ТОВ "САШЕ ГРУП"

САШЕ ГРУП - фото
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб09:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Кожна кав’ярня, ресторан чи кафе мають власну брендовану продукцію, адже це, перш за все, визначає «обличчя» закладу.

Брендована продукція, така як пакетики цукру, стаканчики для чаю, кави та безліч іншого — це чудова реклама, яка дозволяє вашому закладу стати впізнаваним.

ТОВ "САШЕ ГРУП" пропонує послуги виготовлення брендованої продукції:

  • пакетиків цукру;
  • паперових стаканчиків для кави, чаю.

Ми працюємо під індивідуальне замовлення й співпрацюємо з закладами HORECA. Досвідчені працівники гарантують відмінну якість послуг, адже ми працюємо для клієнтів, стараючись задовільнити усі вимоги та потреби. За час існування нашого підприємства ми виготовили безліч продукції й здобули повагу клієнтів та партнерів.

Переваги:

  • висока якість продукції;
  • виготовлення продукції з надійних та якісних матеріалів;
  • привітне ставлення;
  • консультування та допомога при виборі;
  • унікальний підхід до кожного клієнта;
  • доступна вартість послуг.

Відгуки

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук
Упаковка, тара   Харчові добавки, сировина   Одноразовий посуд та упаковка   Пакувальна тара   Пакувальні матеріали   Сировина для харчової промисловості   Добавки для харчової промисловості   Одноразовий посуд   Харчова упаковка   Одноразовий пластиковий посуд   Брендові паперові стакани   Брендові стакани   Брендовані одноразові стакани   Брендовані одноразові стаканчики   Брендовані паперові стаканчики   Брендовані стакани   Брендовані цукрові саше   Брендовані цукрові стіки   Брендування на стаканах   Виготовлення паперових саканів   Друк на стаканах   Зробити брендований цукор   Купити оптом одноразові стакани   Купити цукор в стіках   Логотипи на стаканчиках   Одноразові стакани опт   Паперові брендові стакани   Паперові одноразові стакани   Паперові стакани опт   Саше   Стакани з логотипами   Стакани з логотипом   Фасування цукру   Хто робить брендовані одноразові стаканчики   Цукор в пакетах по 5 гр   Цукор для барів   Цукор для готелей   Цукор для кафе   Цукор для ресторанів   Цукор з власним логотипом   Цукрові саше  
Показати більше