Миронов (Гурман)
Сподобалось
Сподобалось: Дуже кльовий стернап вийшов цього разу. Учасники були не лише з Тернополя,а із інших міст. Захід проходив в Козі. Нас посадили під самою сценою,тому було все чудово видно та чутно. Дякую Ліст ін юа за класну нагоду вівдідувати подібні заходи
Переглянути всі відповіді ()
Анастасія Городицька (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:ну для початку, хочу висловити велику подяку сайту за отриманий бонус !
Що стосується самого заходу, то все було продумано до дрібниць. На кожному столику була випивка та закуски, також була іменна табличка на особу, що бронювала столик.
Ведучий Тарас Миколайович працював професійно, жваво, знав як влучно прокоментувати кожного учасника, підбадьорити (бо на сцені були й дебютанти) та запалити аудиторію.
Серед учасників були хлопці з різних куточків України, особливо потішили Чернівці та Львів, які увійшли до трійці переможців. Хлопці мали конкретну сюжетну лінію, мали свій стиль, суперово працювали з залом, тому й не дивно, що сподобалися та запам'яталися. З рішенням суддів загалом погоджуюся. Після заходу поспілкувалися з одним з учасників, поділилися своїм враженням. Взагалі, хлопці були відважні та кожен боровся за своє місце під сонцем.
Не сподобалось:від одного учасника чула про обмеження в нецензурній лексиці, не знаю наскільки це правило дійсно існувало чи ні, але жоден з учасників цього не дотримувався. Направду, в певному контексті лайка додавала сміху і колориту, проте у інших це був просто шквал матюків (коли 7 слів з 10 ...) . Я не проти малючка, коли він по темі, проте міра має бути. Звісно, це стосується виключно кількох учасників.
Загальне враження:захід додав позитивного настрою у цей вечір. Табличку залишила на приємну згадку:)
Переглянути всі відповіді ()
Nata Bilenka - Simko (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: перший раз я
була на Stand Up, який
проходив в арт - кафе Коза,
що знаходиться в самому
центрі біля площі.
Коли я і мої друзі прийшли,
нас ввічливо провели до столика,
на якому була табличка із моїм іменем, на столику вже стояла пивна тарілка, пізніше нам принесли 🍺 темного по 0,5 л.
Ведучий Тарас Миколайович
був на висоті, професіонал своєї справи.
Учасники - всі молодці,
постаралися на славу, щоб розмішати публіку.
Дуже порадувало що учасники
були із різних міст : Львова, Ужгорода, Чернівці, Збаража, Червонограда та звісно із Тернополя.
Всі учасники були обмежені
в часі свого виступу,
за бажанням будь хто міг
завчасно зареєструватися
щоб виступити, і позмагатися
за головний приз - це 1000 гривень.
Публіка була вдячна за класний Stand Up, всім було смішно.
По закінченню Stand up
було три переможці ,
між якими не вдалося
вибрати одного, тому кожному дали по 500 призових гривень.

Обслуговування в арт - барі Коза було на високому рівні.
Не сподобалось: із дітьми краще
не ходити, тому що багато не цензурної лексики.
Загальне враження: Рекомендую відвідати Stand Up , ви получите масу неймовірних вражень.
P.S. хочу подякувати list.in.ua , за можливість відвідати
Stand Up, та гарно проведений час!
Переглянути всі відповіді ()
Ірина Пасько (Друг LIST'а)
Сподобалось
Сподобалось:Ох і насміялася я цього вечора. Дякую list.in.ua за таку можливість. Кожен із учасників був на висоті, та моїми фаворитами були Сергій Водяний та Тарас з Львова.
Переглянути всі відповіді ()
Анжела Нечипоренко (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: І знову пройшов черговий стендап, який залишив масу задоволення та продовжив життя на кілька годин точно.
На цей раз змінили знову проведення стендапу з "Леліви" на арт-бар "Коzа". Як на мене, це є дуже вдалим вибором організаторів.
Сісти тут було де, оскільки було багато місця, як для користувачів list.in.ua , так і просто відвідувачів. Навіть були просто стільчики для тих, хто забажав так просто подивитись на стендап. Ну а для тих, хто пише відгуки на даному сайті, отримали ще в додачу темне пиво і закуску до нього👍👍👍😍😍
Сцена для коміків була достатньо простора, навіть був високий барний стільчик, де можна було присісти, що і зробив Загорулько, хоча і до сміху присутніх йому не вдалося довести.
Ведучим був, як і завжди, Тарас Миколайович! Йому вдається проводити такі заходи на високому рівні. Суддями були Марічка Юрчак та представник з Ліста Юля. Дівчатам було важко обрати дійсно переможця серед коміків, тому попросили допомоги у ведучого. З того всього вирішили вибрати трьох переможців і доклали ще свої кошти до тисячі. Хоча я трішки б змінила їхні рішення, але то вже таке. Головне, що настрій коміки зробили у цей вечір.
Цінова політика стендапу поки є незмінною: 60 грн за вечір, то є надто мало за таке дійство.
Всіх учасників стендапу було дев'ятеро. Серед усіх були і хороші виступи, а були і такі, що навіть припиняти виступ уже гучною музикою. Дуже здивували нові виступи Сергія Тетяновича та Тараса Яремія. Вони теж у цей вечір дали перцю ще того. Незмінним веселим та підняттям настрою був Євген Королько , який уже кілька разів займає призові місця.

Загальне враження: Дуже веселий та насичений вечір, який надовго залишить за собою гарні та приємні спогади. Дякую list.in.ua за такі бонуси😍😍😍👍👍❤
Переглянути всі відповіді ()
Ваня Таценко (Друг LIST'а)
Сподобалось
Локація:
23 відкритий мікрофон відбувся як і на своїх початках, в арт- барі "Коза".
як завжди почалось невчасно, що є звично.
Було 9 конкурсантів, при чому двох бачих вперше ( один точно є дебютантом на тернопільському відкритому мікрофоні). Оскільки конкурсантів було менше 10ти, їм знову дали необмежений час для виступу, аби лиш смішного матеріалу вистачило.
🔹Першою виступала єдина цього вечора представниця жіночої статі : Христина Чайка.
Жартувала про погоду, далі трохи пішло матеріалу з попередніх виступів про гольф і кротів, про пісюн - ой не тобі. виступ був позитивним, як для початку :)
🔹 Наступним виступав Роман Загорулько. Знову жартував в свому стилі і молов все підряд що чув і бачив. Про дипломну, про наболіле з дзвінками мами. Було епічно.
🔹 Дебютував 3м Олексій Руснак з м.Ужгород. Жартував з елементами нецензурної лексики. Запамятались його жарти жирну пантеру і паралельну планету з зваженими і нежасними.
🔹 Далі виступав Вадим Ковалик. Жартував цього разу про бомжів у Львові з лаун-боксами. Навіть підготував нам реп-вірш власног виробництва про колишню.
🔹 Макс Магаз з Тернополя пробував жартувати про хелловін, нашу п*ющу націю і ремонти.
Розмиішив момент, коли ведучий, доречі ведучим був незмінний Тарас Миколайович, оголошував що вийде Макс Магаз, у залі сиділи люди з маленькою дівчинкою, і вона після почутого оголошення видала смішну фразу: що вона теж з татом ходила до магазину))
🔹 Далі знову дебютантом цього вечора був Сергій Тетянович Водяний з Червонограда. Смішив жартами про Хмельницького і піхву, про пса, який нечайно лизнув рейку на колії. Було досить смішно.
🔹Вже нам відомий Женя Королько із Збаража жартував свіжими жартами, як правильно треба було одягатись на хеллоувін , про секс , про підерасів, про те як несправедливо що не беруть в поліцію бо тато сидів.
Теж було досить непогано і смішно.
🔹 Славік з Чернівців, картавий такий. Смішив жартами про тамадоводство, зачипив тему Леонтєва і про секс в 40.
🔹 Замикаючим був Тарас Яремій зі Львова. Почав виступ про маршрутку і дядька який вміє "падати на вухо" з битвою під Берестечком. Жартував про розмови з батьком під час поїздки, про секс і збільшену простату.
Теж досить непогано виступив.
Членкинями цього вечора були Оля з Ліста і Марічка Юрчак. Вони немогли дійти згоди, тому ще підключили Тараса Миколайовича і після кількахвилинних дебатів видали досить цікавий результат. Доскинулись Грошима і нагородили 3х людей: Женю Королька, Картавого Славка з Чернівців і Тараса зі Львова.
Сподобалось: Дуже класний на гумор вечір. Було досить смішно. Таких би вільних мікрофонів побільше.Особисто мені, сподобались виступи Королька, Яремія і Водяного.
Загальне враження: Хороший вид відпочинку, а тим паче, якщо ви є користувачем list.in.ua і пройшли на захід по бонусу за заброньований столик, на якому для вас вже підготовлене пиво і закуски до нього абсолютно безкоштовно.
Переглянути всі відповіді ()
Оля Гевко (Ревізор)
Сподобалось
Коміки були з різних міст . Класний вечір гумору. Перший раз журі вибрало три переможці Женя Королько із Збаража, Славік з Чернівців, Тарас Яремій зі Львова.
Переглянути всі відповіді ()