Театр "З вулиці на сцену"

Відгуків 1
Львів
Вулиця Анатолія Вахнянина, 29

Інформація

Постановка та показ вистав.

Події

Комедія в стилі JAZZ "Ви любите Френка?"
Початок 20.02 та 22.02 о 19:00, 27.02 о 20:00.    Усім мужчинам відомо: Якщо жінка закохана у нього, - стережіться її! Адже вона готова на все заради своєї мети... Комедія "Ви любите Френка?" у стилі JAZZ - легка історія пригод любовного трикутника, з непердбачуваним феєричним фіналом.
Тренінг-інтерактивна вистава "Діти та емоції"
Запрошуємо вас на інтерактивний тренінг-виставу, де ви зможете поспілкуватись в ігровій формі, пропрацювати різні ситуації та умови взаємодії дітей і батьків в грі. Зможете розширити можливості розуміння емоційного світу дитини, знайти стратегії рішення конфліктних сутуацій, отримати фідбек від психолога, та потренуватись з професійними акторами долати складні емоційні ситуації, допомагати долати їх дитині.   Тренінг проводитимуть Інна Кіт - практикуючий психолог, тренер, психотерапевт-консультант методу когнітивно -поведінкової терапії.   Вартість участі 250 грн при оплаті до 20 лютого, 300 грн при оплаті до 23 лютого, 350 грн - в день івенту.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Natalya Kucher: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: Сучасні провокативні постановки на злободенну тематику. Часом шокуюче, проте дуже життєво і цікаво. Особливо мені сподобався образ Карлсона в одні з вистав. Чіпляє за живе.

Відповісти:

Natalya Kucher,
Natalya Kucher, 
Переглянути всі відповіді ()