List stand up у місті Тернопіль

List stand up - фото
Дата події: 13 жовтня 2019
Організатор:
Місце проведення:
Початок: 19:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Це справжня кухня гумору. Саме тут гострі жарти, перчені кпини та свіжесенькі дотепи вистрибують з вуст коміків як гарячі палюшки з пательні. Обережно! Деколи ці жарти цілять в самісіньке яблучко, змушують пекти раків та ніяковіти.

Хочеш покуштувати, яка вона - тернопільська комедія - на смак? Приходь 13 жовтня о 19:00 у @Леліва - перша старотарнопільська ресторація - 22 відкритий тернопільський камеді-мікрофон разом із list.in.ua Тернопіль запрошує.

Хизуєшся видатним почуттям гумору? Давай, покажи, наскільки ти дотепний і поборися за приз 1000 гривень!
 
Бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону. Вхід - 60 грн.
Телефон: +38 (096) 364-22-17
Перегляди 134
Ваня Таценко (Друг LIST'а)
Сподобалось
22й вже за рахунком відкритий мікрофон відбувся в Тернополі і на який я мав можливість потрапити.
Дійство відбулось як і попередній раз в ресторації "Леліва". Знаходиться вона на вулиці Степана Качали, 18. Все відбувалось в підвальному приміщенні закладу, в дальній кімнаті.
Доречі, цього разу був бум відвідувачів, вперше , за всі стендапи не було де яблуку впасти. Навіть користувачів list.in.ua , які безкоштовно відвідували цей стендап, попросили зсунути столики і сісти поближче один до одного.
Дійство розпочалось ~19:20, з 20 хвилинним запізненням. Цього разу було 9 претендентів на головний приз💸 і всі вони мали безліміт по часу.
🔸 Першою виступала Таня Фіалка з міста Тернопіль: смішила нас історіями про циган і про історію з нарощеними віями в компанії підстаркуватих дам древної професії.
🔸 Другою виступала, нам всім знайома, Христина Чайка. Жартувала про бабусь в маршрутці і їх поведінкою до вагітних, про доброту, про те що відбувається з мячиками для гольфу в лунках з погляду кротів. Було досить смішно.
🔸 Третій свій матеріал нам подавав Андрій Пілат з Чернівців : Розповідав про свої пригоди в таборі для дітей. Смішив розповідями про Святіка і Давида ( хто був той зрозуміє про кого я ). Смішив про Діму і карася в дупі. Було досить непогано.
🔸 Четвертим по рахунку виступав переможець минулого разу Женя Королько із Збаража.
Почав жартами про жінку і свій виграш, який пішов на інтимну депіляцію, дякуючи Марічці . Далі жартував як то бути дорослим , як важко даються гроші і завершив жартом про те як пірамідка чуть не стала розривом шлюбу. Було досить смішно.
🔸 П*ятим виступав Вадим Ковалик. Як завжди жартував специфічними жартами, намагався знайти підхід до публіки, але йому не дуже вдавалось.
🔸 Шостим виступав Роман Загоруйко з села Суходоли, Бродівського району. Запам'ятався жартами про дівку курву на ровері.
🔸 Ярослав Мартинюк з Чернівців смішив жартами про будинок правосуддя, про дурацькі банери горедепутатів , про сожителя, який дрочив на джаз. А ще кумедно розповідав про свою бабулю і свої історії за час проживання з нею.
🔸 8ю виступала Ліза Ступак з Хмельницького. Смішила про синіх 🐟 Опозиційний бок і те що не любить собак , яких треба вигулювати.
🔸 Замикаючим був Макс Магаз з Тернополя . Смішив недовго, але запамятався жартами про кроликів 🐰замість голубів 🕊️на весіллі. Посміявся з сирени, яку чують щосереди половина тернополян.
Перемогу розділили, заслужено як на мене, Женя Королько і Христина Чайка, які отримали по 500 чесно зароблених гривень💵.
Загальне враження: Вцілому сподобалось. Не часто так буває, що на вільних мікрофонах небагато учасників і всім вдається смішити своїми жартами публіку.Цього вечора їм вдалось. Дякую list.in.ua за безкоштовний вхід, смачне пиво🍺 і закуски до нього🍽️.
Переглянути всі відповіді ()
Мария Марисюк (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: Вчора побувала з подругами на 22 відкритому мікрофоні . Захід відбувався знову у старотернопільській ресторації Леліва , і вона вже встигла трішки розчарувати. Ми прийшли безкоштовно завдяки бонусам від Ліста , знову до квитків додавалося пиво з закусками , пиво було смачне , а от закуска значно менша ніж минулого разу, ну ми були безкоштовно ,тому гріх жалітися , але ми вирішили дозамовити бастурму , таку ,яка була в закусці , довго чекали дівчину офіціанта , сказали , що хочемо , замовлення чекали досить довго , при цьому вона бувала в залі , та замовлення все ж не приносила , ми вже де мли , що нам спеціально зараз заріжуть коня і почнуть готувати ту бастурму ,іншого виправдання очікуванню не знаходжу , нарешті нам принесли замовлення , але ми бачимо , що щось не так, нам принесли курячу бастурму, не узгодивши з нами , друге-порція була просто мізерна , нам вийшло десь по одній-дві штучці, тому осад залишився.
Тепер про коміків
їх було 9, вихід кожного визначав Рандом
цього разу мені сподобалося , так як смішно було практично зі всіх коміків, молодці , ростуть в гору. Зараз зокрема про кожного:
Таня фіалка
Жартувалапро циганів , потім зачепила та об’єднала теми нарощених вій та проституток
було дійсно дуууже смішно
Далі була Христина Чайка
Вона жартувала про професії ,про доброту,про бабульок ,про рідкі колотки ,про інстаграм ,про гольф
потім був Андрій Пілат
хлопець трішки запікається, я вже бачила його на стенд апі у блекбесті
йооо жарти трішки повтоиювалися
він жартував про табір , в якому працював вожатим
було смішно
потім був Женя Королько
він був переможцем минулого разу , про це трішки пожартував , про тисячу , яку дружина потратила по своїх потребах, про дитинство , про геїв, про доросле життя, про обленерго, про пірамідку
далі Вадим Ковалик
розказував про блаблакар ,про діда ,про ляльок
потім був Рома Загоруйко з Суходолів
Смішно було переважно з нього , а не з його жартів , він розказував про те, чим відрізняється місто від села, про дівчат
Ярослав Мартинюк
жартував про вивіски в Тернополі, про сусіда, про життя з бабусьою
про жарти з бабусьию вже будо якось жостко
Ліза Ступак
жартувала про домашніх тварин, про стосунки , чомусь мало хто сміявся
останнім був Макс Мага
жартувпв надовго , про освіту , про сирену в Тернополі кожної середи о 15.00
перемогли два коміка Женя та Христина і тисячу розділили між ними , хоча мені більше сподобалися Таня і Женя
але тішить те , що людям було важко визначитися , бо цього разу багато коміків гарно жартували )))
чекаємо 23 відкритий мікрофон
Переглянути всі відповіді ()
Анжела Нечипоренко (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: Ну от і закінчився, напевно, найкрутіший 22 марафон стендапу.
Проводився знову у ресторації "Леліва" і вже здалось би тут і проводити постійно, але де далі, то вже цікаво буде.
Нам, як користувачам сайту, подавалося безкоштовно пиво, яке пилось дуже шикарно, а закуска до нього, що на цей раз була дещо меншою, ніж минулого разу. Але вона теж була дуже прикольною, особливо з соусами.
На цей раз був ажіотаж на стендап чималий, що аж стільці Марічка Юрчак шукала, щоб посадити всіх бажаючих. Користувачів даного сайту посадили одне до одного, щоб було більше місця. Добре, що дехто брав не всіх чотирьох друзів) Але це не помішало багатьом відвідувачам насолоджуватися вечором та замовляти пиво.
Захід знову ж був у підвальному приміщенні, що є дуже круто у даному закладі. Все було компактно і суддів, як таких не було. На цей раз судили глядачі, що було вперше для даного стендапу.
Якщо в загальному пройтися по стендапу, то було неймовірно круто. Комікси веселили і веселили. Один за одним. Теми в них були найрізномітніші: від циганів до депіляціїніг👍😄
Всіх стендапістів було аж дев'ять. Кожен з коміків старався поновити свій матеріал і їм це вдалося. Звичайно, що були і такі, що їм не виходило розсмішити, але таких було мало. В більшості настрій у всіх був пречудовий🤣🤣
Звичайно, що потрібно було вибрати кращого із кращих, що і глядачі зробили. А саме вибрали Женю Королька та Христину Чайку і поділили між ними 1000 грн. Але я б ще хотіла відмітити і виступ Тані Фіялки, хоч і була перша, але цікаво ввірваласьу стендап. Похвально, що багато є коміків, які приходять весь час сюди, але вже з новими жартами. Це дуже круто👍👍👍

Загальне враження: Тут було атмосферно, шикарно і неймовірно чудово. Дякую list.in.ua за прекрасний вечір❤❤❤
Переглянути всі відповіді ()
Андрій Бориско (Друг LIST'а)
Сподобалось
Дійсно, вже аж 22-й відкритий мікрофон проводиться у місті. Від недавна вже з назвою головного спонсора чи то організатора - LIST STAND UP.
Просто не міг не відвідати даний захід, адже де ще можна так весело провести недільний вечір.
Вже вдруге захід прихистила ресторація "Леліва". Попереднього разу мені тут дуже сподобалося, було чи не ідеальне місце. Все почалося близько 19:00, хоча як же без затримок, пунктуальність чомусь в Тернополі не в пошані. Сам же заклад розташований трохи обабіч пішохідних маршрутів та п'ять хвилин ходьби від центральної площі чи залізничного вокзалу лише на користь.
Стенд-ап проходив у підвальній частині закладу. Якщо раніше це був досить просторий зал із купою столиків, то тепер виділили вдвічі меншу залу. При цьому, як оголосив ведучий, була рекордна відвідуваність. Це і принесло трохи негативу, адже було реально тіснувато. При цьому, якщо адепти List'а, які відвідували захід безкоштовно, сиділи за столиками та смакували пиво, то відвідувачі, що платили за вхід посидіти за столами не мали можливості, а тулилися у імпровізованих рядах зі стільців. Хоча і пробували дещо замовляти із "поїсти та попити" та все ж тримати у руках весь час посуд було не до душі, і це відчувалося нам, халявщикам. Жаль було їх =) Над адекватним залом у майбутньому треба би попрацювати.
Сам же виступ був чи не топовим. Хоча і лише 9 коміків, та вже з перших секунд було реально смішно, а кожен наступний комік все підливав олію гумору у вогонь сміху. Реально, мені було навіть важко визначити фаворита даного дійства, та і суддям також, приз розділили двоє конкурсантів. Дивно, але суддя, який мав обирати переможця кудись зник, тож організатори взяли ношу на себе.
Жарти переказувати немає сенсу, тим більше, і так вже тут викладені чи не повністю, тож, загалом, враження дуже хороші, море сміху, море радості. Вечір вдався на славу.
Переглянути всі відповіді ()
Мудик Оксана (Ревізор)
Сподобалось
Цього разу побувала на 22 '' stan up, який відбувся у Леліва, в самому центрі міста. Подія відбувалася в маленькому залі яка вмістила приблизно 70 - 100 чоловік. - " зал затишний но маленький.
Ціна квитків 60 грн. ПРИЗ - 1000 ГРН.
Хто хоче може зареєструватися і також виступити разом із нашими коміками.
Виступали : - Коміків, які були класно підготовлені, зі свіжими жартами із великим багажом позитиву було багацько. В залі не було людини яка б не усміхнулася.
ОДЖЕ стендап відкрила Таня фіалка- про циганів. Про повії і її вії. Її ситуацію на зупинці. - висип класний і один із найкращих. Якби давали місця б вона зайняла 2 - 3 місце.
2. Христина Чайка - про автостопи, про бабку в автобусі. - поділила виграш із Женею Королько по 1000 ой (500🤭🤭🤭) грн
3. Андрій Пілат- про роботу у таборі на літо.
Про хованки і їх похід. Жирафа заіка - це холодець. Та + ненормативна лексику. Історія про рибки-".теж непогано виступив.
4. Із Збараж Женя Королько - про заклад, про свою жінку і де його 1000 ділась, про його дитинство. Про теперішній і колишній футбол.
Про свою роботу і як його там дістають. І закінчив він феєрично.
5. ВАДИМ Ковалик - про водіїв бла бла кару. Про свої жарти, про коврик його друга за 30000. Про еко активістка якій 16 років. Середній виступ.
6. Роман Загоруйко - про своє рідне село.
В чому різниця міста і села. В місті є геї а в селі хто признається. Виступав у своїй специфічні манері.
7. Із Чернівців Ярослав Мартинюк- про назви закладів у Тернополі. Про будинок правосуддя. Про своє місто. Про всіх ілюдей які займаються цим 💋 і цим вбив публіку. Цікаво це піддав публіці. Жарти про бабцю 96 р і як вона чекала смерть. Про її скриню на похорони. Як він її пережив.
8. Ліза Ступак про своїх домашніх улюбленців. Про подорож на літаку і рибок.
9. Марс Магас - про систему освіту. Про голубів. Про серену в середу на 15 год і що в нас є єдиний буркер який спасе то тільки сміхом.
ПОЧАТОК був класно і до кінця із кожним коміком все менше жартів було смішних
. Сиділи від Ліста групами і це досить класно адже і нові знайомі і друзі разом з вами сиділи.
Ведучим і музикантам респект і уважуха - як мій брат каже. Виконали свою роботу на 100%
Жарти були цілком нормальні для сприйняття.
І ще досить крутий факт, що кількість публіки збільшується! Багато позитиву і емоцій від виступу отримано. Чекаєм на 23 stand up 🙄😁😁😁
Переглянути всі відповіді ()
Оля Гевко (Ревізор)
Сподобалось
Це найбільший 22-й відкритий мікрофон Stand up . Багато влучних жартів, коміки молодці.
Переглянути всі відповіді ()