Творча майстерня "Harmony ART"

Harmony ART - фото
Івано-Франківськ
вулиця Короля Данила, 44
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд10:00 - 20:00Без перерви

Інформація

Творча майстерня «Harmony Art» — це вишукано, майстерно та стильно. Ми потурбуємося про те, щоб ви могли насолоджуватися неповторним дизайном у вашому домі чи офісі, створимо для вас ексклюзивні авторські вироби, які стануть окрасою будь-якого інтер’єру чи екстер’єру. Ми сформуємо внутрішній простір у вашому помешканні чи у вашому офісі так, щоб кожна деталь дарувала вам красу та затишок. Звернувшись по допомогу до спеціалістів «Harmony Art», ви отримаєте якісні послуги у сфері дизайну. 

Головним напрямком нашої роботи є дизайн інтер'єрів. Повірте, ми вміємо розставити усе по своїх місцях та знаємо як зробити так, щоб вам було справді комфортно проживати чи працювати у приміщенні. Адже вдалий дизайн — це не тільки красиво, а й зручно.

Що ми пропонуємо? Творча майстерня «Harmony Art» надає широкий спектр послуг у сфері дизайну:

  • 3-D візуалізація.
  • Розробка дизайну інтер’єру в приміщеннях різного типу та призначення.
  • Ландшафтний дизайн.
  • Авторська розробка та виготовлення фонтанів, скульптур.
  • Виготовлення авторських камінів.

Чому ми? Переваги творчої майстерні «Harmony Art»:

  • Ми пропонуємо «свіжі» ідеї та нестандартні рішення для створення неперевершених, стильних і багатофункціональних інтер’єрів. Попри креативність наших ідей ми не забуваємо про те, що дизайн повинен бути практичним. Адже, нашим замовникам потрібно жити чи працювати у тих приміщеннях, де ми творимо для них красу.
  • Гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми завжди прислухаємося до ваших потреб і побажань. Ваша думка у поєднанні зі значним досвідом роботи та високою професійністю персоналу творчої майстерні «Harmony Art» дозволяє досягти дивовижного успіху у створенні неперевершених дизайнів.
  • Неймовірно вигідне поєднання високої якості та низьких цін у «Harmony Art» приємно вас здивує.

Відгуки