Театр-студія "Гротеск"

Гротеск - фото
Відгуків 10
Івано-Франківськ
Вулиця Галицька, 43Б
(ТЦ"Зебра", 2 поверх)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Ср,Чт,Пт,НдВихідний
Вт18:30 - 20:30Без перерви
Сб15:00 - 17:00Без перерви

Інформація

Мрії про сцену супроводжують вас вже тривалий час? Ви прагнете знайти вихід своїй творчій енергії, акторським пориванням та прагненням? Не варто відмовлятися від цих мрій. Може саме так ви знайдете те, що вас надихатиме?

Вас запрошує театральна студія «Reactor». Ми проводимо набір на акторські курси для дорослих (від 16 років) та пропонуємо послуги досвідчених і талановитих педагогів, майстрів акторського мистецтва, які допоможуть виявити ваші приховані таланти та здібності. 

Якщо ви:

  • мрієте стати актором;
  • відчуваєте в собі творчі задатки і хочете їх розкрити;
  • вже спробували себе в цій професії та бажаєте поглибити отримані знання;
  • просто бажаєте гарно провести час та знайти однодумців, друзів.

...щиро запрошуємо до нас. Гарантуємо море неповторних емоцій та позитивних вражень.

Завдяки нашим заняттям ви набудете неабиякої впевненості в собі, навчитеся контактувати із незнайомими людьми, подолаєте страх сцени та публічних виступів.

Погодьтеся, це дуже важливо для сучасної дорослої людини.

Окрім того, театральна студія «Reactor» допоможе усім охочим людям подолати чимало різноманітних комплексів та страхів — фізіологічних та психологічних.

Досвід перевтілення в іншу особу навчить вас грати різноманітні ролі, володіти своїм голосом та тілом, а головне — навчить керувати власними емоціями та занурить в цікавий й безмежний, творчий театральний світ.

Запрошуємо!

Відгуки

Natalie Myroniuk: (Ревізор)
Сподобалось
Класна школа з чудовими викладачами! Атмосфера дружня, приємна, весела і сприяє розкриттю талантів) підходит....
Переглянути всі відповіді ()
Tanja Piljanska: (Перехожий)
Сподобалось
Вмілі майстри, гарна атмосфера, і все що потрібно для розвитку в собі чогось нового!!!Все гарно! Молодці , що за таке взялися!!! Розвитку вам, успіхів та втілення всіх задумів!!!
Переглянути всі відповіді ()
Яна Полонская: (Перехожий)
Сподобалось
Була на двох заняттях, отримала чудові емоції і заряд позитиву, взяла абонемент :)
Переглянути всі відповіді ()
Alla Vovk: (Перехожий)
Сподобалось
Відвідую студію протягом двох місяців і з упевненістю можу стверджувати, що цей час не витрачено дарма. Творчі зрушення можна спостерігати в усіх колег по студії і навіть відчути у собі. Окрім розвитку техніки акторської майстерності можна також виробити в собі навики ораторського мистецтва, зняти тілесні зажими і навіть "підгледіти" у Викладача секрети режисерського ремесла. Кожному студійцю надається широкий спектр можливостей для розкриття свого креативного потенціалу. Приємним бонусом також є знайомство з цікавими людьми та психологічна розрядка, що досягається за рахунок цілого комплексу ігор та вправ.
Однозначно рекоментую студію як тим, хто хотів би поєднати життя з театром чи кіно, так і тим, хто просто знаходиться у пошуках захоплюючого та екстравагантного хобі.
Переглянути всі відповіді ()
Slavik Zarovetsky: (Перехожий)
Сподобалось
Нереально крута школа) На кожному занятті дізнаєшся багато цікавого, що стосується акторських вмінь та навичок) Вчишся впевнено поводити себе перед публікою, грамотно та чітко говорити) Мені все дуже подобається) Атмосфера чудова, викладачі класні, колектив дуже приємний))) З нетерпінням чекаю наступного заняття)
Переглянути всі відповіді ()
Lolanda Yanosh: (Перехожий)
Сподобалось
нарешті я знайшла де можна відвести душу. Класні заняття, які допомагають пізнати себе, проявити в несподіваний спосіб та можуть знайти застосування в буденному житті. Чудовий спосіб відволіктись від сірих буднів і відчути себе зіркою, а може з часом і стати нею, плюс заняття у вихідні.
Переглянути всі відповіді ()
Клэриана Лайфред: (Перехожий)
Сподобалось
Очень тепло, уютно и познавательно. Преподаватель очень внимателен, всё внимание направляет на развитие творческих задатков учеников во всех аспектах и поисков чего-то нового, при этом помогая избавиться от различных психологических зажимов ) Однозначно рекомендую !)
Переглянути всі відповіді ()
Olga Lutsyshyn: (Перехожий)
Сподобалось
Професійний і талановитий викладач, заняття проходять цікаво і у творчій атмосфері, що допомагає розкритий своі таланти та потенціал. Всім рекомендую!!!
Переглянути всі відповіді ()
Anna Azarova: (Перехожий)
Сподобалось
Только положительные эмоции. Интересные занятия для уверенности, для работы с голосом, все в лёгкой и очень дружественной форме. Преодолевая свои страхи, комплексы, можно открыть много алмазов внутри себя.
Переглянути всі відповіді ()
Anna Yanush: (Перехожий)
Сподобалось
Чудова школа, де можна багато чого навчитись! Тепла і дружня атмосфера. Емоції переповнюють ! ))
Переглянути всі відповіді ()