Територія чистоти "World of purity"

World of purity - фото
Відгуків 4
Тернопіль
вулиця Софії Стадникової, 2
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб08:00 - 20:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Набридло регулярно витрачати не одну годину на прання постелі, одягу та інших речей? Станьте клієнтом пральні самообслуговування «World of purity» і періть швидко та із задоволенням. Наші клієнти мають вдосталь часу для своїх близьких і для себе. Вони насолоджуються життям замість того, щоб займатися безкінечним, марудним пранням. Адже, наша європральня самообслуговування — це чудовий спосіб заощадити свій час та сили. «World of purity» — прекрасна нагода попрати й випрасувати свої речі вдвічі швидше та зробити це справді бездоганно. Завдяки великій кількості модернового професійного обладнання для прання ви швидко виперете речі різних розмірів, речі делікатні чи зі значним ступенем забрудненості.

Наступна пропозиція зацікавить людей, що мають обмаль часу і не можуть собі дозволити таку розкіш, як витрачати його на прання. У вас заплановані інші справи? Ви не можете чи не хочете прати самостійно? Довірте це нашому компетентному персоналу. Просто залиште брудні речі і заберіть їх чистими.

Наші послуги будуть корисними як пересічним тернополянам, так і представникам слонів краси, готелів, ресторанів тощо. Адже, маємо безліч вигідних пропозицій щодо професійного прання великих обсягів речей.

Пропонуємо скоритися такими послугами:

  • Прання, сушіння і прасування постільної білизни, скатертин, ковдр, перин і подушок, габаритних покривал;
  • Прання, сушіння і прасування одягу;
  • Послуги європральні самообслуговування та можливість самостійно випрати свої речі за допомогою сучасного професійного обладнання «Miele».

Відгуки