Вистава "Мартин Боруля" у місті Тернопіль

Вистава "Мартин Боруля" - фото
Дата події: 18 березня 2020
Початок: 19:00 год.
Тривалість: 02:20 год.
Вартість: 80 грн
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Музична комедія

Класикою стають ті твори, у яких порушуються проблеми, актуальні для різних епох. Часи змінюються - проблеми залишаються. Вистава «Мартин Боруля» порушує одну з вічних людських матерій – підміну моральних і духовних цінностей соціальним статусом. Амбіції головного героя – стати дворянином – призводять до його повного фізичного й духовного спустошення. Але життя дарує другий шанс для усвідомлення, що головне не чин, а порядність, честь та гідність.

Іскрометний, колоритний гумор, зворушливе кохання у супроводі мелодійних українських пісень та запальних танців змусять глядача ще раз переконатися у невмирущості української класики.

Квитки можна придбати в касі театру та за нижчевказаним посиланням. 
Перегляди 233
Volodymyr Rolskyi (Ревізор)
Сподобалось
Мав нагоду відвідати прем'єру вистави Карпенка- Карого " Мартин Боруля", цього разу сидів у 8му ряду в партері. Оригіналу саме цієї п' єси не читав, але мені рекомендували як хорошу смішну комедію. Взявши з собою свою дівчину, провів прекрасний вечір на чудовій виставі, за що щиро дякую акторському колективу нашого Драмтеатру😀
Сподобалось: гра акторів! Виконавець головної ролі молодець, але роль Омелька просто неперевершена, він стріляв гумором настільки влучно, що " Загорецька Людмила Степанівна" могла б законспектувати собі на замітку. Актори створили веселу атмосферу, їм цілком заслужено довго хлопали вкінці. Надіюсь оригінальний сюжет не переробляли а максимум чуть покращили, оригіналу не читав то ж фахово судити не берусь.
Ціна 100 грн за місця в 8 ряді, але мені квитки обійшлись нахаляву.
По сюжету спойлерити небуду. Лише скажу що з простого Івана паном бути не завжди виходить😀але для щастя, насправді, цього і необов' язково потрібно.
Загальне враження: ще свіжі спогади з минулого мого візиту в Театр на "приборкання норовливої", і тут ще " Мартин Боруля"... Театр цього місяця мені дав багато позитивних емоцій, радий що собі його сподобав, і що є з ким піти на вистави.
А саме цю сміливо рекомендую, настрій собі піднімете, та й творчість Карпенка'- Карого всяко заслуговує на увагу і повагу.
Переглянути всі відповіді ()