ТОВ "Куверт Україна"

Відгуків 1
Івано-Франківськ
вулиця Макухи, 6
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 17:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

На сьогоднішній день фабрика «Куверт-Україна» є найcтабільнішим національним виробником конвертів. За одну зміну ми виготовляємо близько 800 тисяч конвертів.

Велика увага приділяється нами якості продукції. Наше підприємство сертифіковане по міжнародній системі ISO 9001:2009, а продукція отримала сертифікат УкрСепро.

«Куверт-Україна»– українська ланка найбільшого в Європі концерну з виробництва конвертів
«Mayer Kuvert Network» . Цей факт дає нашому підприємству ряд суттєвих переваг:

  • виробничі потужності більше ніж 40 фабрик Європи – 70 млн. конвертів щодня;
  • централізовані стабільні поставки сировини, що відповідає найвищим стандартам якості;
  • досвід, акумульований десятиріччями, яким ми завжди готові поділитися зі своїми партнерами.

За співпрацю з нами ми віддячимо Вам стабільним партнерством, злагодженою роботою персоналу та інноваціями в галузі рекламного конверта.

Ми завжди охоче виконаємо Ваші замовлення, адже для нас:

неможливе – можливо!

Відгуки

Тетяна Самилова (Гурман)
Сподобалось
Співпрацюємо з Кувертом вже не перший рік, замовляємо конверти великими тиражами. Дякую Галині Маковійчук за роботу,) замовлення все привозять вчасно. Приємно працювати з такими людьми)!
Переглянути всі відповіді ()
Кувертукраїна   Конверти   Упаковка, тара   Поліграфічні послуги   Конверт   Замовити конверти   Пакувальна тара   Пакувальні матеріали   Поліграфія   Stericlin   Дірект мейл   Друк на конвертах   Друк на торбинках   Еко сумки   Екслюзивні конверти   Ефективний конверт   Зручна пересилка   Конверт для пересилки   Конверти від виробника   Конверти для автоматичної упаковки   Конверти для офісу   Конверти для реклами   Конверти опт   Конверти преміум   Конверти преміум серії   Куверт   Куверт україна   Листівки   Пакети   Пакети для рентгенівських плівок   Пакети для стерилізації   Пакети для стерилізації медичного інструменту для косметичних кабінетів   Пакети для стерилізації медичного інструменту для лікарень   Пакети для стерилізації медичного інструменту для поліклінік   Пакети для стерилізації медичного інструменту для промислових підприємств   Пакети для стерилізації розхідних матеріалів   Паперові пакети   Паперові пакети з ручками   Паперовий конвертиконверт   Паперовий пакет   Рекламні конверти   Упаковка конвертів   Фабрика конвертів  
Показати більше