Mind Game 8 сезон 1 гра у місті Тернопіль

Mind Game 8 сезон 1 гра - фото
Дата події: 9 жовтня 2019
Організатор:
Початок: 19:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Новий сезон, нові емоції, справжній мозковий штурм та неймовірний драйв для тебе і твоєї команди на першій грі 8-го сезону Mind Game. Реєстрація відкрита, збирай команду однодумців, що теж люблять проводити час інтелектуально та з користю, і реєструй за нижчевказаним посиланням.
 
Кількість учасників у команді: 4-10 чол. Вартість: 100 грн/чол.
Телефон: +38 (098) 923-98-99 (Оксана)
Перегляди 84
Volodymyr Rolskyi (Ревізор)
Сподобалось
Після суперечок в чаті гри стосовно підняття цін, та ще попередніх післяфінальних, таки відбулась 1 гра 8 сезону. Багато невдоволених підняттям ціни людей довго вагалось, але таки прийшло на гру. І мушу сказати недаремно!
Хоч з запізненням, але почали сезон вдало. Показали відео Тернопільського фіналу минулого сезону ( наш капітан заслуговує Оскара як мінімум😂), кожна з команд представилась ( в нас я єдиний кричу, і це навіть принесло нам бокал пива після одного з раундів). Ну і загалом розіграші, більше цікавих призів типу абонементів в квест кімнату, більше того ж алкоголю- перша гра вдалась, думаю чемпіонат не постраждає.
Сподобалось: питання цікаві, спірних не було. Були обідні помилки типу kill bill, наша команда написала мультик hot wheels забувши про той фільм. Але особливо обідно Нова Зеландія. Яку я переконував до останннього- не послухали. Добре хоч я вигриз Каїр а не Касабланку, прийшлось підняти голос на 3х колег😂.
Помилка коштувала нам боротьби в батлі за 3тє місце, ми були після 5го туру саме 3ми але напруга сбогодні була чимала в топі, вітаю всіх хто взяв призи і за них боровся. Наших 59 балів нас не задовільняють, але мінімально допустимий старт сезону таки відбувся. 6те місце не найгірше, але нам сьогодні як холодний душ.
Горілку відгадали всю, гарно пішло відеоконкурс, непогано Так- Ні, ерудити посередньо. Добре що родео моє перевершило покер, цікаво про камінь - ножниці - папір, лохонулися з піцою написали книга чомусь. Більше запам'ятав помилки ніж здобутки але гра була голосною і дійсно був дух mind game! Чесно, крутіше ніж в Львові на фіналі, бо рідне!
Не сподобалось: пропускаю цей пункт
Загальне враження: старт сезону хороший. Жаль що не прийшов " Залізний капут" . молодці партнери гри - сайт list.in.ua що виставили 2 команди, одна з них дуже гарно зіграла з чим їхті вітаю. Гру рекомендую, якщо не пробились бонусно- вартість 100 грн😂
P.s. агов, користувачі сайту хто грає гру! Минулі 2 гри лише я, таке враження, " такі імєл шо сказать". Особливо це стосувалось фіналу в Львові, шо я один невдоволений був 8м туром???
Надіюсь, до цієї гри відгуків буде більше!
Переглянути всі відповіді ()
Ольга Таценко (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: Гра пройшла як завжди на високому рівні. Сезон почався з участю багатьох нових команд. Тому всім тим, кому цікаво спробувати свої сили, ніколи не пізно долучитись до команди Mind Game. Цікаві питання, наш незрівнянний тернопільський ведучий, атмосфера азарту і перемоги. Що не кажи, а нудьгувати точно нікому не доведеться!

Загальне враження: З моменту приєднання до клубу Mind Game намагаюсь не пропустити жодної гри! Розумним бути модно!

Volodymyr Rolskyi: (Ревізор)
Ольга Таценко, вітаю з сріблом! Сьогодні ми свої нагороди уступили, далі халяви не буде😂
майже 7 місяців тому

Volodymyr Rolskyi, я щиро бажаю всім перемоги. І хай, як кажуть у спорті, переможе сильніший)
майже 7 місяців тому
Переглянути всі відповіді ()
Анжела Нечипоренко (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: Ох, емоції трохи різні. Побувала вперше на такому інтелектуальному видовищі, як ця гра і залишилась приємно здивована таким рівнем гри та такою великою кількістю людей.
"Mind Game " проводився у розважальному комплексі "Максим", що знаходиться недалеко від центру. Гра проводилась у великій залі, де було все розділено на 23 команди.
Столи були у білих тонах, на кожному з них була назва команди, яка розташувалась на кубику-рубику. Команда складалася із 8-10 людей. Відповіді на питання писались на листочку та віддавались дівчатам, які ходили і збирали їх.
Мені було в новинку, що проектори були націлені на стіни з обох сторін, де зачитувались питання та пізніше відповіді на них. Хороша задумка👍👍👍
Ведучим був вже знайомий Тарас Миколайович, що і створював настрій гри.
Також за гарно представлену команду та участь протягом усієї гри давали бонуси у вигляді пива та рандомом розіграли віскі та тисячу гривень для тих, хто покаже сторіс своєї команди у запалі гри та підпишеться на їхні сторінки .
Так як я вперше на такій грі, то важко було ввійти у курс самого процесу та відповідати на запитання. Хоча і наша команда зайняла 17 місце, не дуже вже і кінцеве.
Гра тривала 3 години, трохи розпочалась із запізненням та із перервами для підрахунку балів команди.
Цінова політика гри не є особливо високою, адже гра дає більше емоцій та шаленого драйвового настрою.
Загалом, мені атмосфера гри сподобалась, адже тут дійсно можна себе перевірити інтелектуально та зрозуміти на що націлюватись, та у чому себе підтягти.
Дякую сайту за позитивні враження, які ви даєте😍❤👍👍👍

Загальне враження: Це гра для кожного і для всіх. Вона дає як розважальний характер, так і пізнавальний. Було дуже круто.
Переглянути всі відповіді ()
Юлія Вайнер (Друг LIST'а)
Сподобалось
Ось і розпочався новий сезон 8 мий сезон Mind Game. Перед стартом повідомили про новинки, які запровадили організатори, проаналізувавши опитування, яке було у групі Mind Game на вайбері — всі наші побажання були враховані й стосовно фото й апеляцій і стало більше призів та розіграш та нові спонсори.
Ціни. З нового сезону ціна на гру Mind Game становить 100 грн. Але завдяки бонусу від сайту https://list.in.ua, ми відвідуємо цю гру безкоштовно !
Загальні враження: Стосовно самої гри — супер — легко вгадали тур з темами й саму тему "горілка" (тут тільки 1 питання не дуже, забули про таке поняття як слава Герострата,)
Ніколи не пробачу собі боксера — Мікі Рурка з підказкою в питання 9 з половиною тижнів.
Цікавий був і музичний тур, мелодії на приставці "Денді", майже всі мелодії можна було вгадати з перших нот. Порадував і тур сюрприз — автомобілі з відомих фільмів, не вгадали тільки машину Сімпсонів, там згадувалася свинина, подумали, що це Пепа :). Цікаве, каверзне питання про Мертве море, парк Леголенд.
Сподобалось: Ми навіть трошки були на третьому місті, по балах так і є, просто не дотягнули у битві капітанів серед трьох команд, щось не склалось в нас з приставками "Денді :(
А загалом п'яте місце це супер !!!
Дякуємо організаторам, спонсорам, сайту https://list.in.ua, за чудові емоції, нові знання, драйв, адреналін, дякую команді "Без Паніки". за злагоджену гру, згуртованість та успіх!!!
Переглянути всі відповіді ()
Tetyana Muzyka (Друг LIST'а)
Сподобалось
Нарешті ми дочекалися початку нового сезону! Як завжди, закінчення чергового сезону та фінальна гра у Львові породжує безліч суперечок та обговорень в чаті гри. А тут ще й додався "сюрприз" від організаторів - підвищення ціни на гру (тепер участь однієї людини коштує 100 грн.). Усе це спричинило зникнення деяких старих команд, та появу нових.
Сюрприз для своїх прихильників підготував сайт list.in.ua, зібравши аж 2 команди. І як завжди, участь у грі для тих, кому пощастило зловити бонус - безкоштовна!
Гра розпочалася із значним запізненням, ніяк не могли налаштувати апаратуру. Після представлення усіх команд нарешті почались тури із запитаннями.
Гра була, як завжди, досить цікава. Добре нам зайшов другий тур зі спільною темою, не відгадали лише питання про славу.
Сподобався музичний конкурс, де потрібно було впізнати відомі мелодії у восьмибітному звучанні.
Тур з автомобілями ніби то не був важкий, усі фільми відомі, але малюнок свині на рожевій машині збив нас з пантелику, і замість "Сімпсонів" написали "Свинка Пеппа"))
У відеотурі якось дуже слабо ми відповідали. Великим відкриттям для мене особисто була участь Міли Куніс у кліпі "Аеросміт", ну зовсім вона там не схожа на себе. Воно і не дивно, адже пройшло вже 18 років))
3-й тур "Ерудит" розпочали слабо, але в 6 і 9 турах наздогнали. Фототур зіграли чудово.
Та, незважаючи на всі проколи, для нашої команди "Без паніки" перша гра сезону виявилась досить успішною, ми зайняли 5 місце, набравши однакову кількість балів з 3 та 4 місцем, проте поступились у битві капітанів (Аня - ти все одно зе бест!).
Вітаємо команду list.in.ua з дебютом!))
Перед початком гри усі постійні учасники мали можливість заповнити анкету, вказавши в ній усі слабкі та сильні сторони гри. Було приємно, що організатори намагались врахувати усі зауваження. Зокрема, не було спірних запитань та відповідей. Організували більше конкурсів та розіграшів, цього разу і спонсорів було більше. Призи для переможців також були різноманітніші.
Усіх вітаю з початком сезону. Бути розумним модно!
Переглянути всі відповіді ()
Ваня Таценко (Друг LIST'а)
Сподобалось
Перша гра 8го сезону відбувалась все там же що і зазвичай, в РК "Максим". Знову початок був трохи з запізненням, але це дрібниці.
Ведучим був незмінний Тарас Миколайович.
Напочатку гри, як і на початку кожного сезону він проводив знайомство з кожною командою, аби трохи пощнайомити команди одна з одною, як мінімум візуально) ще озвучили корекції в правилах, бо відбулись певні зміни і їх треба було донести до гравців. Основною з них було те що тепер на постійній основі перерва лише одна і вона після 5го туру. (раніше вони були малі, але після 3го і 6го турів).
🙃 тепер трішки по грі :
🔹перший тур, де потрібно було дати відповідь так чи ні, ми умудрились дати 7 з 8 правильних відповідей)) чи то інтуїція добре спрацювала чи то може ми так добре знаємось на фактах 😊
🔹другий тур являв собою 6 запитань, відповівши на які, можна догадатись відповідь на 7 запитання. Цього разу темою туру були алкогольні напої, а саме бренди горілки. Нажаль нам тільки Полуботко дався, все інше не відгадали) що ж тут скажеш, сидіди походу самі трезвеніки 😁
🔹третій тур як і 6й носять назву ерудит. Було 6 запитань на які потрібно було знайти відповіді.
Було все:починаючи від Нової Зеландії, анаграми псевдоніма, закінчуючи ціною плацебо, стоматологією і фразеологізмом)
Усміхнуло запитання про фразу марка твена, де потрібно було вгадати що він сказав 2 словами, які починаються на олнакові ліьери. Це ж треба було одному з команди прийти фраза Гріб Господній. 😁під критерій перших букв підходило ідеально)
🔹ще були фото та відео тур, аудіо тур. Запамятались питання про мадагаскар, термінатор генезис, майкл джексон. Агілеру і Бібера в наші знавці зразу розкусили)
🔹7 тур запамятався питанням про нестандартне бачення зубної щітки, горою в китаї у формі верблюда і колажа фотографій світових диктаторів під камінь ножиці папір 😁
🔹8 тур був секрет, іцього разу темаю були авто з фільмів і серіалів) ми половину відгадали)
🔹9 тур це було комбо з попередніх турів де ми не змогли відгадати Мілу Куніс.. Оце тоналка міняє людей 😁
Вкінці був потрійний батл, де наші колеги-лістуни з 'Без Паніки' боролись за 3тє місце, але таємниці 🕹️Денді 🕹️не всім дано розгадати.
Сподобалось: цікаві запитання, класний ведучий і працюючий гардероб.
Не сподобалось: 1ї перерви інколи буває мало..((
Загальне враження: класні, давно не грав і дуже вдячний list.in.ua за можливість знову зіграти і випити пива в класній компанії лістунів!
Переглянути всі відповіді ()
Андрій Бориско (Друг LIST'а)
Сподобалось
Давненько вже не відвідував ігри. Та початок нового сезону пропустити ну дуже не хотілося.
Час та місце стандартні та незмінні - розважально-відпочинковий комплекс "MAXIM", середа о 19:00. Хоча з стартом таки вийшла халепа. Не зважаючи на подорожчання ціни за участь до 100 грн з людини, через що гуділи чи не всі групи в месенджерах, гра почалася із півгодинною затримкою. Зал не зовсім був готовий, налаштовувалися проектори по ходу, при чому, що було ну дуже не зручно, працювали лише два проектори, тож частині відвідувачів приходилось весь час крутитись шукаючи кращого ракурсу. З іншими питаннями, включаючи саме проведення, організатори справились досить таки добре.
Тим не менше, сама гра пройшла досить таки стандартно, все ті ж дев'ять раундів з типовими питаннями. На щастя, жодних знімань питань не було, апеляцій через спірність теж не помічав. Тож, можливо, якість гри дійсно виросла. Тематика конкурсів також була різноманітною, від марок алкогольних напоїв до артів автомобілів з фільмів та серіалів.
Кількість спонсорів виросла, були розіграші призів після та під час гри, які включали алкогольні напої, відвідування квест-кімнат чи то сертифіката на безкоштовну гру. Нашій команді таки довелося схопити одне пиво та були у кроці від безкоштовного сертифікату.
Наша ж команда на половину складалася із новачків, тож розігрувалися довгенько, що і вплинуло на результат, але не на емоції. Всі залишилися задоволені та раді від участі. Чи не кожному довелося витягнути якесь важке питання, від якого вся команда була у ступорі, були і тури де до відповіді приходили саме командними думками, що і під кінець таки підняло наш командний дух до не бачених висот.
Загалом, класно, весело та повчально. Розумним бути модно (с).
Переглянути всі відповіді ()
Ірина Пасько (Друг LIST'а)
Сподобалось
Сподобалось:Емоції переповнюють. Дякую list.in.ua за таку можливість,адже вечір цього дня був надзвичайно гарний)
Переглянути всі відповіді ()