Театральний центр "Слово і голоС"

Львів
Вулиця Городоцька, 38

Інформація

Організація вистав, концертів. Консультації та проведення майстер-класів по традиційній пісні і театральній діяльності.

Події

Живопис Театру
Дивитись на Театр очима Художника. Дивитись на Живопис очима Театру. Давайте спробуємо!Формат- Короткочасний зарисок акторів (фігура та портрет). Чай - спілкування. Участь можуть брати всі не залежно від віку, кваліфікації, напрямку діяльності, початківці і великі художників. Єдина умова - художній погляд і бажання малювати. Вартість 50 грн.   Додаткова інформація за нижчевказаним номером телефону. Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.
Мойсей і Арон. Кіноклуб Діалог
Кіноклуб Діалог запрошує вас на перегляд опери Шенберга "Мойсей і Арон". Режисер Ромео Кастеллуччі. Тривалість: 1 год. 52 хв.Переклад: англійські субтитри"Біблія і лібрето Шенберга - різні речі. Його Мойсей - не біблійний пророк, а людина. Я б навіть сказав - платонівська людина. У Шенберга біблійна історія двох братів лише привід для постановки головного питання: що значить бачити? З "Мойсеєм і Ароном" пов'язане формування нової естетики образу в XX столітті.   Мойсей Шенберга як би говорить: корінь всього - в людині, що дивиться, в тому, як вона дивиться і що вона бачить. Треба опинитися в пустелі, в порожнечі, в ніщо - тільки там можна побачити те, що треба, що показує людині Бог. Тільки там можна задати собі питання: чи вправі ми увірувати в картинку? До якої міри один образ може звільнити нас від інших?"
Вистава "Весілля"
Весілля — збудоване на традиційних весільних піснях з цілої України. Весілля — це найдавніший живий ритуал, який хранить в собі переміну, тайну переходу в іншу якість — переходу “через Чермноє море” — і є знаком часу, в якому живемо. Весілля — це вічне цвітіння Землі. Авторка проекту, режисерка - Наталія Половинка Художник проекту - Сергій Савченко Художниця костюмів - Оксана Караванська Асистент режисера - Юлія Тарасович Художник світла - Богдан Дворник Акторки: Наталія ОлексівЮлія ЦвяхСоломія Кирилова Оля ПреображенськаНаталія Половинка Тривалість вистави 1 год 15 хв.Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
Концерт класичної гітари
Ми часто порівнюємо усе, що відбувається навколо, окремі стилі поведінки, окремі речі, окремі ситуації.І це природньо, адже це один зі шляхів до самовдосконалення. Але тим самим ми все розділяємо, кожен йде своєю дорогою, кожен діє згідно свого статуту, іноді статусу. Губиться цілісність людей, всесвіту...Тому має бути щось, що об'єднує людство задля спільних звершень.Подія, котра демонструє цю цілісність у мікропроекції. Два виконавці, різні твори, різні композитори, різний досвід, різне бачення. Все об'єдналося Гітарою. Програма:- Wild Mountain Thyme (ірландська народна пісня) - аранжування С.Теннант- Ф.Таррега - Арабське капричіо- М.Вігула - Прелюдія- М.Д.Пухоль - Candomba en mi- Ю.Смірнов - Романс- З.Абреу - Тіко-тіко- С.Руднєв - The old lime tree- Ф.Таррега - Lagrima- А.Барріос - Бджоли- Д.Воротинцев - Сторінка літопису- Й.С.Бах - Бурре і дубль з першої скрипкової партити h-moll- Ф.Сор - Інтродукція і варіації на тему Моцарта- Л.Брауер - Сюїта 2

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук