Театральний центр "Слово і голоС"

Львів
Вулиця Городоцька, 38

Інформація

Організація вистав, концертів. Консультації та проведення майстер-класів по традиційній пісні і театральній діяльності.

Події

Майстерня Сергія Ковалевича "Свідчення Досвіду"
Ми запрошуємо до цієї майстерні тих, хто хотів би повернутися до першоджерел театру. Повернутися до зацікавленого, активного знання сценічного буття, досвіду єдності світу в дії актора. До щасливого подиву, заради якого ми йдемо в Театр! Програма-майстерня передбачає: тренінг-ритуал, колективну і персональну працю з піснею, романсом, драматичним текстом, віршем, працю з мисленням актора, практичні лекції-семінари, рефлексію досвіду.   Автор і керівник - Сергій Ковалевич (Росія/Україна), педагог - Вільда Філіп (Франція / Гаїті)Ціна 7 днів програми - для тих, хто живе в Україні - 150 € для Західної Европи і інших - 250 €.
Гра Чекаючи на Ґодо. І акт
Все життя ми чекаємо на щось. Чекаємо, коли в дитячому садку скінчиться "тиха година", коли мама забере нас додому, коли закінчиться урок, коли тато купить нову гру, коли буде Різдво, коли настане літо, коли ми поїдемо до бабусі, коли ми виростемо, коли ми закінчимо університет, коли скінчиться робочий тиждень, коли ми одружимось, коли у нас буде своє житло, коли у нас буде машина, коли ми поїдемо на відпочинок, коли прийде автобус, коли співробітниця поговорить по телефону, коли мине біль, коли ми вийдемо на пенсію, коли нам стане краще, коли ми помремо. Ми чекаємо, а життя в цей час йде, так? Чи потрібно інше?   Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.
Акторський кінозал. Олександр Сокуров
Олександр Сокуров«Франкофонія" 2015Французький документально-ігровий драматичний фільм, знятий Олександром Сокуровим. Стрічка була показана у головному конкурсі Венеційського кінофестивалю 2015, а також у секції «Майстри» на міжнародному кінофестивалі у Торонто 2015. У центрі сюжету — порятунок шедеврів Лувру під час німецької окупації.Акторський кінозал - це вечори кіно для акторів і всіх, хто любить якісне кіно. Обговорення і чай в кінці.Вхід вільний.
Music for a while. Театральний вечір музики Генрі Перселла
Трагедія, комедія і драма - все це є у музиці Генрі Перселла - коли кожен твір, буквально, - маленька вистава. Відома актриса і співачка Наталія Половинка відкриває кулісу - і співом веде в ігровий світ образів Перселла."У музиці Перселла слово - грає. - розповідає Наталія Половинка. - Це плач і радість серця, яке мовить безпосередньо, коли часто сьогодні смисл замерзає на вустах і не вимовляється. Вона написана для нас нинішніх, бо кожен так потребує співчуття, тепла, миру; забутого затишку, коли всі на світі є вдома"Рідковиконувані пісні і відомі арії англійського барокового композитора Генрі Перселла.Наталія Половинка - мецо-сопрано Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.
SUNRISE. Історія, оповідана самому собі
Мене більше не рятують чужі історії, вони мені не потрібні. Мені потрібна своя історія.Навіть наше «особисте», «своє» — приватна біографія, приватне життя — це не історія, а стосунки. Доки живі, ми не знаємо по-справжньому «свою історію», як і не знаємо вповні «хто я є». Звертаючись в бік іншого, чудесного, в театрі ми можемо йти туди, де почуємо свою історію саме так, як — коли Дух говорив с нами.Смирення… Опинившись в цій голій суті, несподівано ми потрапляємо в невимовне. Звичайно, ми думаємо про волю, свою свободу від самих себе… Смирення лежить далі волі, смиренники чують щось за межами себе, в якомусь смислі вони і є за межами себе. Це повна відмова.Вистава — практичне діло світу і тебе, або «твої разборки» зі світом.На миру — вихід на позорище. «Своє»— його сутність — виникає тільки в світлі. Світло дивиться тебе, якщо ти художник, якщо ти актор — виходь!Йди в красу і пильнуй красу — проявляй лик Буття — звершуй свою виставу… Будь уважний: повинно зійти сім потів, треба здерти сім шкур.Після цього почнеться справжнє...Є що сказати чи нема чого сказати —театр суть місце, де розказують історії для всіх.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук