QuizКОТЕка. Чемпіонат. Гра 1: Велика лондонська пожежа у місті Тернопіль

QuizКОТЕка. Чемпіонат. Гра 1: Велика лондонська пожежа - фото
Дата події: 5 вересня 2019
Місце проведення:
Початок: 18:30 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
5 вересня у Лондоні закінчилася пожежа, яка розпочалася вранці 2 вересня з будинку королівського пекаря Томаса Фаррінора, який забув на ніч загасити піч. За кілька днів згоріло дві третини міста — 13200 будинків, близько 90 церков (у тому числі кафедральний собор Св. Павла), багато громадських будівель. Пожежа позбавила даху над головою 70 тисяч осіб — при тодішньому населенні центральної частини Лондона у 80 тисяч. В історію пожежа увійшла під назвою Великою лондонської пожежі, кажуть, що відіграти свою фатальну роль у виникненні пожежі міг і рік, адже це був 1666 рік...

А ось 5 вересня 2019 року у Тернополі розпочнеться І Чемпіонат #QuizКОТЕка, який складатиметься із 7 залікових ігор та триватиме до грудня.

QuizКОТЕка – це командна інтелектуальна гра, де на вас очікує 80 запитань, об'єднаних за певною тематикою у 8 різноманітних раундів. Запитання у нас різноманітні і не обовязково присвячені назві гри (один раунд присвятимо точно ;-)) - будуть і новини, і музика, і картинки, і конекшен, і багато текстових запитань.
За три години у нас ви дізнаєтесь багато цікавого та будете згадувати "ну це ж цей, як його...". Буде весело та пізнавально, приходьте!

Під час гри ви можете смакувати страви та різноманітні напої, а ось використовувати гаджети під час нашої гри заборонено ;-)

Склад команди - до 6 чоловік.
Внесок за гру - 400 грн. з команди.
Реєстрація на гру за посиланням

Перегляди 47
Volodymyr Rolskyi (Ревізор)
Сподобалось
Що ж, після кількох пробних ігор організатори вирішили закріпитися в Тернополі та зробити рейтинговий чемпіонат. На першу гру завітало 11 команд, і гра вийшла досить конкурентною і драйвовою.приймав " Гульден" , хоча тут є як плюси так і мінуси.
Сподобалось: регламент інакший ніж в інших іграх. За кожне місце команда отримує бали по шкалі, 1ше- 15, 2ге-12, 3тє-10, улюблене місце команди " Каркаде" 4те- 8, і далі по спадаючій. За 10те і нижче по 1му балу. За гру максимальна кількість ігрових балів 80, як і запитань. І скажу вам що запитання досить тяжкі. Команди грають сильні, декого знаємо по mind gаme, дехто очевидно прийшов з щдк. Чого вартує 75 балів переможців, відрив від 2го 6 балів, 3ї і четвертої команд- 8.
Наша команда на досвіді попередніх ігор думала що знову проб'ємо дно, але цього разу нам фартило. Брали дуже непрості запитання, особисто я взяв танець святого Вітта, бедлам, Саутгемптон, На західному фронті без змін , теслу і ще там дещо. Повеселила тема 4го туру, ми розкусили що то пісня гурту " плач єремії"😀.
В результаті в батлі за 3тє місце змагались з командою " Залізний капут" ... І хай йому грець ми 4ті😂 і скажу що 8 то вдвічі менше ніж 15 за перше місце, тут переможці справді на лаврах.
Вартість гри 400 гривень з команди, тобто якшо учасників 3є- то трохи затратно, краще більшим складом. Не сподобалось:обслуговування в "Гульдені" на таку кількість народу , а це лише по 6 гравців з 11 команд, заповільне. Також трохи задовго триває гра ( з 7ї по 10:30), але в повторному зачитуванні питань вкінці туру є і свої плюси.
Загальне враження:надіюсь команд побільшає і стане повноцінним чемпіонатом ця гра, рекомендую відвідати. Може і list.in.ua якось стане партнером і бонусуватиме користувачів участю в такій грі😀
Доповнено майже 3 місяці тому
P.s. вчасно подана апеляція додала нам 2 бали...і ми таки брознові призери! Дякую своїм Каркадіанцям😀 оце справді мотивуюче
Переглянути всі відповіді ()