ТРК "Панорама Plaza"

Панорама Plaza - фото
Відгуків 23
Івано-Франківськ
Північний бульвар, 2а

Інформація

Торгово-розважальний комплекс "ПАНОРАМА plaza" - це перший в обласному центрі Прикарпаття, м. Івано-Франківську, торговий центр європейського рівня, в якому зручно поєднані сфери торгівлі, бізнесу та відпочинку.
Гіпермаркет із торговою площею 8000 квадратних метрів веде свою історію з грудня 2004-го року, проте вже встиг позитивно зарекомендувати себе на ринку.
Постійно перебуває у стані динамічного розвитку та ефективного вдосконалення.
У просторому, сучасному приміщенні передбачено усі зручності для відвідувачів: ескалатор, автостоянка на 60 машиномісць під охороною, банкомати, санвузли. А також, всі зручності для вашого відпочинку. Смачно перекусити чи випити запашної кави, Ви зможете в львівському бістро "Тарко", а четвертий поверх вразить Вас цілим комплексом відпочинку: боулінг, дискотека, кафе-бар.

Відгуки

Марія Дем'янів (Ревізор)
Сподобалось
Рекомендую відвідати спортивно-розважальний заклад Panorama Club. Інколи з сім’єю відпочиваємо у цьому закладі. Зручне розташування, поблизу центру міста, вул. Північний Бульвар, ТРК «ПАНОРАМА-ПЛАЗА», 4-ий поверх, не складе труднощів, щоб туди потрапити. Тут можна гарно провести час. Клуб надає широкий спектр послуг. Орієнтований на широку аудиторію відвідувачів. Особисто мені до душі боулінг. Також, тут можна і смачно поїсти. Кваліфікований обслуговуючий персонал, сервіс, сучасний інтер’єр створять неповторні враження. Рекомендую.
Переглянути всі відповіді ()
Мирослава Камінська (Користувач)
Сподобалось
Часто ходимо сюди на боулінг, подобається. Попередньо завжди замовляємо, бронь тримають, якихось нюансів не виникало, піца тут смачна, персонал хороший, часто підходять уточняють чи щось потрібно. В загальному подобається.
Переглянути всі відповіді ()
Slava Katansky (Гурман)
Сподобалось
Один з небагатьох комплексів, де можна гарно провести час, особливо сподобався боулінг.
Переглянути всі відповіді ()
Bogdan Morino (Перехожий)
Не сподобалось
Не сподобалось:замовили доріжку
Загальне враження:
Замовили доріжку а вияснилось що приймала замовлення некомпетентний працівник і коли приїхали просто потратили час, бо в них був корпоратив і на нас наклали з великого горба сказали чекати 3год. Керуючий щось про знижку казав але , треба було чекати 3години тож знижка до одного місця. Вечір втрачено, не рекомендую..
Переглянути всі відповіді ()
Alya Beshuk (Перехожий)
Сподобалось
Сподобалось: Все чудово, прекрасно провела час, найбільше сподобався боулінг, рекомендую всім
Не сподобалось: немає
Загальне враження: все чудово без нарікань !!!
Переглянути всі відповіді ()
Piter Sem (Перехожий)
Не сподобалось
Доброго дня! Щойно прочитав усі відгуки про даний заклад за 4 роки і можу тільки погодитись із нижчепереліченим. Вчора разом із друзями завітали у "Панораму" щоб зіграти у боулінг і приємно провести час. Залишились тільки негативні враження та зіпсований настрій.Спочатку зайшли замовили боулінг, оскільки вільних доріжок не було, проте коли прийшли безпосередньо на гру охорона не впускала, мотивуючи тим, що у мене була пов'язка на голові. При цьому, слід зауважити, що коли я в цій же пов'язці заходив і замовляв доріжку проблем не виникало. Тому можу сказати, що охорона цілком неадекватна, і просто хамовита. Пропускає в середину закладу людей по принципу "як мені захочеться", посилаючись на правила, які самі ще не навчилися читати. Поведінку тутешніх охоронців можна описати двома словами: "ТУПО БИКУЮТЬ". Подібна історія і з адміністратором закладу, яка взагалі не знає які функції вона виконує і для чого вона є адміністратором. При зверненні до адміністраторки, вона кричала у телефон, що ми повинні самі вирішувати свої питання з охороною, і що вона не може спуститися з 4-го поверху на 1-й. Даний заклад не рекомендую!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Оксана Тиркот (Перехожий)
Не сподобалось
нічний клуб просто жахіття і висновки щодо виведення гостя з клубу не обєктивні... ми з компанією відпочивали в цьому клубі і наші мужчинчики поки ми з подругами танцювали вирішили на вільні крісельця за бар і тут підійшов якийсь урод не нашої національності і почав казати що вони сіли на його крісла що нас обурило і ми запитали чи вони у нього підписані на що він відповів ляпасом в нашу сторону на очай в охорони .Все що охорона зробила це вивела нас з цього неповноцінного закладу без пояснень ,а людину яка була ініціатором залишила там!
Переглянути всі відповіді ()
Катя Ковальчук (Перехожий)
Не сподобалось
Жах!!!!!!!!!!!!!!!!охоронці на дискотеці неадекватні, чуть що б'ють, а не виводять з закладу.Написали заявку в ВМС.Поганий настрій гарантовано.
Переглянути всі відповіді ()
Скажіть будь ласка чи буде працювати боулінг в неділю?
Переглянути всі відповіді ()
Замовили стіл на чотирьох коли прийшли до закладу псевдо охорона суб'єктивно вирішила що ми не проходимо фейс контроль. На прохання пред'явити список вимог щодо цього контролю, високий чорнявий хлопопець з бейджиком "охорона" грубо відповів що ми не пройдемо, цитую "чого ви ломитесь як стадо овець". Вихованість цієЇ персони закінчилась, мабуть, ще в його підлітковому віці, тому що в наш бік полетіла злива нецензурноЇ лексики та розпускання рук. Шановна адміністрація, якщо ви існуєте, варто придивитись до своЇх кадрів.
А вам, відвідувачі, якщо не хочети бути облиті брудом особами сільськоЇ зовнішності, чути брудну лайку не підтверджену ніякими агрумантами а суто суб'єктивній думці категорично не рекомендуємо туди ходити. Паскудний настрій гарантовано.
Переглянути всі відповіді ()
Да, полностью согласна по поводу хамовитости администрации! особенно черненькая девушка с короткой стрижкой....еще и при "чужих" парнях ведет себя вызывающе...ужас просто....так что, милые девушки, присматривайте за своими парнями.
Переглянути всі відповіді ()
охоронці на дискотеці неадекватні, чуть що б'ють, а не виводять з закладу. написали дві заяви в МВС про заподіяння тілесних ушкоджень.ПОРА ЗАКІНЧУВАТИ ЇХ БЄСПРЕДЕЛ.
Переглянути всі відповіді ()
22грудна був з друзями в панорімі на дискотеці .Друг стояв курив ,що саме по собі дивно що в такому закладі і дось можна курити бо це заборонено законом. І хтось коли ішов перевернув смітник щей йому на ногу, охороніці підбігли і без того щою розібратись просто почали хамити і сказали що він не зайде поки не заплатить 50 гривень прибираьниці,яка дотогод не хотіла їх брати але охорона наполягала. Ми відмовились після чого в нього зірвали пропускну стрічку з руки і сказали що він більше ніколи не пройде в середину.Ми сьали на його захист і після чого нас всіх взагалі нікого не хотіли пускати. Не хотіли покликати адміністратора ані директора. Після чого ми знайшли на візитці номер і подзвонили і знайшли адміністратора вона теж відмовилась давати книгу скарг і порадила взагалі нам пошвидше піти звідси. Ця розмова тривали з охороною і адміністратором півтори години нас всіх і кожного матюкали,хамили охороці і посилали на 3 букви навіть дівчат... Оорона просто в ніякі рамки не лізе посилають всіх Ніколи до вас не піду і нікому на раджу
Переглянути всі відповіді ()
жах!!!замовили день народження дитині на п"ятьох дітей.обслуговування жахливе.поки підійдуть.потрібно чикати.фрукти несвіжі.мандарини подали взагалі гнилі.та й ще й-намахують....кухня жахлива.з стола прибирають не попередивши.діти ще не поїли шашлик просто встали побігати-уже зібрали тарілки....коктелі спиртні -ніякі....просто більше туди не прийду і нікому не раджу ...всюди не ідеально.но ненастільки.куди дивляться власники...
Переглянути всі відповіді ()
Побажання виправити контактний телефон Плази в даному довіднику. Бо за номером, вказаним на цій сторінці, відповідає бухгалтерія :).
Переглянути всі відповіді ()
Дорожкі треба заказувати до входу в клуб... а то ще маскі шоу тебе прийме )))))))))
Переглянути всі відповіді ()
А там треба замовляти доріжку заздалегідь?
Переглянути всі відповіді ()
А там є ще й другий поверх? А точно пригадую якусь ригалівку куди всі ходять курити і декілька магазинів з італійським одягом і взуттям та ще щось. Для мене Панорама Плаза це Брокард і Вопак, паб, боулінг і нічний клуб, але ніяк не торговий центр. Знаю що там представляє інтереси власника якась жіночка і вона цим всім керує. Скоро докерується. Також ставлю 2 з мінусом.
Переглянути всі відповіді ()
Людмила, вся суть в тому, що власники не думають про престиж ТЦ. Ви подивіться, що там з парковкою було в ті морози! Можна було ковзани видавати на прокат, щоб люди від машин до входу могли хоч якось добратись. І суть не в магазинах, суть в тому як в загальному припідносять ТЦ людям. Он, в галереї "Н" теж є такі магазини, на які без сліз не подивишся, оформлення, товар, продавці - той самий базар тільки в модному місці. Але ж сама Галерея - приємне місце.
Переглянути всі відповіді ()
Всі мої знайомі, друзі та сусіди ходять туди заради Вопака і справді цей супермаркет цінується і подобається, але на другий поверх максимум раз на місяць піднімаюсь. Скоріш за все просто не ті магазини людям потрібні. Я як жінка люблю Карварі в Арсені, ну точно якби їх на Плазу то пів міста піднялось до них, або той же Інтертоп перемістити. Та і такого як Антошка чи Тигрес також невистачає. Нажаль для Панорами Плаза я ставлю 2 з мінусом.
Переглянути всі відповіді ()
Точно є декілько гарних магазинів і на другому поверсі і з вулиці, але загальна картина всерівно негативна. Точно Василь підмітив, що схоже на універмаг чи ЦУМ. Мабуть все через непрофесійний підхід до самої концепції торгового центру. Я також за те щоб щось там змінити.
Переглянути всі відповіді ()
Вася, от тут ви не праві. Бо є нормальні магазини на 2-му поверсі. Ви коли там в останнє були? Там теж є мережеві магазини і є цікаві магазини. Правда є пару, які псують загальну картину. От забрати б звідтам 3-4 магазини і тобі все буде Ок.
Переглянути всі відповіді ()
Можливо розважальний але не торговий комплекс однозначно. Ще на першому поверсі Вопак та Брокар зацікавлює покупців, а от другий поверх просто ніякий, а точніше схоже на універмаг в районному центрі. Хто до вас туди ходить і за чим? В Арсені хоч магазини нормальні і мережеві Інтертоп, Адідас, Тігрес, Бюстьє і т.д. Змініть керівника торгового центру і поміняйте магазини, цінуйте свої кошти і бажання покупців.
Переглянути всі відповіді ()