Танцювальний центр "SoloWay Dance Centre"

SoloWay Dance Centre - фото
Відгуків 26
Івано-Франківськ
вулиця Кобилянської, 40а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт15:00 - 21:00Без перерви
Сб11:00 - 17:00Без перерви
НдВихідний
Івано-Франківськ
вулиця Гетьмана Мазепи, 90
(Загально-освітня школа-ліцей № 23)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт15:00 - 21:00Без перерви
Сб11:00 - 17:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

SoloWay Dance Centre — це велика танцювальна сім'я, з найбільшим вибором танцювальних напрямків та досвідчених хореографів.

Детальніше про стилі ТУТ:

START TO DANCE — це група наймолодшого віку для діток від 4 рочків.
Приємна та досвідчена у роботі з малюками Боднар Анастасія та Чікель Юлія навчить правильно слухати музику та робити свої перші кроки у сучасній хореографії. Батьки можуть не переживати та з впевненістю віддавати свою дитину на веселе та одночасно пізнавальне тренування. 

HIP-HOP початківці (діти/підлітки) — викладач Терсенова Антоніна та Боднар Анастасія.
Hip-hop — це яскравий, популярний стиль що має свій характер і пронизаний постійним рухом тіла. Музика у цьому стилі дуже динамічна та ритмічна, що підсвідомо наштовхує потанцювати. Не бійся і приходь спробувати себе!

CONTEMPORARY KIDS 7-10 років Викладач групи: Шіляк Вікторія. Навчить ваших діток, як плавно рухатись, мати хорошу осанку та розтяжку, а також якпрацювати над собою.

JAZZ-FUNK початківці - дівчата-фанкери з жіночною та манірною Вірою Часовських.
Цей стиль можна назвати «смачним», адже він включає в себе гарну хорегорафію, проходки та позиції. Jazz-funk побудований на красоті та естетиці, тут можна відчути себе королевою!

CONTEMPORARY початківці - викладач Часовських Віра.
Контемпорарі танцюють душею, відчувають музику кожною клітинкою свого тіла. Цей стиль досить легкий, принаймні так виглядає. Але лиш танцівники знають — що це дуже сильна робота над собою!

HOUSE dance — викладач Терсенова Антоніна. Група початкового рівня навчання, що освоюватиме основні елементи house, базові кроки та прості комбінації. Стиль налаштований на активну роботу ніг.

BREAKDANCE — про цей стиль можна і не говорити, адже все зрозуміло. Це активний, цікавий і не простий стиль, для любителів попрацювати на славу, адже breakdance халяви не пробачить. Група початкового рівня на чолі з харизматичним Женьою Безусовим.

HIGH HEELS  Викладач групи: Бартків Наталія. специфіка стилю - танці на підборах. Вміння граційно рухатись і володіти своїм тілом потрібно кожній дівчині.

SOCIAL DANCE adult — викладач Часовських Андрій та Карпенко Ірина.
Social Dance набувають величезної популярності з кожним днем, їх танцюють завжди і всюди. На тренуваннях неможливо встояти перед запальними ритмами та супер-харизматичними викладачами. Сюди ми запрошуємо всіх — і новачків і «старічків»!
Ще в нас є групи для будь-якого віку та рівня підготовки, заняття в яких є корисними не лише для танцівників, а для всіх-всіх бажаючих.

А якщо ти знаєш що таке ТАНЕЦЬ та готовий до найважчих випробувань та хореографій - пропонуємо тобі долучитись у команди вищого рівня: WAY1 crew, FemWay, PROcontemporary, HIGH HEELS crew.

Також у нас є універсальні групи, для всіх бажаючих. Не залежно від віку та рівня фізичної підготовки.
STRETCHING — викладачі Терентєва Христина, Часовських Віра та Шіляк Вікторія. Це заняття направлене на розтяжку всього вашого тіла. Травмуватись неможливо, адже наші викладачі — спеціалісти у своїй справі. Життя любить гнучких! 

FUNCTIONAL — викладач Терсенова Антоніна. Тренування направлене на укріплення м'язів, проходить у форматі інтервального тренування з силовими вправами. Дисциплінує та тримає у тонусі ваше тіло. 

Хочеш мати найгарніший ВЕСІЛЬНИЙ танець? Часовських Андрій, Терсенова Антоніна та Бартків Наталя - виконають будь яку твою мрію!

Також ми пропонуємо виступи на корпоративах, різних святкуваннях та весіллях. 


Інформації багато, подумати є над чим, для того щоб врешті-решт вибрати своє та рідне! Якщо є питання - пиши або телефонуй! Ми все розкажемо, пояснимо та покажемо!

Відгуки