ТОВ "ІнТех"

ІнТех - фото
Чернівці
вулиця Головна, 226
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

ТОВ «ІнТех» спеціалізується на забезпеченні закладів громадського харчування та підприємств торгівлі професійним торговельним та виробничим обладнанням. Компанія займає високі позиції на ринку. Пропонована продукція виготовляється провідними європейськими та українськими виробниками та відповідає світовим вимогам та нормам щодо якості.

ТОВ «ІнТех» працює за кількома напрямками діяльності. Окрім реалізації обладнання, важливою складовою роботи підприємства є ремонт та сервісне обслуговування техніки.

Асортимент продукції включає:

  • обладнання для пекарень та кондитерських цехів, зокрема різні міксери, тістоміси, хліборізки, слайсери ті інші пристрої, а також приладдя для випічки;
  • технологічне обладнання — фритюрниці, жаровні, посудомийні машини, лінії роздачі;
  • холодильне обладнання, яке включає, окрім морозильних та холодильних шаф, холодильні столи та столи для піци;
  • торгові, платформенні ваги, ваги з друкуванням чеку;
  • різноманітні реєстратори розрахункових операцій — касові апарати, спеціалізовані апарати для автозаправок, фіксальні реєстратори;
  • надійні комплектуючі для теплового обладнання.

Фахівці компанії розроблять проект комплектації об’єкта необхідним торговим чи виробничим обладнанням, забезпечать повне виконання замовлення.

«ІнТех» здобув репутацію професіонала завдяки широкому асортименту обладнання від провідних вітчизняних і закордонних виробників, а також високому професійному рівню співробітників.

Відгуки