LIST Майстер-клас "Ловці снів" у місті Тернопіль

LIST Майстер-клас "Ловці снів" - фото
Дата події: 12 жовтня 2019
Організатор:
Місце проведення:
Початок: 13:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Запрошуємо на List майстер-клас по ловцях снів. Кожен зможе створити свого ловця, котрий є як чудовим сувеніром - подарунком, також може гарно доповнити інтер'єр дому, а в давніх індійських племенах, - він вважався амулетом, котрий відганяє погані сни. Кількість місць обмежена, необхідна попередня реєстрація за нижчевказаним номером телефону.
Телефон: +38 (093) 623-98-13
Перегляди 93
Irina Irina (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:Сьогодні, дякуючи запрошенню від list.in.ua, відвідала майстер клас по виготовленню ловців снів. Захід проводився у дружній ресторації "Мамонт", що на майдані Волі. Сподобався сам інтер'єр закладу. Ведуча, майстриня Тетяна, яка уже три роки займається виготовленням ловців снів, цікаво розповідала про історію створення самої ідеї, детально описувала процес і необхідні матеріали, як їх заготовити, і як правильно користуватись ловцями. І в усьому нам допомагала і керувала процесом. Відчуття було ніби ти причетний до якогось магічного дійства. Таня розказувала, що відношення до ловця повинно бути як до живої істоти і його потрібно заряджати позитивною сонячною енергією, він повинен бути один для всієї сім'ї чи особи, якщо він розламався, це означає що його місія для вас виконана, бо насамперед він затримує погані сни у своїй павутині та пропускає хороші, саме тому має бути виготовлений максимально з природніх матеріалів. Кожен з нас вибирав собі вербовтй віночок, заготовлений попередньо, колір ниток, бусинки та пір'їнки. Потім ми усе це майстрували. Дуже сподобався сам процес, він не складний, але вимагає точного дотримання правил, тоді ваш оберіг матиме неперевершений вигляд. Під час майстер класу можна було замовити напої із меню закладу, мені принесли американо з молоком, вартість виявилась помірною та дуже приємні офіціанти. У кінці зустрічі ми усі мали виготовлені власноруч, неповторні та магічні ловці снів, які оберігатимуть наші сни, і які можна було забрати додому.
Загальне враження:дуже задоволена проведеним часом у компанії дівчат, усе сподобалось, хочу ще :) Однозначно рекомендую!
Переглянути всі відповіді ()
Lyuda Opatska (Критик)
Сподобалось
Сподобалось, було дуже цікаво. Сама ресторація "Мамонт" якось ідеально підійшла для проведення цього майстер -класу. Все було дуже затишно і навіть якось по домашньому . Дівчатка офіціанти завжди були поряд, комусь чаю , а комусь кави для бадьорості.
Зібрались дуже приємні люди, всі були доброзичливі і позитивно налаштовані. Майстриня Тетяна не тільки професіонал своєї справи , але і просто дуже хороша людина. Всі необхідні матеріали Таня принесла з собою: великий вибір намистинок, ниток, пір'ячок, вербові віночки. Кожному все пояснила, терпляче допомагала , навіть якщо зовсім не виходило, багато розповідала про історію і призначення ловців снів, а також як правильно їх використовувати. Можливо все виходило не дуже ідеально, але ж це перший раз.
Я дуже вдячна Тетяні за її цікавий майстер- клас, і команді "List.in.ua" за дуже гарно проведений час.
Переглянути всі відповіді ()