ТОВ "Діамеб"

Діамеб - фото
Відгуків 44
Івано-Франківськ
вулиця Чорновола, 97
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт07:30 - 18:30Без перерви
Сб08:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний
Івано-Франківськ
вулиця Федьковича, 7а
(Навпроти обласної лікарні, в приміщенні аптеки "Здорова родина")
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт07:30 - 15:30Без перерви
Сб08:00 - 13:00Без перерви
НдВихідний
Івано-Франківськ
вулиця Василя Стуса, 15а
(Біля ЗОШ №10)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт07:30 - 15:30Без перерви
Сб08:00 - 13:00Без перерви
НдВихідний
Івано-Франківськ
вулиця Гетьмана Мазепи, 114Б
(2 поверх, позаду кардіодиспансеру, в приміщенні лікувально-діагностичного центру "ЗЕВС")
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт07:30 - 15:30Без перерви
Сб08:00 - 13:00Без перерви
НдВихідний
Івано-Франківськ
вулиця Гната Хоткевича, 65
(2 поверх, над аптекою "Мед сервіс", навпроти універсаму "Дарницький")
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт07:30 - 15:30Без перерви
Сб08:00 - 13:00Без перерви
НдВихідний
Івано-Франківськ
вулиця Івасюка, 32а
(Біля "Епіцентру")
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт07:30 - 15:30Без перерви
Сб08:00 - 13:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Широкий спектр лабораторних досліджень.

Відгуки

Nadiya Korzh (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:
Кожного разу, коли обслуговуюсь в Діамебі залишаюсь дуууже задоволена!! ( є з чим порівняти) Дівчатка на рецепції знають свою роботу, ввічливі, шустрі.
Результати завжди отримую дуже швидко.
При великому виборі лабораторій у місті, не проміняла б ні на яку.
Не сподобалось: Це був одиничний випадок, коли медсестра забирала кров ще не переодіта в робочий одяг, в шкірянці, мені як медику було дуже дивно, накинути халат це 30 секунд справи, такі моменти псують загальне враження.У всіх інших випадках все було добре, синяка не залишилось ні одного разу.
Загальне враження: Чудова лабораторія, привітний, кваліфікований персонал, великий спектр послуг, діє система знижок для постійних клієнтів👍
Побажання: Розробити онлайн запис, щоб можна було дома самостійно обрати всі потрібні аналізи в особистому кабінеті, а в лабораторії тільки по прізвищу опоачувати. Бо зівак у черзі , які прислуховуються до того що саме тобі потрібно перевірити вистачає)))
Переглянути всі відповіді ()
Nataliya Mykytyn (Експерт)
Не сподобалось
Здавала кров дитині на Пасічній. Це жах!!! нікому не рекомендую. Жінка, яка брала кров не кваліфікований працівник. Два рази колола вену, голки грубі, синяки після таких проколів страшні. Моя дитина зомліла. Я дуже хотіла б забути цей кошмар. Ми завжди ходимо в Сінево і нема чого бігати по всяких шарашкіних конторах, таких як Діамеб!!!

Шановна Наталія,Дякуємо за Ваш відгук.Хочемо вирішити дану ситуацію.Вкажіть, будь ласка, дату здачі аналізів, а також ПІБ дитини.
майже 2 роки тому
Переглянути всі відповіді ()
Volodymyr Maksylevych (Експерт)
Сподобалось
Сподобалось:Купіть собі мобільний телефон , з мобільним номером.Стаціонарні , вже минуле століття . Якщо немає коштів , поставте коло каси скриньку, може люди поскидають вам на мобільний.
А так , роботою лабораторії я задоволений.
Переглянути всі відповіді ()
Kristina Martyniuk (Експерт)
Не сподобалось
До вчорашнього дня були постійними клієнтами лабораторії.
Зробили нам загальний аналіз крові дитині, і виявили 38 (!!!) лейкоцитів. Сказати що ми були в шоці - це не сказати нічого. В першу чергу зателефонувала до них, запитала чи не може бути це помилкою, адже всі помиляються, і люди і апарати, буває різне, і в нормальному світі адміністратор сказала б "ми не можемо на 100% гарантувати що помилки немає, спробуйте можливо перездати аналіз, можливо якісь фактори повпливали на результат". Проте Діамеб не живе в нормальному світі, вони запевнили що помилка виключена.
Нас направили в онко-гематологію. Кожен, в кого є діти, може собі хоча б приблизно увити, що ми пережили протягом наступної доби.
Перездали ми аналіз в державній клініці, де лаборант все підраховує, а не апарат. І виявилось що навіть і близько не 38 лейкоцитів, а 16. І не 12 паличкоядерних а 7!
Спасибі Діамебу за 24 години шоку, за необхідність здати зайві аналізи з вени на 1000 грн і за похід в онко гематологію! Дай Боже, щоб вам не довелось ніколи переживати подібного! Бо не побажаєш і ворогу !!!
Всім би рекомендувала здавати аналізи лише в клініках, де ручна діагностика, а не апаратна.
А тепер залишається лише думати, скільки разів ми через них даремно пили антибіотики, адже якщо 16 лейкоцитів - в них це 38, то коли вони писали 15 і ми пили антибіотики, там могло бути 7...

Шановна пані Христина, нам прикро, що Ви залишились
незадоволені відвідуванням нашої лабораторії.Насамперед дозвольте
пояснити нашу впевненість у результатах, що були Вами отримані: загальний
аналіз крові виконується на автоматичному гематологічному аналізаторі, щодня
перед початком роботи проводиться трирівневий контроль, для перевірки
правильності роботи аналізатора, що виключає можливість помилкових результатів.За Вашим зверненням ще раз перевірили протоколи аналізу, все
було зроблено вірно, помилки не було, тому і видали показники, які отримали. Ми
не можемо на власний розсуд коригувати отримані показники.Що стосується конкретної описаної ситуації: Ви здавали
аналіз дитині, отже проблеми зі здоров’ям дитини таки були. Свідченням цього є
підвищений рівень лейкоцитів і в іншому результаті. Завищені показники рівня
лейкоцитів можуть бути зумовлені різного роду інфекційними захворюваннями, а не
обов’язково онкологічними захворюваннями, і зовсім не є причиною звертатись в
онкогематологію. Збільшення кількості лейкоцитів спостерігається, якщо в дитини
є явні ознаки простуди, ГРВІ тощо.Зменшення кількості лейкоцитів через 1-2 дні, коли Ви
перездавали аналіз в іншій лабораторії, може бути зумовлено як відповіддю
організму на лікування, так і роботою імунної системи дитини. Чи впевнені Ви в
результатах іншої лабораторії? Чи можуть вони надати вам протоколи виконання ваших
аналізів, підтвердження контролю якості і т.д.?Щодо заклику виконувати аналізи тільки ручним методом,
хочемо сказати, що в розвинених країнах ручна методика перестала
використовуватись більше ніж 30 років. Невже у всьому світі видаються невірні
показники?Дякуємо за звернення та відгук про роботу лабораторії,
оскільки саме такі звернення змушують нас лишній раз звернути увагу на якість
виконуваних аналізів, перевірити правильність роботи і аналізатора, і
лаборанта, щоб ми могли бути впевнені в результатах нашої роботи.
1 рік тому

Kristina Martyniuk: (Експерт)
Друзі, ви хоч при своєму розумі? Може я в онкологію звернулась тому що з такими лейкоцитами лише туди і відправляють??? І не хочуть приймати без консультації онко-гематолога? Знаєте, краще б ви проігнорували відгук ніж нести таку маячню! Не говоріть про розвинені країни, бо там ви б уже виплачували величезний штраф за понесені моральні збитки і кошти на надлишкові обстеження!Так, у дитини були проблеми, і були надто високі лейкоцити, але не треба бути медиком, варто лише трохи включити мозок, щоб зрозуміти різницю між лейкоцитами 16 і 38! Не треба мені розказувати, коли бувають підвищені лейкоцити, бо ви хвала Богу не лікарі! А лаборанти, які і з лаборантською задачею не дуже справляються. І коли у вас це вже системні помилки і рейтинг 29%, а ви замість того, щоб купувати нове обладнання і вибачатись, ще намагаєтесь тут наводити якісь безглузді аргументи... ну посоромились би.
1 рік тому
Переглянути всі відповіді ()
Oksana Savitska (Користувач)
Не сподобалось
Хотіла замовити взяття аналізів крові на дім. Не можливо дозвонитися, пишуть що відкриваються в 7.30. А о 8.30 ще і близько ніхто не піднімає трубку. Нічого ні випити, ні по снідати. В 9.00 взяли трубку, і сказали що швидше 11 ранку не буде. Жах. Краще вже в Сінево поїхати і за 2 хв все здати, тай мати чистий спокій. Не професійно!!!

Шановна пані Оксана, дозвольте пояснити ситуацію, яка склалась. Хочемо повідомити Вас, що у нас одночасно працюють два адміністратори, які стараються приділити увагу всім клієнтам, в тому числі людям, що очікують в живій черзі. Тому не виключаємо, що на перший Ваш дзвінок не змогли відповісти. На майбутнє, повідомляйте про виклик лаборанта на дім заздалегідь, і ми обов'язково надамо необхідні послуги. Будьте здорові!
майже 2 роки тому
Переглянути всі відповіді ()
Lesia Chermak (Користувач)
Не сподобалось
Сподобалось:
Не сподобалось:добрий день, результати аналізів для дитини дуже сумнівні.після трьох днів температури під сорок градусів здали кров на розгорнутий аналіз. Результати аналізу ідеальні, все в межах норми. Як так може бути коли дитину на другий день обсипало до поясу з гострим стоматитом.

Доброго дня! Для інтерпретації результатів отриманих аналізів радимо звернутись до лікаря. Нами було видано вірні результати, які відповідали картині крові у зразку у день здачі.
1 рік тому

Надя Рудницька: (Користувач)
Lesia Chermak, не дивуйтесь дурній відповіді! Просто не ходіть і друзів відговоріть там здавати! Останнім часом там таке враження що аналізи для тварин роблять а не людям
1 рік тому
Переглянути всі відповіді ()
Надя Рудницька (Користувач)
Не сподобалось

Не сподобалось:Знаєте що, шановний Діамеб, я думала що наш випадок був дурним збігом, але бачу що я не одна! Ви коли друкуєте ті ср..ні аналізи, хоч дивитесь в той листочок що там пише? Ви написали моїй дитині лейкоцити - 50!!!! І ШОЕ в рази вище норми! Ви коли такі цифри бачите ви хоч переробіть аналіз! А коли це вже систематичність то закривайтесь, і не псуйте здоров'я і нерви людям! Ми пішли перездати аналізи в лікарню на Чорновола. Лейкоцити 22. Нічого так помилка, правда? Коли ми нарешті повернулись після лікування додому, я почала піднімати медичні картки своїх дітей. І чудо, в дітей які здавали аналізи в один день ПОЛОВИНУ показників ОДИНАКОВІ! ЯК??? Таке просто не можливе, це ж різні люди! Тому, шановні мешканці нашого славного міста, тай інших міст які возять сюди робити аналізи, НЕ ЙДІТЬ сюди здавати нічого! Це будуть даремно потрачені кошти, ваше здоров'я та ще й призначене не правильне лікування в результаті! І ще, шановний Діамеб, жили б ми не в Україні, ви би вже були зачинені, нам виплатили б не одну тисячу морального відшкодування. А так - це просто війна з вітряками! ТОМУ ЩЕ РАЗ, ЛЮДИ, ПРОСТО НЕ ХОДІТЬ! ЗДОРОВІШІ БУДЕТЕ!!!

Шановна пані Надія, підкажіть ПІБ дитини (дітей) та опишіть ситуацію детальніше. Звертаємо Вашу увагу, при повторній здачі аналізів через 1-2 дні, зменшення кількості лейкоцитів та зниження ШОЕ може бути зумовлено відповіддю організму на лікування та роботою імунної системи дитини.
1 рік тому

Надя Рудницька: (Користувач)
Шановний Діамеб! Навчіться сприймати критику і зауваження! ДОСИТЬ ВИПРАВДОВУВАТИСЬ! Визнайте нарешті, що аналізи ви робите ПОГАНО! Пояснюю ще раз, бо до вас не доходить! ЛЕЙКОЦИТИ - 50! Це походу лейкоз, альо?! Ми побачивши ці цифри, подзвонили до знайомої лікарки, лаборанти взяли кров через годину-дві (!!!!!) після того як отримали результати у вас! Здавали в 10 год, отримали в 1 год! То про що ви мені хочете ще розказувати?! Яке лікування, яка імунна відповідь організму? Лейкоцитів було 22! І тільки за 2 дні вони після початку лікування впали до 6! Про яку якість аналізів ви говорите, коли в двох моїх дітей, які здали кров практично одночасно, половина показників - ОДИНАКОВІ! Ще раз питаю, ЯК ТАКЕ МОЖЛИВЕ?! Ви мали б вже просто людську совість, визнали б що наплужили, що аналізатор ваш поламався, що ви зробите з цього висновки, а ви далі торочите що ви ідеальна лабораторія! Так, ідеальних і точних не буває, але коли вам тицяють пальцем що у вас проблеми з якістю аналізів ви далі сперечаєтесь! Знову ж таки, моя сім'я і сім'ї друзів та сусідів були вашими клієнтами! Після цього випадку, вибачайте, але обходити вас будемо сотими дорогами! І ВСІХ ЗАКЛИКАЮ ТАКОЖ! Скажіть, є ж лікарі, які не сумніваються у ваших аналізах і по них відразу призначають лікування, якби ми до такого лікаря попали, що би було з нашою дитиною? Якби її почали лікувати не правильно - це би був летальний випадок! Ви це розумієте?! Ви перша і основна ланка ланцюга для правильного поставлення діагнозу і лікування! Скільки разів ми робили у вас аналізи і лікар без сумніву виписував антибіотик, а його там насправді було не потрібно?! Якби людина у вас здала проби онкомаркерів і ви б так само помилилися? Що тоді? Як донедавна казала Ольга Фреймут, ви не гордість міста, ВИ ГАНЬБА МІСТА, тому я НЕ МОЖУ рекомендувати дану лабораторію!!!
1 рік тому
Переглянути всі відповіді ()
Ірина Федорищак-Костинюк (Користувач)
Не сподобалось
Я б нікому не радила цю лабораторію!!!!(((((((здавали кров на вміст цукру 2-місячній дитині - показало 8(!!!)( при таких показниках колять інсулін). перездали в двох інших лабораторіях - все в нормі))) хто б мав відповідати за таку халатність??? а гроші то беруть!!! ви взагалі там перевіряєте свій глюкометр чи вам по....., що з людей робите інвалідів!!! майте совість, хоча б над маленькими дітками та їх батьками!
Переглянути всі відповіді ()
Juli Katsuo (Перехожий)
Сподобалось
Сподобалось:Здавала аналiз дитинi на глисти, все вчасно, зручно!!Эдина лабораторiя у мiстi ,де можна здати аналiз до 15:00,що э дуже зручно!!в iнших лабораторiях тiльки до 10:00. Дитинi давали цукерки та Повiтрянi кульки!Дуже крута лабораторiя!Рекомендую

Juli Katsuo, дякуємо за Ваш відгук. Раді, що Ви залишились задоволені послугами нашої лабораторії.
майже 7 місяців тому
Переглянути всі відповіді ()
Валерія Галик (Перехожий)
Сподобалось
Дуже гарна лабораторія . Усе швидко та якісно, гарне відношення персоналу. ходжу туда вже багато років і ще жодного разу не було проблем ! )) правда ходжу тільки у центр. від. по вул. Чорновола.
Переглянути всі відповіді ()
Roksolana Petryshun (Перехожий)
Сподобалось
Здавала нещодавно аналіз крові-дитині та собі.Дуже все сподобалося.Працють злагоджено,професійно. Найкраща на даний час в Івано-Франківську професійна діагностика.Просто молодці.Раджу всім
Переглянути всі відповіді ()
В эту лабораторию нам порекомендовала обратиться наш врач для сдачи гормонов ТТГ. Анализы надо было сдавать ребенку, предварительно я к ним позвонила и объяснила что натощак с утра никак у нас не получается, он на грудном вскармливании, они мне рекомендовали придти через три часа после кормления и до 11 часов дня и объяснили почему так можно и надо сделать. Когда мы туда пришли ,там была очередь небольшая, человек пять. Девушки на рецепции очень вежливые. После оплаты, к нам подошла процедурная медсетра познакомиться заранее с ребенком, чтоб он не испугался, когда зайдет в процедурку. В процедурке очень аккуратно и быстро взяли кровь из вены. Конечно ребенок после взятия крови плакал, но успокоился. Еще один большой плюс, когда дают счет, там есть логин и пароль, так вот, по логину, можно на сайте Диамеб найти результат анализа и распечатать его, и врачи принимают такой распечатанный анализ. Это очень удобно, если нет времени заехать за результатом.
Переглянути всі відповіді ()
Задоволений, якісно і швидко. Рекомендую
Переглянути всі відповіді ()
Здавали кров з вени синочку 3р. на Чорновола.
Персонал кваліфікований, приємний, синочок навіть не встиг зрозуміти нічого,
і результат був швидше ніж обіцяли.....та і ціни у них адекватні, на відміну від інших...
Переглянути всі відповіді ()
Здавав аналізи на чорновола (номер не памятаю), в 10 год був там, реєстрація і забір заняли до 15 хв. Кров з вени .... синяка ніякого абсолютно... ) ...Результат отримав орієнтовно в 8-й вечора на мейл. Задоволений я ..... зекономив час... а грошей коштує як і в інших приватних лабораторіях .... кажуть є більш високі ціни. Тому рекомендую
Переглянути всі відповіді ()
А я не задоволена,чекала результат по-інтернету до вечора-дарма.Можливості під"іхати туди не було.Потім вихідний,знову очікування,а час втрачаеться...
Переглянути всі відповіді ()
Підкажіть будь ласка скільки коштує аналіз на TORCH інфекції?
Переглянути всі відповіді ()
Я здаю тут аналізи 1 раз на 2 місяці, час від часу здаю в Прімамед і в Сінево, завжди все співпадає! З власного досвіду запевняю, що лабораторі хороша.
Переглянути всі відповіді ()
а нам лікар порадив не здавати аналізів в діамеб.сказав,що багато людей дійсно скаржаться на недостовірність результатів.вони напевно їх взагалі не роблять,а пишуть від фонаря.
Переглянути всі відповіді ()
про достовірні результати категорично не погоджуюсь,робили дитині аналіз крові,щось таке жахливе написали,лікар сказав,що так не може бути,тому ми перездали в двох інших лабораторіях.такі гроші за аналізи беруть,мали б совість,або,як віріант,поміняйте лаборанта
Переглянути всі відповіді ()
чи робите аналіз крові на вагітність?
Переглянути всі відповіді ()
Аналіз крові на венеричні захворювання робите?
Переглянути всі відповіді ()
Робила аналіз крові на гормони(Репродуктивна панель+щитовидна): кортизол, естрадіол - підвищені в 2 рази; прогестерон - знижений (відповідає 1-й фазі циклу, а здавала в 2-й); всі інші - N. На УЗД на одному ознаки полікістозу, на іншому - N. Лікар орієнтувалася на УЗД при виставленні діагнозу(в мене порушений МЦ) За аналіз заплатила біля 1000 грн. Хіба таке може бути?
Переглянути всі відповіді ()
Направлення не потрібно, приходите і здаєте!
Переглянути всі відповіді ()
Для того, щоб здати будь який аналіз, потрібне направлення лікаря, чи ні?
Переглянути всі відповіді ()
я б нікому і ніколи нерадила здавати тут аналізи. Коли я прийшла з дитиною брати кров на групу крові( потрібно було на планову операцію) віднісся персонал добре нарікань в цьому немає, та коли забрали аналізи а там замість 3+ зробили 4-( вибачте добре що я перездала в двох інших клініках знаючи що при народженні в нас була 3+ а кров неміняється і на операції нам влили нашу кров. А скажіть якби я цього незробила хто б за це відповів, адже це настільки простий аналіз та коштував би життя дитини.
Переглянути всі відповіді ()
А у Вас можна зробити рентген?
Переглянути всі відповіді ()
Мені подобається. Завжди достовірні результати і ціни помірні. В Сінові черги, а тут все швидко.
Переглянути всі відповіді ()
Дуже задоволена якістю та швидкістю роботи персоналу "Діамеб". Здавала дитині кров на визначення наявності паразитів, а результат проглядала уже вечером того ж дня вдома по комп"ютеру (дуже зручно).Тепер добре знаю, куди піду наступного разу при потребі обслідування. Спасибі!!!
Переглянути всі відповіді ()
Добрий вечір. Скільки коштує здати аналізи методом (ПЛР) якщо такі у вас роблять на: Хламідії,трихомонади,уреоплазма,мікоплазма,гарднерела,кандидоз,гонорея?
Переглянути всі відповіді ()
Дозвольте з вами не погодитись, пане Антон. Я кожні 2 місяці здаю аналізи в Діамеб, жодного разу не було ніяких незручностей чи поганого відношення персоналу. Завжди все швидко і якісно. Дякую усім працівникам за чудову роботу. Дратує одне, коли відвідувачі приходять з аналізами в баночках і ставлять їх на стіл рецепції. Люди, повірте, адміністратору на рецепції та іншим відвідувачам лабораторії не цікаво, як виглядають ваші аналізи.
Переглянути всі відповіді ()
Швидкість обслуговування надто низька навіть для платних обстежень. При відсутності клієнтів персонал обганяють МУХИ. Це доволі образливо коли поспішає, але нема черги... І тут починаєш розуміти чому :)
Переглянути всі відповіді ()
Нарешті можна отримати якість за свої грошыі. А то всюду ти і платиш і одночасно винен перед закладом. МОЛОДЦІ!
Переглянути всі відповіді ()
дуже задоволена))) чудовий персонал,всі привітні)))
і надалі буду користуватися послугами тільки цієї лабораторії)))
Переглянути всі відповіді ()
задоволена обслуговуванням!!!! одна з кращих лабораторій міста)))) і дуже зручно, що результати можливо побачити через інтернет!!!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Дякую за хороший сервіс обслуговування. Хотілося б ще щоб були лікари- консультанти, які б могли дати хоча б якусь характеристику одержаних результатів.
Переглянути всі відповіді ()
Маріанна!
Вітаємо Вас із народженням дитини! Від всього колективу Діамеб бажаємо Вам здоров'я, щастя і достатку!
Приносимо свої вибачення за завдані незручності! На майбутнє для Вас та інших відвідувачів повідрмляю: якщо у Вас чи у Вашого лікаря є підозра на недостовірність результату - звертайтесь, і ми проведемо аналіз повторно; якщо помилка була допущена в нашій лабораторії - Ваші аналізи отримають статус безкоштовних!!!
Переглянути всі відповіді ()
Ще вагітною здавала аналізи на паталогії, поставили не збільшений, а просто космічний показник, хоча дитина була зорова повністю.Генгетик сказала, що при такому показнику ви носите хіба динозавра).Я вимагала переробити аналіз безкоштовно, оскільки зрозуміла сама, що там насправді помилилися, поставивши крапочку не там де потрібно, з сфери"казнить не льзя помиловать"від якоїсь коми залежить ціле життя дитини!!!!(наприклад 1.68 чи 16.8)(числа подані як приклад).Аналіз переробити.Мої найжахливіші дні і ночі переживання позаду...тільки чи цього вартувало?Будьте акуратніші, адже це життя дитини і здоров,я жінки!!
Переглянути всі відповіді ()
Мар'яна!
Дякуємо Вам за відгук. Що стосується лікарів, то ми плануємо запропонувати таку послу в 2012-му. Проте оптимальним варіантом, як для Вас особисто, так і для всіх зокрема є консультація зі спеціалістом, який назначив аналізи!
Переглянути всі відповіді ()
Дуже вдячна, що в івано-франківську є така лабораторія. у мене дитина 1,5 роки усі аналізи здаємо тільки тут. а ще хотіла дізнатись чи є у лабораторії лікарі які б по отриманих результатах могли дати консультацію???
Переглянути всі відповіді ()
Спасибі Петрович за відгук!
Якщо можна, скажіть яких саме досліджень Вам не вистачає?
Переглянути всі відповіді ()
Дякую за чудове обслуговування. Якщо можливо - розширяйте перелік аналізів.
Процвітання Вам і вдяки від пацієнтів
Переглянути всі відповіді ()
не можливо отримати дані аналізів через мережу інтернет використовуючи логін та пароль!!!
аналізи не доступні!!
Переглянути всі відповіді ()
Нарешті є професійна діагностика у Івано-Франківську! Молодці! все на дуже хорошому рівні.Успіхів і процвітання!
Переглянути всі відповіді ()