ТОВ "АТП-12629"

Відгуків 21
Івано-Франківськ
вулиця Юності, 52
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт08:00 - 17:0012:00 - 13:00
Пт08:00 - 16:0012:00 - 13:00
Сб,НдВихідний

Інформація

Пасажирські перевезення в межах України.

Відгуки

Ярина Федоренко (Визнаний експерт)
Не сподобалось
Не сподобалось:
Автобуси постійно ломляться. Якось від 7 ранку до 12 не було у неділю автобусів взагалі. Та жінка, яка відповідає на всі мої звернення і дзвінки , коли автобусів нема (а це стається кожного тижня по декілька разів) - хамка, а крім неї більше нема з ким про це там поговорити, вона вічно нічого не знає,ні за що не відповідає, і коли не знає що казати, бо власник, напевне, текст не написав на листочку - збиває і більше трубку не бере. Автобуси вже 50 років як треба здати на металолом, варто тільки температурі знизитись бодай до мінус 2 - вже на 7:35, 8:50, 10:05, 10:40, 11:15, 13:50, 16:30, і що найгірше - в суботу і неділю на 8:00 чи 8:15 і після 16:30 з міста Івано-Франківськ в Підпечери і з Підпечер у Івано-Франківськ автобус вже не їздить бо або колесо спустило, або вода замерзла, або не завівся або ще щось. Ще не було сильних холодів, а ваш транспорт вже не здатний нормально їхати, як тоді буде в лютому-січні? Нам порадите пішки ходити? Бо поки дочекаєшся наступного рейсу або обіцяної заміни, вже можна пішки дійти куди треба і назад повернутись!
З ринку до Підпечер менше 10 кілометрів, я витрачаю на 1 проїзд таксі - 127-130 гривень, 579 вже надає мені знижки як постійному користувачу їх таксі, бо стабільно практично кожного місяця по декілька разів викликаю коли відсутній автобус, хто мені поверне ці витрати? Як піднімати вартість за проїзд - ви перші, а нормальних автобусів, нема! Я розумію, що це техніка, їй властиво ломитись раптово, але ж якщо ви бачите, що постійно таке трапляється, то чому ви на наше село даєте такий раритет, який в музей пора поставити? Невже нема автобусів у кращому стані?
Водії курять в автобусі, матюкаються, обзивають людей, якщо хтось дає 200 чи 500 грн, бо той не має менших грошей для оплати за проїзд, за кермом триндять по телефону, пропускаючи через це зміни кольорів світлофорів, деколи відстань, яку можна пішки пройти (з готелю Надія до ЦУМу) проїжджаєш 40 хвилин!!!..Скільки ще такий бардак буде тривати? Ставлення до людей з вашої сторони ЖАХЛИВЕ!!!
Переглянути всі відповіді ()
Kristina Priymak (Ревізор)
Не сподобалось
Жахливо. Сьогодні 28.10.19 маршрут 08:35 Івано-Франківськ-Підпечери . Це не автобус а сарай. На землі всюди не те що бруд а наче землі насипали . Водій палив цигарку і весь дим йшов в салон (не дивлячись на те що і так стояв стовп з пилюки) дихати не було чим. Проїзд підняли а умови наче якийсь скот мають возити. Розумію що новий транспорт дорогий ... Але ж ЧИСТОТА БЕЗКОШТОВНА. Так само як і ставлення до пасажирів
Переглянути всі відповіді ()
Наталя Звіртик (Перехожий)
Не сподобалось
Не сподобалось:25 (о 13.30) і 26 травня 2019 р.(о 17.30) здійснювала переїдз маршрутом Івано-Франківськ -Старий Лисець (ПАЗ АТ 1962 АА):водій був у брудному одязі, відправку робив з запізненням до 5хв.(за його словами,очікував на добігаючих пасажирів),погрожував не зупинятися на зупинках на вимогу(а саме ,біля лікарні на Мазепи),принижував гідність малолітніх дітей,які олачували піввартості проїзду)-на слова ,що малотітні їдуть за меншу ціну,водій відповів,що ми(пасажири )в його автобусі і він краще знає за яку ціну кого і куди везти і "зараз вийдеш біля каси і купиш собі квиток".Коли я намагалась з'ясувати прізвище водія,то він сказав ,що воно(прізвище)-"спереду і ззаду" і взагалі йому не потрібен цей"ваш Лисець".Прошу повідомити даному водію його обов'язки(а не тільки права)і вивісити чіткі правила пільгового перевезення для учнів та перелік зупинок по місту Івано-Франківськ і с.Старий Лисець.
Переглянути всі відповіді ()
Ммпіп Вівпіп (Користувач)
Не сподобалось
Не сподобалось: ваш маршрут Івано - франківськ надвірна ганіба автобус із пропертим
сидіням (гнилий іржавий ) страшно йхати 2596 спрінтер
Переглянути всі відповіді ()
Віталій Гуцан (Перехожий)
Сподобалось
Сподобалось: Було дуже добре подорожувати автобусом Івано-Франківськ - Ужгород. Який відправився за розкладом о 11:20. Але б дуже хотілося, щоб був ще один автобусний рейс за маршрутом Івано-Франківськ - Ужгород який повинен відправлятися ранковим рейсом за розкладом о 06:40.
Переглянути всі відповіді ()
Svitlana Babyak (Перехожий)
Не сподобалось
Не сподобалось: водій маршруту івано-франківськ - хмельницький нахамив за те, що я придбала квиток, а не заплатила йому готівкою
Переглянути всі відповіді ()
Андрій Бандура (Перехожий)
Не сподобалось
Не сподобалось: Свавілля водіїв рейсу ІВ.ФРАНКІВСЬК-2
- В.ЛИПИЦЯ. Коли хочуть - тоді й вертаються назад. Наприклад, сьогодні він виїхав 22 грудня з Франківська до Липиці о 14 год 30 хв. Чому не виконував зворотній рейс?! Люди, щось планують. А водії через свої примхи все зводять нанівець, бо їдуть коли хочуть. Останній рік вони просто розперезалися, що далі вже нікуди.
Загальне враження: Негативне всуціль!!!
Переглянути всі відповіді ()
Назар Яцишин (Перехожий)
Сподобалось
Сподобалось:
Рейс Івано-Франківськ Бишів,дякую вам що є такі добрі водії.Та такі гарні автобуси.
Переглянути всі відповіді ()
Ярослав Андрейчук (Перехожий)
Не сподобалось
Квиток придбаний 11.11.2017 час 15.05маршрут Львів-Івано-Франківськ на 15.25А рейса немає,касі квитки продають і нічого про відмову від рейсу інформації не надали.Як там можна не виконувати свої обовязки???Хотілося отримати інформації від адміністрації але нажаль всі доступні телефони АТП мовчать.
Переглянути всі відповіді ()
Иван Коропецкый (Перехожий)
Не сподобалось
Шановне "панство"!!! Ви можете пояснити, чому автобуси рейсом " Івано-Франківськ-Чорнолізці" не виконують умови перевезення пасажирів у вихідні дні згідно графіка, а їдуть тоді, коли у них повні автобуси!!!!???? 25.02.2016 року по графіку 17:30 год. Водій відмовився їхати, мотивуючи тим, що 4 людини вести не буде. Доя чого випускати на маршрут, якщо вони їдуть коли вигідно.Люди на щось розраховують. Розігнати вас та ваших водіїв-"ДІСТАЛО". 27.02.2016р. відсутній автобус по графіку 20:20год. із Івано-Франківська. Прийміть рішення!!!!!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Андрей Богданович (Перехожий)
Не сподобалось
24.06.15р. о 14.20 їхав по роботі автобусом ПАЗ від АС-2 до с.Рибного. Як і вимагається придбав в касі квиток. Водій, перевіривши квиток, зі скаженими очима його порвав та в надзвичайно грубій формі сказав мені, щоб я більше ніколи не брав в касі квитки, бо, "його діти через таких, як я не мають навіть на булочку"!
Скажіть, шановні керівники АТП, чи не соромно за таких водіїв? Можливо пора позбуватися цього бидла?
Переглянути всі відповіді ()
Назар Дубильовський (Перехожий)
Не сподобалось
Рейс Івано-Франківськ -Комарів ганьбить ваше АТП прійміть міри!
Переглянути всі відповіді ()
Що за дідів ви тримаєте там.30.11.13 сталася жахлива аварія в Довгому,На маршруті о 7 годині шофер з Людьми в кількості 12 чоловік які 2 з них діти до 10 років , з*їхав у фосу у центрі села.Дякувати Богові обійшлося тільки переляком , і подрянакше ..Але якщо б не обійшлося могли загинути люди........Розберіться будь ласка з цим, інакше ми підемо далі..Краще пішки іти , ніж їхати і боятися чи доїду живою.ПОЗОР ВАМ....вам мало що заборонили в*їзд у центр,люди добираються, мерзнуть А що Далі.ЖИВІ ТРУПИ???ПЕНСІЮ На ПЕНСІЮ.,відправте їх .скільки можна......Позор..
Переглянути всі відповіді ()
Користуватиь послугами цього АТП просто небезпечно. Їхали маршрутом Івано-Франківськ-Трускавець в березні 2013р. Попередньо купили квитки, В день від"їзду водій автобуса довго вагався пропускати в салон, тому що багато пасажирів було з квитками і він сказав що немає грошей на солярку і може не поїде. Нарешті, прийшло кілька бажаючих їхати цим маршрутом без квитків. Появились гроші у водія і ми поїхали. Всю дорогу підбирали пасажирів, тобто "збирали "гроші на солярку. Але доїхали тільки до Калуша і поламались. Стояли 4 год. і чекали в холодному автобусі. Ніби відремонтувались і поїхали дальше. Водій довіз до Дрогобича і відмовився везти до Трускавця . Насильно висадив з автобуса , хоча квитки були куплені до Трускавця. В результаті, всі пасажири з великими сумками, бо більшість їхали на лікування, змушені були добиратись приміськими автобусами самостійно. За розкладом о 12 год.мали приїхати до Трускавця, а приїхали на автовокзал о 17год.
Переглянути всі відповіді ()
Бачу ніхто не реагує на негативні відгуки. Це й недивно, тому що коли не зателефонуєш на АТП - вони ніколи нічого не знають, що відбувається з їхніми автобусами. 10.07 знову та сама історія - автобус замість с. Підпечери поїхав до Вільшаниці, на автостанції ж говорять, що автобус на ремонті. Що відбуєвається???????????????? Хтось колись наведе з цим лад, чи ми і далі будемо бігати по вокзалу шукати автобуса на Підпечери, який спокійно їде на Вільшаницю. Попри те, що автобуси офіційно повинні їхати з вокзалу, а насправді - їдуть тільки в Угорники. ???????????????????????????????
Переглянути всі відповіді ()
Гіршого перевізника, мабуть, нема у цілій області! На маршруті Івано-Франківськ-Підпечари замість трьох автобусів їздить лише один! Вони "ламаються" по черзі, щоб більше грошей заробити. Заміни не дають, бо зі слів директора АТП: "нам і так вистачає!!! ми ж їдемо з Угорник по 1 гривні". Ви вважаєте нормальним те, що люди змучені після роботи чекають на зупинці 40-60хв., а потім їдуть додому у переповненому автобусі "стоячи на одній нозі" ??? ГАНЬБА такому перевізнику !!! Не можете надавати відповідні послуги - ГЕТЬ з ринку перевезень !!!
Переглянути всі відповіді ()
Це просто жах!!!! Ніхто не знає що відбувається на маршруті Івано-Франківськ-Підпечери. Водії їдуть не у Підпечери, а у Вільшаницю, Довге, Чорнолізці. А жителі села їдуть на таксі, або ходять пішки!!!
Переглянути всі відповіді ()
Скажіть, що коїться на маршруті Івано-Франківськ-Підпечари? Водії хамлять пасажирам, їдуть не по графіку, а тоді коли заб'ється повний бус, що аж через вікна вилазять, один рейс в годину (це при тому, що все працездатне населення з села працює в місні, студенти, учні....) !!!!! Прийміть, будь-ласка якісь міри, бо люди налаштовані дуже агресивно, будемо на Вас скаржитися у вищі інстанції !!!!
Переглянути всі відповіді ()
Скажіть будь ласка, чому немає постійного графіка руху автобусів Івано-Франківськ - Чорнолізці.
Переглянути всі відповіді ()
Їхали маршрутом Івано-Франківськ-Тернопіль і на швидкості 100 км в автобуса відпало колесо!Було дуже страшно ми ледь не розбились!Як такі автобуси можна допускати до перевезень?Жахливий перевізнк!
Переглянути всі відповіді ()
Дуже вдячна водієві автобуса - рейс 345 ( Тернопіль-Івано-Франківськ),який виявив порядність та чесність по відношенню до пасажирів.Віддав нами забуті речі (2 шкіряні куртки) Велике спасибі!!!
Переглянути всі відповіді ()