QuizКОТЕка. Чемпіонат. Гра 3: День продовольства у місті Тернопіль

QuizКОТЕка. Чемпіонат. Гра 3: День продовольства - фото
Дата події: 16 жовтня 2019
Місце проведення:
Початок: 19:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
16 жовтня відзначається Всесвітній день продовольства. Метою його проведення є підвищення рівня поінформованості населення щодо світової продовольчої проблеми.

Тернополяни ж 16 жовтня 2019 року зможуть підвищити свій IQ та позмагатися під час інтелектуально-розважальної гри - #QuizКОТЕка.
QuizКОТЕка – це командна інтелектуальна гра, де на вас очікує 80 запитань, об'єднаних за певною тематикою у 8 різноманітних раундів. Запитання у нас різноманітні і не обовязково присвячені назві гри (один раунд присвятимо точно ;-)) - будуть і новини, і музика, і картинки, і конекшен, і багато текстових запитань. За три години у нас ви дізнаєтесь багато цікавого та будете згадувати "ну це ж цей, як його...". Буде весело та пізнавально, приходьте!
Під час гри ви можете смакувати страви та різноманітні напої і вирішувати крім запитань продовольчу проблему ;-), а ось використовувати гаджети під час нашої гри заборонено ;-)

Склад команди - до 6 чоловік.
Внесок за гру - 400 грн. з команди.
Реєстрація на гру за посиланням

Перегляди 51
Volodymyr Rolskyi (Ревізор)
Сподобалось
Перенесення гри в " Водограй" відбилось досить позитивно, тут і обслуговування значно краще, і сам ресторан більш презентабельний. Кухня значно смачніша, "панський дирун" дуже сподобався.
Під " квізкотеку" виділили зал на 2му поверсі , вмістилося 10 команд.
Сподобалось: конкурс " новини" пішов жваво, не взяли лише питання про танці з зірками " 95 замінили на дизель" мова про бензин, ми чомусь " буліт" зв'язане з фамілією вибрали.
Гастрономічний тур взяли гарно, там назви страв. Спутав індекс біг-маку з індексом борща. Решта майже все взяли. 3й тур ( на фото до відгуку)- от вгадайте що то за музичні гурти, по таких атрибутах наряду. Не вгадали ріанну ( чи кого там), якогось чорнобривця і ще когось. 4й пішов веселіше, тема - фільми з Джонні Деппом, але все ж 2 назви не потащили.
Ну і в другій половині трохи лажали. Був конкурс про меми, досить " бородаті", навіть з моїм колись улюбленим сайтом " Lurkmore" одне питання було зв'язане, про капітага очевидність але не взяв. Зате " мопед не мій" і " пакет атб" вдалося. Чака взяли мабуть всі команди. Музичний конкурс тяжкий, лише 5 виконавців ,а останній тур взяли усі запитання, про кістки.
А, і цікавим виявився конкурс " 1980 рік" . " лєннон жив " не вгадали.
Ну не все ж 4ми бути то ж ми зібрались- і посіли 5те місце😂 певна градація команд сформувалася і тут. Ми міцні середняки, що ж, розпочинали на цій грі аутсайдерами то ж є куди рости.
Не сподобалось: знову сильно затягнулася гра. Якщо минула справились до 10ї, тут довше хвилин на 50. То забагато. Або менше запитань, або швидше їх зачитувати варто, та й тяжко тримати концентрацію стілтки, люди приходять все ж після роботи на гру.
І чесно, питання про всяких " анжеліка варум" - то трохи неетично. Не слухаю давно росіянських пісеньок і слава Богу що їх не крутять зараз. А на грі проскакує регулярно.
Загальне враження: боротимемося далі. Молодці організатори що вибрали кращий заклад для проведення гри. І цілком влаштовує ціна 400 грн з команди 6 людей, тим більше на фоні здорожчання Mind game.
Гру звісно ж рекомендую, подумати гарно заставляє.
Переглянути всі відповіді ()